דלג על הניווט

מורה אונליין אודיה גלבוע

מורה פרטי דוד לימוד נעים
5
7 ביקורות
88
שיעורים שהוזמנו
85
לשעה
בת 24 מירושלים והסביבה בוגרת אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית
רשימת המקצועות המלאה
"מורה מנוסה להוראה פרטנית, למידה באווירה נעימה עם הרבה סבלנות לתלמיד ולצרכיו. סטודנטית מצטיינת באוניברסיטה העברית. "
"אמור לי ואשכח, למד אותי ואזכור, שתף אותי ואלמד." בנג'מין פרנקלין סטודנטית המקבלת מלגת הצטיינות מהאוניברסיטה העברית. בעלת ניסיון כמתרגלת בתיכון הזדמנות שניה. במסגרת התפקיד הכנתי את התלמידים למקצועות הבגרות השונים כך שיש לי ניסיון רב בהכנה לבגרויות וכן בהקניית מיומנויות למידה. אוהבת ללמד, חשוב לי להתאים את הלימוד באופן ספציפי לכל תלמיד ולחשוב על דרך יצירתית שתעזור לו להצליח ולהאמין בעצמו. מצליחה לעזור לתלמידים לעבור תהליך משמעותי ולהגיע להישגים מרשימים - גם במקרים של בעיות קשב וריכוז וחוסר מוטיבציה. מנוסה הן בלמידה ממוקדת לקראת מבחן/בחינת בגרות/הגשת עבודה והן בעבודה ארוכת טווח והקניית מיומנויות למידה בסיסיות (הכנת שיעורי בית, הבנת הנקרא, כתיבת תשובות, חשיבה מתמטית, ניהול זמן וכו')

קבע שיעור אונליין

אודיה תיצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
11/02/2019
מעיין, 19
5
חודש לפני הבגרות לאחר קושי במקצוע התחלתי את השיעורים עם הודיה, מיד הרגשתי שיפור! היא מסבירה את החומר בסבלנות וביסודיות, הציון מיד עלה ובזכותה קיבלתי 100 במתכונת, ממליצה בחום!
14/01/2019
ישראל, 34
5
נרשמתי לתואר מינהל עסקים ללא רקע בסיסי במתמטיקה. רגע לפני שהרמתי ידיים שוטטתי באתר לחפש מורה פרטי ונתקלתי בפרסום של אודיה. אודיה, בנוסף לסבלנות האין סופי והתאמת הלמידה בדיוק לפי הקצב שלי, הבהירות שהיא לימדה את החומר עם החיוך המקסים נסכה בי ביטחון ועודד אותי להמשיך הלאה ולהתקדם. בהחלט ממליץ.
08/10/2018
מאיה, 20
5
מורה מדהימה! מלמדת בצורה ברורה וטובה את החומר. כשלמדתי למבחן, אודיה נתנה לי לענות על שאלות ממבחנים קודמים, דבר שמאוד עזר לי להבין איך המבחן בנוי. מומלץ
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?