מורה פרטי יהונתן קול

מורה פרטי יהונתן קול

קלאסי? שירים? אקורדים? פיתוח שמיעה? מבאך ועד יוני רכטר. למתחילים מאפס ולמתקדמים. אקדמאי, מעבד מוסיקלי, 24 שנות הוראה

בן 48. מרמת גן - גבעתיים. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
מלמד בבית המורה
 

קצת עליי

מורה לפסנתר ומעבד בוגר האקדמיה למוזיקה בניצוח וקומפוזיציה ומורה מוסמך למיומנויות המוזיקה (אוניברסיטת תל אביב). לימודים חווייתיים ומהנים. מנגינה קלאסית ועד למוזיקה עכשווית. כ-24 שנות הוראה באופן פרטי בסטודיו, במרכזים למוזיקה, ובמוסדות חינוך. ניסיון רב בהוראת מבוגרים. כמעבד רשום באקו"ם ראו אור עיבודים רשמיים שערכתי בתווים לשיריהם של מתי כספי, עידן רייכל, ישי ריבו, סשה ארגוב, יוני רכטר ועוד מלחינים רבים. הקניית כלים לביצוע ליווי ועיבוד שירים ומוזיקה בת זמננו לכל הרמות - מתחילים ומתקדמים. תיאוריה ופיתוח השמיעה המוזיקלית מהיסודות ועד לרמה אקדמית. הכנה לבחינות, אודישנים ולמוסדות אקדמיים במוזיקה. השיעורים מתקיימים בגבעתיים.

הוספת תגובה

ביקורות

א
אבי

אל יהונתן הגעתי כגיטריסט. הגעתי להבנה שכדי להבין טוב יותר את עולם המוסיקה והתיאוריה אני חייב במקביל לכלי הראשי שלי-הגיטרה, להתחיל וללמוד גם פסנתר ודרכו להתחזק ולהפנים מיומנויות שמורים לגיטרה לא הצליחו לספק לי עד הסוף. למדתי אצל יהונתן כשנה במהלכה לא רק שלמדתי כלי נוסף אלא סופסוף גם הפכתי מנגן למוסיקאי שמבין לעומק מוסיקה. יהונתן מצא והתווה דרך יחודית לי ולמילוי משאלת ליבי. יהונתן הוא מורה ענק !

16/07/2016
שתף:
ש
שירי

יהונתן הוא מורה מצויין, בני לומד אצלו כשנתיים והתקדם מהר הודות לו. מעבר ליכולות המוסיקליות הגבוהות של יהונתן, הוא ניחן ברגש חברתי. הוא מעודד ותומך בתלמידיו. מפרגן להם אפילו בכתב בהקדשת שיעורי הבית. יהונתן הוא לא עוד מורה אלא המורה! אני ממליצה עליו בחום!

02/07/2016
שתף:
מ
מרתה

יונתן מורה שלי מזה 15 שנה. הוא בשבילי מורה, פסנתרן אומן, פסיכולוג, מעודד, סבלני, תומך. תענוג ללמוד איתו ולשמוע אותו מנגן - ממש חויה! תפילתי שאוכל להמשיך לנגן אצלו כמה שיותר. מרתה רומי (68)

29/06/2016
שתף:
י
יעל

יהונתן בחור מקסים ומורה מופלא וסבלני. הוא מפתח את היצירתיות וקשוב לרצונות ואופי תלמידיו, בנגינה והלחנה. מאד מעצים ומעודד. לימד את בתי מספר שנים והיא אהבה אותו מאד.

29/06/2016
שתף:
ש
שגב

הגעתי ליונתן אחרי שניגנתי במשך 11 שנים באופן מקצועי מוזיקה, ועשיתי חמש שנים הפסקה. אחרי לא הרבה שיעורים הכרתי את מרבית האקורדים, למדנו ביחד לזהות גרובים שונים של שירים, להבין את התיאוריה מאחורי הדברים (בתור ילדה התחמקתי מתיאוריה) ולאהוב את זה. יהונתן גילה רגישות רבה לשיר מסויים שנכתב למען משפחתי והגשים לי חלום. גילה רגישות רבה, מסירות, השקיע מזמנו הפרטי מעבר לשעות השיעור בשבילי. בזכותו חזרתי לנגן.

28/06/2016
שתף:
ג
ג'ודי

יהונתן מורה מחונן. הוא מלמד את בני (עכשיו בן 12) עם המון סבלנות והבנה כבר מספר שנים. אני לא יכולה לספור כמה פעמים בני נכנס לשיעור פסנתר לאחר יום מבאס בבית הספר - ויצא מהשיעור מאושר. יהונתן לימד את בני סוגי מוזיקה מגוונים ופיתח את יכולותיו גם בצד המוזיקלי וגם ברמת התאוריה וקריאת תווים. אני מאוד מרוצה מהתקדמותו של בני מאז שהוא התחיל ללמוד עם יהונתן וממליצה עליו בכל לב כמורה לפסנתר משכמו ומעלה.

28/06/2016
שתף:
א
אייל

אני ושתי בנותי (11+6) לומדים לנגן פסנתר אצל יהונתן. התחלתי ללא ניסיון בנגינה ובנותי עם ניסיון קודם בכלי אחר. יהונתן מורה מסור סבלני ומשקיע במגוון דרכים ושיטות להתגבר על קשיים ועידוד לנגינה. יהונתן מתאים את היצירות ואופן הלימוד שלהן לכל אחד מאיתנו באופן פרטני מקצועי וקשוב, תוך התחשבות בהנאה שלנו מהפקת המנגינות. יהונתן משקיע בחיפוש תווים עריכה והדפסה שלהם בהתאם לבקשות הבנות. אני ממליץ עליו בחום.

27/06/2016
שתף:
ח
חן

יהונתן היה המורה שלי לפסנתר במשך הרבה שנים. הוא מאוד מוכשר, למדתי ממנו המון, ואני מקווה לחזור לנגן כמה שיותר מהר :)

23/05/2016
שתף:
פ
פריאל

למדתי אצל יהונתן לפני מעל ל10 שנים, אחרי שעברתי משני מורים קודמים, ללא ספק יהונתן היה המורה הכי טוב. הוא היה סבלני ולימד אותי ברמה גבוהה, נתן לי לבחור כל שיר שרציתי כולל שירים ממש קשים ועבד איתי עליהם למופת. כשהילד שלי יגדל וירצה ללמוד פסנתר, יהונתן יהיה המורה הראשון שאצור אתו קשר. מומלץ בחום.

20/05/2016
שתף:
א
אסתר

למדתי אצל יהונתן יותר מחצי שנה לנגן על פסנתר. התחלתי ללא רקע מוזיקלי והתקדמתי הרבה. יהונתן מורה מקצועי רציני ומשקיע. הוא זרם עם מה שרציתי ללמוד (מוזיקה עכשיוית ומודרנית) ומאוד נהניתי והצלחתי. הוא גם לימד אותי בכל מיני שיטות לימוד. ממליצה בחום ! כיף והצלחה :)

23/03/2016
שתף: