תגובות אחרונות בנושא לימוד אורגנית

בדף זה מוצגות תגובות והמלצות תלמידים על שיעורי אורגנית.
תוכלו להעזר בתגובות אלו כדי למצוא מורה מתאים עבורכם ללימוד אורגנית.

11/05/2020
אסף, 2020
5
טל מורה מדהים, נתן ונותן יחס אישי ומקצועי לאורך כל תקופת הלימוד שלנו. טל מורה מצויין שנותן דגש לפי רמת התלמיד ואצלי השיפור היה כבר מהפגש הראשון. אחד מהמורים הרציניים בתחום, מי שמחפש להשקיע ולהשתפר טל בהחלט המורה בשבילו.
חייבת לציין לטובה את יהונתן והמורה מטעמו דניאל, כבר בשיחת הטלפון הראשונית עם יהונתן נתן לי תחושה של מקצועיות ומקצוענות, ענה על כל השאלות בסבלנות, הביע עניין והיה מאוד אדיב, לאחר מכן מסר לי את פרטי המורה דניאל, ושם אותו דבר, יחס רציני, אדיבות, מקצועיות, והכל עם חיוך. ביקשתי מדניאל בקשה מיוחדת ללמד את התלמיד (הבוגר יש לציין בן 32, בתור הפתעה, שיר של לינקין פארק), דניאל מיד ענה בחיוב ושמחה, עשה עבודת רקע חיפש שירים ותווים של לינקין פארק, הגיע לשיעור עם חיוך ואורגנית מקצועית, והתלמיד היה מרוצה עד מאוד. כיף שיש אנשים מקצועיים ורציניים שכאלה. אם אתם מחפשים מורים לפסנתר אז רק הצוות הזה. תודה על חוויה בלתי נשכחת!!!!
שלום שמי אורן ברצוני להגיד שהינו מורה מצוין
24/07/2019
שרון, 35
5
מורה כיפית וצעירה, שמחתי לקבל ממנה שיעורים! מתוקה! ממליצה בחום
31/03/2019
אלה, 20
5
אני לומדת אצל שיר כבר שנה וחצי. היא סבלנית, קשובה, מעניינת ומקצועית. היא משוחחת איתי ומאוד נעימה ונחמדה. כיף ללמוד אצלה. היא נותנת שיעורי בית ולא מוותרת והדרישות שלה מותאמות לרמה שלי ובכלל. תודה לשיר
05/07/2018
יאיר, 39
5
ממליץ מאוד! לימדה את בני בן ה 8 אורגנית במהלך השנה, בני מאוד אוהב ומחכה לשעורים עם ברוריה. ההתקדמות שלו הפתיעה אותנו מאוד ולא האמנו שהוא יגיע לרמה טובה בפרק זמן כ"כ קצר. בסיום השנה ברוריה ערכה קונצרט לכל תלמידיה עם חלוקת תעודות מה שטרם מאוד לתחושת ההשגיות.
24/05/2018
רועי, 44
5
נריה בן שמונה לומד אצל ברק כשלוש שנים. ברק מורה מדהים שעובד באופן מקצועי ואת הפרות אנחנו שומעים כל יום בבית.פשוט חלום.הילד קורה תווים ומעבר לשעורי בית ולמה שלומד אצל ברק הוא הביא אותו למקום של ביטחון לנגן מכל הבא ליד.כמובן שחדוות הנגינה שהייתה לנריה לא רק שנשארה אלא שהולכת ומתעצמת.מומלץ בחום לא להסס לרגע פשוט להתקשר ולקבוע
13/05/2018
Michael, 74
5
המורה סטלה היא מורה מיקצועית, סבלנית עם גישה מופלאה לתלמידיה. סטלה מעבירה לבנינו מתי ואורי שיעורים שבועיים מזה כ 4 שנים. הילדים שלנו מתקדמים יפה ואוהבים את המורה ואת המוסיקה שהיא מעבירה. סטלה מקפידה על דקויות ומדגימה בעצמה בליווי קולה הערב. אני ממליץ מכל הלב.
19/10/2017
אלינור, 39
5
מורה מקצועית, נעימה, מגיעה מוכנה לשיעורים ומביאה תכנים מגוונים להעשרת עולם הילדה שלי. סבלנית ואמפתית.
09/01/2017
יסמין, 45
5
איה היא מורה מצוינת וכייפית, הבת שלי לומדת אצלה כבר מעל חצי שנה, היא לגמרי התאהבה בנגינה על פסנתר ולא מוותרת לעולם על שיעור פסנתר. תודה גדולה!
12/06/2016
עומר, 20
5
לאלכסנדר היקר, תודה לך על השנה הנפלאה שבה לימדת אותי יצירות יפות באורגנית! אתה מורה מצוין שמסביר ומתקן כל טעות שאני עושה! בתחילת השנה קצת חששתי, אבל אחרי שיעור איתך הבנתי שבא לי להמשיך. אני אוהב שיעורי אורגנית, ובזכותך עכשיו אני יודע יצירות ארוכות וקשות! תודה לך על הכל! מעומר.
07/03/2016
ג'יימי, 36
5
Yehonatan is a talented teacher and pianist. Having never played before, and starting lessons as an adult, he was able to nurture my skills as to quickly feel confident in my abilities to grow as a pianist. He is patient, generous with his time, and creative with his teaching skills. I highly recommend him to students of any age who want to learn with an inspiring teacher (+speaks fluent English)