דלג על הניווט

מורה אונליין נינה סודין

מורה פרטי נינה סודין
5
13 ביקורות
679
שיעורים שהוזמנו
130
לשעה
בת 31 מירושלים והסביבה בוגרת מכללה - בצלאל
רשימת המקצועות המלאה
"בעלת נסיון של 5 שנים בהוראת פסיכומטרי (על כל חלקיו), מתמטיקה ואנגלית, ונסיון נרחב בהוראה אונליין. אוהבת ללמד וסבלנית. "
ב-5 השנים האחרונות אני מכינה לבגרויות (במתמטיקה ובאנגלית) ולפסיכומטרי על כל חלקיו, ומלמדת את כל הגילאים - מיסודי ועד גילאי 70 ומעלה, בשיעורים פרטיים וקבוצתיים. דוברת אנגלית ברמת שפת אם, ציון הפסיכומטרי שלי הוא 773 ועברתי הכשרה ייעודית להוראת פסיכומטרי. בעלת נסיון רב בהוראה אונליין דרך האתר. סבלנית, מעניקה את מלוא תשומת הלב ומתאימה את צורת הלימוד באופן אישי לצרכים של התלמיד/ה, כך שהלימוד יהיה גם מועיל וגם מהנה. מנוסה בכתיבת חומרי לימוד ובמידת הצורך מכינה יחד עם התלמידים חומרי לימוד המותאמים להם אישית. נוסף על כך, אני זמינה לשאלות מהתלמידים גם מחוץ לשעות השיעור, כך שתמיד ניתן לקבל עזרה או הבהרה נוספת בנושא שלא הובן עד הסוף. עובדת עם קבלות.

קבע שיעור אונליין

נינה תיצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
21/09/2018
הילה, 21
5
נינה מורה מעולה, עזרה לי להבין את הנושאים שלמדנו לעומק, חידדה דברים שלא היו ברורים וענתה על כל שאלה קטנה.
02/09/2018
מיכל, 2019
5
נינה ,מורה מצויינת , לימדה שנה שעברה את שלושת ילדי אנגלית. גילתה מיקצועיות רבה, סבלנות וגיוון בדרכי ההוראה. לכל אחד התאימה דרכי למידה . נינה קידמה מאוד את הילדים הציונים שלהם עלו מאוד וגם יכולת הדיבור שלהם השתפרה (ראיתי את זה כשהיינו בחול). כמובן אני ממשיכה עם נינה גם השנה.
02/09/2018
נעמי, 2019
5
נינה מלמדת בצורה טובה ונעימה, התאימה את עצמה לצרכים הספציפיים של התלמידה והיא סבלנית, קשובה ואכפתית. אני ממליצה עליה בחום!
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?