לימוד אומנויות הבמה אונליין באינטרנט, בלי לצאת מהבית, עם המורים האיכותיים ביותר!

מאגר מורים פרטיים מנוסים לאומנויות הבמה. לכל המורים שמלמדים דרך המחשב יש פרופיל מפורט עם המלצות.

אז איך בעצם זה עובד?

 
  1. בוחרים את המורה שמתאים לכם מתוך רשימת המורים המצויינים שלנו.
  2. מזמינים שיעור אונליין במועד שהכי נוח לכם.
  3. המורה יחזור אליכם כדי להבין לעומק את הנושאים שבהם אתם צריכים עזרה.
  4. כשמגיע זמן השיעור, נכנסים לחדר הוירטואלי ומתחילים ללמוד בדרך להצלחה!

המלצות אחרונות בנושא לימוד אומנויות הבמה אונליין

מורה פרטי יפתח רוה
19/03/20
אליה, 25
5
כשהחלטתי שאני רוצה לללמוד משחק בצורה מקצועית, הרגשתי שאין לי מספיק ביטחון אפילו להבין מאיפה להתחיל. לאיזה בית ספר למשחק ללכת? ועוד אלף שאלות... חיפשתי מישהו שדבר ראשון יתן לי איזה סוג של התמצאות ושאני אבין בכלל מה זה אומר להיות שחקנית מקצועית. למזלי מצאתי את יפתח שכבר מהמפגש הראשון, הרגשתי שאני נושמת ובידיים טובות. הוא ליווה אותי בכל שלב, הסביר על על כל דבר בסבלנות אין קץ,. והדבר הכי חשוב הרגשתי שאני משתפרת במשחק, כל שיעור לומדת משהו חדש שנמצא בתוכי ואיך להשתמש בו. תמיד באוירה נעימה ביותר בביתו המקסים. לא חשבתי שככה ההנה מהתהליך המורכב הזה ושאגיע כל כך נינוחה לאודישנים.. תודה יפתח על הכל! בטוח עוד אחזור אליך
הגענו לסשה במסגרת ההכנות שלנו למסיבת הבת מצווה של הילדה. היו לנו הרבה דרישות ובקשות לשיר מיוחד, שיציג את שגרת היום יום של הילדה בצורה הומוריסטית ויפה. סשה הצליח לחבר לנו שיר ולהגשים בו לילדה את כל הפנטזיות שהיא רק ביקשה ממנו. סשה לימד אותה לשיר בצורה נכונה ויפה. לימד אותה משחק תוך כדי שירה והבעות פנים נכונים לצילומי הקליפ עם הרבה סבלנות, מקצועיות ואכפתיות שייצא טוב ומיקצועי בעבור הילדה . לבסוף יצא שיר וקליפ מושלם!!! בתקופה הקצרה שהכרנו את סשה, התרשמנו ממנו כבן אדם מקסים, יודע לייצר אינטראקציה חיובית עם התלמיד בצורה מהירה ומעביר את השיעור בצורה חוויתית מאוד עבור הילד. השיעורים שלו תרמו המון והשאירו לילדה טעם של עוד ... היא והילדה השניה שלי החליטו להמשיך להתאמן אצלו בשיעורי פיתוח קול וגם להצטרף לקבוצת התיאטרון שהוא מנהל בבנימינה. ממליצה בחום עליו כמורה מקצועי מאוד שיודע להתאים את עצמו לכל תלמיד ותלמיד.
מורה פרטי דוד לימוד נעים א
21/08/18
זהר, 50
5
עידו הוא מורה מאד מקצועי, ובנאדם נדיב במיוחד. יודע להסביר את החומר בצורה נינוחה ועם המון סבלנות, אבל מעבר לכל אלה, אחד הדברים שמאד מאפיינים את דרך הלימוד שלו, הוא ההתעקשות לטפח ולחזק את העצמאות שלי, לעזור לי ללמוד למצוא את התשובות בעצמי. מאד מאד מומלץ.