מורה פרטי שי כהן

מורה שי כהן

בוגר תואר ראשון בהצטיינות במשפטים ומדע המדינה באוניברסיטה העברית. סבלנות רבה ואמונה עמוקה שכל אחד יכול להצליח

בן 34. מבית שמש והסביבה. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד
 

קצת עליי

נשוי + 2, מתגורר במושב ישעי. למדתי בישיבה התיכונית בחספין (מגמת ביולוגיה). אוהב ללמוד וללמד משפטים (בעיקר משפט ציבורי), מתמטיקה, לשון ומקצועות קודש. לאחר סיום התואר האקדמי בצעתי התמחות במחלקת הבג"צים בפרקליטות המדינה. יש לי ניסיון בשיעורים פרטיים שהעברתי לאוכלוסיות מגוונות - החל מילדים בבית ספר היסודי ועד לנשים מבוגרות שלמדו לתואר ראשון בשנות החמישים לחייהן. יש לי סבלנות רבה ואני מאמין באמונה שלמה שכל תלמיד יכול להצליח, וצריך רק למצוא את הדרך ללב ולראש שלו.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

ג
גילי

בשי נעזרתי בזמן לימודיי באוניברסיטה. שי מאופיין בסבלנות אין קץ, יכולות הסברה והפשטה מדהימות וראש מבריק. השיעורים כללו הסבר של התהליכים שנלמדו בשיעור, דרך עשיית מטלות שונות ביחד ועד לכתיבת העבודות הסמנריונית, אותן כמובן כתבתי לבד, אך נעזרתי רבות במה שלמדתי עם שי. אני חושבת שמה שהכי מאפיין את לימודי עם שי היא העובדה שהוא לא אומר מה לעשות ולכתוב, אלא עוזר להגיע למסקנות לבד. ממליצה בחום!

03/06/2016
שתף:
ג
גלית

גלית בן אהרון · מכללת דוד ילין ממליצה בחום על שי הוא התנדב ללמד "קהילה אקדמית" נשים מבוגרות שלמדו יחד לתוארבגיל מבוגר שי התנדב והקדיש את זמנו בסבלנו ידע עשיר ליוה את הנשים שהיו בגיל מבוגר עזר בכול תחום שנדרש ובעיקר בעבודות סמינריוניות העביר את החומר בצורה ברורה ולימדה ארוכת טווח שי הוא לא רק מורה פרטי אלא מורה לחיים עם ידע עשיר גישה סובלנית ותומכת נגישות בתחומים רבים

02/06/2016
שתף: