מורה פרטי כרמל גוטליב קמחי

מורה אונליין כרמל גוטליב קמחי

מרצה לאנגלית במכללה, ילידת ארה"ב

מתל אביב-יפו. בוגרת אוניברסיטה - תל אביב.
(4 ביקורות) 7 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪150 לשעה
 

קצת עליי

בעלת תואר שני מאוניברסיטת תל אביב, מביאה תלמידים להישגים בתחומי שיעורי השיחה, אנגלית עסקית, אנגלית לסטודנטים. פיתחתי שיטה מיוחדת להוראת אנגלית באמצעות קולנוע, היוצרת שיעורים שכיף להשתתף בהם. אני מתמחה בהכנה של מנהלים בתחום העיסקי לראיונות ופיתוח הביטחון העצמי בשפה האנגלית. כמו כן, אני מכינה תלמידים לפסיכומטרי,טופל ומבחן אמיר/ם בקבוצות קטנות. אם את/ה מצטיינ/ת בכל תחום חוץ מאשר באנגלית, את/ה לא לבד. אני מתמחה בהוראת אנגלית לאנשים שיש להם קושי בתחום זה בלבד. תלמידים רבים חוו פריצת דרך ביכולתם באנגלית וממליצים בחום!

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

ביקורות

ש
שגיא

כרמל מורה מצוינת ועזרה לי לשפר את האנגלית, אבל יותר מזה - היא נתנה לי ביטחון לדבר אנגלית. אני ממליץ לכל אחד שמחפש לחזק את האנגלית שלו לפנות לכרמל ולהכיר אישה מדהימה שנותנת יחס לבבי ומשתמשת בדרך חדשנית ויעילה ללימוד אנגלית. כרמל תודה רבה!!!

23/06/2019
א
אילן

מורה מצוינת. עזרה לי מאוד

07/08/2018
ר
רעות

הגעתי לכרמל עם חוסר ביטחון וחשש לדבר באנגלית, אחרי שהרגשתי שדיבור שוטף באנגלית הוא דרישה בסיסית בתחום העיסוק שלי כעורכת דין ומקרין על המקצועיות שלי. בזכות העבודה עם כרמל אני מנהלת היום שיחות, אישיות ומקצועיות כאחת, באנגלית - ועם הרבה יותר ביטחון. והכי טוב - נהניתי מאוד מהדרך ומהשיחות (באנגלית!) עם כרמל.

05/08/2018
ס
סגא

היגעתי לכרמל במטרה לשפר ציון בחלק הspeaking במבחן הטופל... כרמל עזרה לי להגיע למטרה!! תוך כדי הנחייה מדוייקת ובגישה מאד מקצועית .. ממליצה בחום

04/01/2018
ס
סתיו

הגעתי לכרמל לפני שלוש שנים. ללא מילה באנגלית, חסרת בטחון. בעזרת השיטה המיוחדת של כרמל ואשיותה הנהדרת כיום אני מדברת אנגלית! חשוב לציין שאני דיסלקטית, זאת לא משימה פשוטה עבורי. כרמל העשירה לי את עוצר המילים, בנתה לי את הביטחון וגם הפכה את זה לחוויה מהנה. ממליצה בחום

14/06/2017