מורה פרטי ברוריה שחר

מורה פרטית ברוריה שחר

מורה בכירה בעלת ניסיון רב בהוראת נגינה

בת 60. מישובי השומרון. בוגרת מכללה - לוינסקי.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד

קצת עליי

לימוד נגינה בכייף! יש לי ניסיון רב בהוראת פסנתר(בוגרת קונסרבטוריון ו-11 שנות לימוד)אורגנית ואקורדיון. רפרטואר חומר הלימוד מגוון ומותאם לתלמיד. אני יוצרת קשר מצוין ואמין עם התלמיד,וביכולתי לקדם כל תלמיד ע"פ כישוריו והתמדתו. במשך שנת הלימודים אני מקיימת מפגשי נגינה לכל התלמידים,ובמפגשים אני מעשירה אותם ע"י האזנה מודרכת-ללא תוספת מחיר! יש אפשרות לשיעור ניסיון.

הוספת תגובה

ביקורות

מ
מירב

ביתי לומדת שנתיים נגינה על פסנתר עם ברוריה, הלמידה והנגינה הם חוויה מהנה עבור כולנו. ברוריה מקצועית נעימה ומעודדת את התלמיד להנות מחווית הנגינה.

06/07/2018
שתף:
י
יאיר

ממליץ מאוד! לימדה את בני בן ה 8 אורגנית במהלך השנה, בני מאוד אוהב ומחכה לשעורים עם ברוריה. ההתקדמות שלו הפתיעה אותנו מאוד ולא האמנו שהוא יגיע לרמה טובה בפרק זמן כ"כ קצר. בסיום השנה ברוריה ערכה קונצרט לכל תלמידיה עם חלוקת תעודות מה שטרם מאוד לתחושת ההשגיות.

05/07/2018
שתף:
נ
נעמה

ממליצה מאוד על ברוריה! אני לומדת אצלה פסנתר כבר למעלה מחצי שנה והיא קידמה אותי המון. ברוריה מאוד מקצועית ויודעת לתת את הדגשים הנכונים כדי שאני אתקדם. האווירה בשיעורים מאוד נעימה, וההתקדמות בשיעורים מותאמת לקצב שלי ולהתקדמות שלי בבית. היא מאתגרת אותי במידה הנכונה ואני מאוד נהנית מהנגינה. מורה מעולה :)

03/07/2018
שתף: