מורה פרטי שי בלאן

מורה פרטי שי בלאן

הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים בוגר בי"ס ארצי להנדסאים שבטכניון, כמו כן מרצה במכללת SCE, ובאונ' ת"א לשפה הערבית המדוברת...

בן 46. מחולון - בת ים. בוגר אוניברסיטה - הטכניון.
 
₪110 לשעה בבית התלמיד
₪110 לשעה בבית המורה
₪110

קצת עליי

מרצה במכללות ואוני', מורה פרטי פרונטלי ואו אונליין ל: revit אדריכלי ועיצוב פנים* מרצה לשפה הערבית המדוברת* מרצה בבתי ספר לשפות, תפעול מחשב למבוגרים מקסימום סבלנות* revit אדריכלי ועיצוב פנים כולל עזרה בסיום פרויקטים, מחיר מיוחד לסטודנטים שמבקשים ליווי בפרויקט לימוד השפה הערבית המדוברת כשפת אם הכרת המחשב מהיסוד למבוגרים במיוחד סובלנות מובטחת תכנות excel וכו ברמה בסיסית ועד ליצירת טבלאות.... ניתן לסייע לסטודנטים הנדסאי אדריכלות ומעצבי פנים בעבודת גמר או בעבודות להגשה... עזרה בבצוע הדמיה מידול פרויקט ברוויט להגשות. ניסיון בהדרכה ולימוד, מלמד בצורה מאד פשוטה וקליטה לכל רמה... ניתן ללמוד ערבית מדוברת באמצעות האתר אונליין, או במפגשים באזור חולון, ראשון והסביבה ופעם בשבוע באזור חיפה.

הוספת תגובה

ביקורות

ד
דניאל

שי מורה מצויין,הוא אדיב מסביר וקשוב, מסביר הרבה מעבר למה שמצופה ממורה לרויט ומשקיע מעל ומעבר בכל תלמיד ותלמיד ויותר מכך הוא אדם ישר הגון. מעטים אנשים כאלו וממליצה בחום ללמוד איתו!!!!

08/06/2020
שתף:
א
אודליה

השיעורים שלי עם שי מעולים, הסבלנות שלו מקסימה אותי כל פעם מחדש, ממש שמחה שהגעתי דווקא אליו. יצא לי מצוין. יש לו יכולות על ללמד באופן הכי ברור ופשוט שאפשר, חשוב לו שאבין הכל, לא יעבור הלאה אם משהו התפספס. נותן מעצמו מעבר לצפוי אדם נעים מאד, מחירים סופר הוגנים, גמישות בלוחות זמנים ממליצה מאאאאאד!

26/05/2020
שתף:
ל
ליאן

שי הוא בן אדם מקסים מלא בהבנה וסבלנות, מורה המעורר השראה ענקית, עוזר ועושה את מיטב יכולתו על מנת שהכל יהיה מובן וברור, נותן את כל היחס על מנת להעביר את אופי הלימוד שלו בצורה הכי טובה שיכולה להיות, כאחת שמתקשה שי עוזר לי המון ואני ממליצה לכל אחד ואחת בחום!!!!

26/05/2020
שתף:
נ
נופר

שי מורה מצויין, קשוב, סבלני ומאוד מקצועי! נותן מעצמו את המירב ודואג לעשות את המיטב. מומלץ בחום!!

25/05/2020
שתף:
ד
דניאל

שי מורה מדהים , מקצוען , ומעבר למקצועיות שלו הוא קשוב , מבין , אנושי , מכבד , סבלני , מרגישים שההצלחה של התלמיד שלו חשובה לו, במהלך השיעור תמיד קשוב , ממוקד בשיעור ולא בהסחות דעת אחרות , מסביר ועונה על כל שאלה בצורה ברורה ומתעקש כמה פעמים ומוודא שהכל מובן , תמיד נותן 100% מעצמו עבור התלמידים ממליצה בחום !

25/05/2020
שתף:
ש
שיראל

שי מורה מעולה, מסביר את החומר בצורה יסודית וברורה סבלני ביותר! מומלץ ממש

25/05/2020
שתף:
ה
הילית

שי מורה מצויין, קשוב ואכפתי . אווירה מאוד נעימה במהלך השיעור מלמד טוב מאוד ומשקיע מאמצים רבים בכדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר

06/02/2020
שתף:
מ
מוסא

שי מרצה מקצועי מאוד ומאוד צנוע, מסביר בפשטות ויש לו המון סבלנות, מומלץ מאוד, באמת מורה מיוחד.

04/11/2019
שתף:
ש
שירן

שי הוא מורה ממש מעולה!! שיטת הלימוד שלו יחדוית שגורמת לזכור ולהנות מתהליך הלמידה. נותן מעצמו את המירב עד שהתלמיד מבין ומרוצה! יכולה להעיד שקיבלתי מענה גם בשעות הקטנות של הלילה. בזכות שי אצליח לסיים את פרויקט הגמר! מומלץ ביותר!!

23/10/2018
שתף:
ג
גילי

שי מורה מקסייםםם!!!! הקפצנו אותו רגע לפני מבחן. הגיע עם הרבה סבלנות, לימד כלים ושיטות לזכור את החומר. רגוע, מחזק ומעודד. ספונטנית נכנסתי לאינטרנט וחיפשתי דחוף מורה. כמה טוב שמצאנו את האדם הכי נכון שיכולנו לקבל למשימה הזו. מומלץ בחום.

16/03/2018
שתף: