דלג על הניווט

מורה פרטית ברוריה שחר

מורה פרטית ברוריה שחר
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1960
אזור מגורים: 
ישובי השומרון
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
מכללה - לוינסקי
משפט מפתח: 
מורה בכירה בעלת ניסיון רב בהוראת נגינה
תיאור המורה הפרטי: 
לימוד נגינה בכייף! יש לי ניסיון רב בהוראת פסנתר(בוגרת קונסרבטוריון ו-11 שנות לימוד)אורגנית ואקורדיון. רפרטואר חומר הלימוד מגוון ומותאם לתלמיד. אני יוצרת קשר מצוין ואמין עם התלמיד,וביכולתי לקדם כל תלמיד ע"פ כישוריו והתמדתו. במשך שנת הלימודים אני מקיימת מפגשי נגינה לכל התלמידים,ובמפגשים אני מעשירה אותם ע"י האזנה מודרכת-ללא תוספת מחיר! יש אפשרות לשיעור ניסיון.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למוסיקה - אורגן, אקורדיון, פסנתר
אזור לימוד: 
ישובי השומרון
ערי לימוד: 
אורנית, אלקנה, עץ אפרים, שערי תקווה
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
45 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
לא
מחירון מורה פרטי
130
תגובות: 
5
06/07/2018, מירב, 51
מעל 10
ביתי לומדת שנתיים נגינה על פסנתר עם ברוריה, הלמידה והנגינה הם חוויה מהנה עבור כולנו. ברוריה מקצועית נעימה ומעודדת את התלמיד להנות מחווית הנגינה.
5
05/07/2018, יאיר, 38
מעל 10
ממליץ מאוד! לימדה את בני בן ה 8 אורגנית במהלך השנה, בני מאוד אוהב ומחכה לשעורים עם ברוריה. ההתקדמות שלו הפתיעה אותנו מאוד ולא האמנו שהוא יגיע לרמה טובה בפרק זמן כ"כ קצר. בסיום השנה ברוריה ערכה קונצרט לכל תלמידיה עם חלוקת תעודות מה שטרם מאוד לתחושת ההשגיות.
5
03/07/2018, נעמה , 51
10
ממליצה מאוד על ברוריה! אני לומדת אצלה פסנתר כבר למעלה מחצי שנה והיא קידמה אותי המון. ברוריה מאוד מקצועית ויודעת לתת את הדגשים הנכונים כדי שאני אתקדם. האווירה בשיעורים מאוד נעימה, וההתקדמות בשיעורים מותאמת לקצב שלי ולהתקדמות שלי בבית. היא מאתגרת אותי במידה הנכונה ואני מאוד נהנית מהנגינה. מורה מעולה :)
Mark Kolan
היי, רציתי לדעת באיזו כתובת את נמצאת במידה והשיעור מתקיים בבית מורה
08/12/2016
Mark Kolan
ממליץ בחום על מורה לפסנטר ברוריה שחר, אנחנו מאורנית וחיפשנו מורה פרטית שתוכל להגיע אלינו הביתה וברוריה נתנה לנו מענה מיידי עם גישה מדהימה לילדה בת 10 ואהבה מדבקת לפסנטר,הילדה שלנו אחרי 6 שיעורים כבר ניגנה עם שתי ידיים ובכל פעם מחכה בקוצר רוח לשיעור הבא.
17/07/2017
Eyal Herman
ממליץ בחום על המורה לפסנתר ברוריה שחר. ברוריה מורה מצויינת. בתי לומדת אצלה כ4 שנים. במשך השנים הילדה גדלה והתפתחה בנגינה הודות לה. בכל פעם ברוריה אתגרה אותה עוד ועוד. ברוריה מורה במלוא מובן המילה- יש לה גישה מצויינת לילדים, קשובה, סבלנית ומשקיעה. יודעת להתאים את הסגנון המוסקלי לנלמד ומגוונת ביצירות הנלמדות. היא מפתחת, מעודדת ומקדמת את הלומד ומשפיעה מהאהבה שלה למוסיקה על הלומד. מגיעה לבית הנלמד. הילדה שלנו מחכה בקוצר רוח לשיעורים איתה.
01/08/2017