לימוד הוראה מתקנת אונליין באינטרנט, בלי לצאת מהבית, עם המורים האיכותיים ביותר!

מאגר מורים פרטיים מנוסים להוראה מתקנת. לכל המורים שמלמדים דרך המחשב יש פרופיל מפורט עם המלצות.

אז איך בעצם זה עובד?

 
  1. בוחרים את המורה שמתאים לכם מתוך רשימת המורים המצויינים שלנו.
  2. מזמינים שיעור אונליין במועד שהכי נוח לכם.
  3. המורה יחזור אליכם כדי להבין לעומק את הנושאים שבהם אתם צריכים עזרה.
  4. כשמגיע זמן השיעור, נכנסים לחדר הוירטואלי ומתחילים ללמוד בדרך להצלחה!

המלצות אחרונות בנושא לימוד הוראה מתקנת אונליין

מורה פרטי יוסף אלון
25/04/22
אלמוג, 30
5
יוסף אמפתי, רגיש ומופלא. המפגשים אתו עזרו לי מאוד לחבר בין המשיכה שלי אל ריקוד ותנועה, לבין הרצון להתקדם בתהליכים אישיים-מנטליים-פיזיים שעברתי בחיים בזמן המפגשים. תהליכים כמו חיזוק תחושת הערך שלי בעיני עצמי, חיזוק תחושת אותנטיות ושידור של עצמי החוצה גם לסביבה, השתחררות מביקורת עצמית שאינה משרתת אותי, השתחררות מדפוסים של ריצוי ועוד. החיבור בין ריקוד לתהליכים האלו נעשה דרך תרגילים תנועתיים שנבעו מתוך השיחות שלנו במפגשים - תרגילים שניתנו כמו "שיעורי בית" למשך השבוע עד המפגש הבא. הרגשתי שהתרגילים ניתנו מתוך הקשבה ורגישות והיו מדויקים למה שחוויתי באותו שבוע. היה מאוד כיף לתרגל - בד"כ התרגילים הסתכמו בכמה דקות ביום ונעשו בליווי מוזיקה שאני בוחר (זה גם גרם לי להתחבר עוד לאהבה שלי למוזיקה). במהלך התרגול הגעתי לתובנות ביני לבין עצמי על הנושאים שדיברנו עליהם במפגשים ובכך גם לשינוי פנימי בנושאים האלו. האמפתיה והפתיחות שהרגשתי שאני מקבל מיוסף בזמן המפגשים ובין לבין, עזרה לי להרגיש בנוח מולו גם כאשר דיברנו על דברים שהרגישו אישיים ופגיעים. אני שמח מאוד מאוד מהתהליך שעברתי ב6 המפגשים האלו וממליץ בחום.
מורה פרטי כפיר גולד
27/11/21
Sivan
5
מורה מעולה, מלא בסבלנות ומיומניות ללמד שיטות לילד שלי הפרעות קשב, הצליח להגיע אילו דרך לימוד בזום, הוראה מתקנת. לימדה אותו איך לגשת למבחנים . ושיפר לו את הציונים באופן מדהים. כל הכבוד כפיר, תודה רבה לך.
אני חייבת להודות לה. לאחותי היו קשיים רציניים בהבנת השפה ואביבה הקשיבה לה ועזרה והיום היא יכולה לקרוא בצורה מדהימה בזכותה!