דלג על הניווט

מורה פרטית מראם ג'ובראן

מורה פרטית מראם ג'ובראן
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1991
אזור מגורים: 
אזור הצפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - חיפה
משפט מפתח: 
מומחית בתחום לקויות למידה (M.A). ניסיון רב בתחום ההוראה, הוראה מתקנת והקניית אסטרטגיות למידה מיסודי עד השכלה גבוהה.
תיאור המורה הפרטי: 
שיעורי אונליין בלבד - משך השיעור 50 דקות. תואר ראשון בחינוך, תואר שני בלקויות למידה- אבחון וטיפול(בהצטיינות) ותעודת הוראה בחינוך המיוחד. בעלת ניסיון רב בתחום ההוראה וההדרכה, אסטרטגיות למידה והוראה מתקנת. יכולת תקשורת בין-אישית טובה מאוד, סבלנית, מאורגנת, אחראית, מצליחה להעביר את החומר בצורה הטובה ביותר דרך שיטות לימוד יעילות עד להשגת התוצאה הרצויה והתאמת דרכי למידה לכל לומד.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי להוראה מתקנת - כתיבה, קריאה, יכולת כללית
מורה פרטי להכנה למיצ"ב - עברית, ערבית
מורה פרטי לחינוך מיוחד - חטיבת ביניים, יסודי, תיכון
מורה פרטי לעברית - יסודי, חטיבת ביניים, העשרה, עברית לעולים
מורה פרטי לערבית - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 5 יח"ל, אקדמיה, העשרה, ערבית מדוברת
מורה פרטי לקריאה וכתיבה - הבנת הנקרא, יסודי, כתיבה אקדמית, מבוגרים
אזור לימוד: 
גליל ועמקים, חיפה וחוף הכרמל, כרמיאל והסביבה, עכו - נהריה, קריות, רמת הגולן, בקעת אונו, חולון - בת ים, מושבים במרכז, פתח תקוה והסביבה, ראשל"צ והסביבה, רמת גן - גבעתיים, תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
חיפה, כרמיאל, תל אביב -יפו
משך השיעור הפרטי: 
50 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
מחירון מורה פרטי
95 - שיעורי אונליין בלבד - 50 דקות
תגובות: 
5
11/05/2019, ענת
1
ממועד תיאום השיעור מראם היתה מאוד מקצועית ושירותית. הגיבה מיידית להודעות ששלחנו. בזמן השיעור היתה מקצועית, ברורה וסבלנית מאוד. זו פעם ראשונה שאנחנו לומדים אונליין. חוויה חיובית ביותר. מראם מומלצת בחום!!
5
25/02/2019, סופיה, 37
6
פניתי למראם לסיוע בכתיבת סמינריון, כאשר הייתי צריכה להגיש חלק תוך זמן קצר. מראם מאד מקצועית, רהוטה, יודעת להסביר בצורה ברורה ונגישה ומעבר לכך מקסימה ממש, השתדלה לעזור ובאה לקראתי מבחינת שעות השיעורים. אמשיך להיעזר בה וממליצה עליה בחום!
5
24/02/2019, לין
1
מהשיחה הראשונה עם מראם, התרשמתי שמדובר במורה נעימה, רצינית ואחראית. כבר לאחר שיעור אחד עמה, הבת שלי הרגישה שהבינה את החומר. מראם, דאגה לשלוח גם תרגול נוסף. יש לה גישה מאוד נעימה לתלמיד, והבנה מהירה לצרכי הלמידה. אני מרגישה שאנחנו בידיים טובות. תודה !
5
14/02/2019, קטיה
4
מראם מורה מקסימה רצינית ועיניינית ! הכל אצלה מסודר , ממהלכי שיעורים , עד להסברים המפורטים וכמובן תרגולים עקביים אחרי כל נושא שנלמד. סבלנית , אכפתית ופשוט מורה טובה , ממליצה מאוד
5
25/01/2019, לאה
מעל 10
לאחר חוסר התקדמות עם מורה פרטית אחרת פניתי למראם, תוך חצי שנה הילדה שלי השתפרה בהבנת הנקרא וקצב הקריאה. מראם מורה מקצועית, שיטת לימוד יחודית ושונה מתוכנית הבית ספרית. יחס טוב ומכבד לילדה. אני מאד מרוצה שבחרתי בה לעזור לילדה שלי עם לימוד השפה. מראם תודה רבה על ההשקעה. מעבר לזה נח וקל ללמוד דרך אתר לימוד נעים, גם מבחינה לוגיסטית וגם מבחינת התשלומים.
5
21/12/2018, ליאור
מעל 10
הבן שלי היה מאושפז 3 שנים בבית חולים וצבר פערים עצומים. לא ראיתי כיצד ניתן להשלים ולגשר על הפערים מרגע שמראם נכנסה לתמונה חל שיפור משמעותי בתפקודו, בהישגיים ביכולת הקריאה ההבנה הכתיבה. פשוט מהפכה בילד!! ברצוני להודות למורה מראם על המקצועיות ההכלה התמיכה ושיפור בכל הפרמטרים שרק קיימים בבני כולל שיפור משמעותי בדימוי העצמי ובבטחון העצמי שלו. אני מצדיעה לה על המקצועיות והשינוי שהצליחה לעשות. ישר כוח
5
24/11/2018, טל
3
מראם מורה מקסימה וסבלנית, עובדת בצורה מסודרת עם החומר ועזרה לי מאד להבין את הכל. בטוחה שאמשיך לקחת שיעורים איתה וממליצה בחום לכולם. מראם תודה רבה, את נהדרת!
5
03/11/2018, אחיעד
מעל 10
מורה מעולה! נותנת חניכה מקצועית ואישית משנה את צורת הלימוד בהתאם לכל תלמיד איכפתית ומשקיענית
5
19/07/2018, איתמר
6
המורה מראם מלמדת בצורה מאד מסודרת ונעימה. היא קשובה לצרכים של התלמיד ומתאימה את רמת הלימוד לרמת התלמיד. בעבר למדתי ערבית עם מורים שונים ומראם עולה על כולם בדבר אחד מרכזי - לימוד הערבית שלה נעשה בצורה מסודרת, לפי נושאים מהקל אל הכבד. אני ממליץ בחום על מראם, במיוחד למי שבאמת רוצה לדעת ערבית.
5
19/05/2018, אוהד
מעל 10
הבן שלי אוהד בן ה-8.5 ואני ממליצים בחום על המורה מראם ללימודי הוראה מתקנת בקריאה ובכתיבה. מראם מעל לכל ובראש ובראשונה אדם מיוחד עם אישיות נעימה מאוד. היא מגלה אחראיות, רצינות ומסירות רבה כלפי העבודה שלה. כמו כן, היא פועלת במקצועיות רבה בשיעורים, מגיעה מוכנה וצועדת שלב שלב בהתאם לקשיים ולקצב האישי של אוהד. אנחנו בבית וגם בבית הספר מרגישים כבר בשיפור משמעותי בתחושת המסוגלות וביכולות של אוהד.