מורה פרטי מוטי בן אהרן

מורה פרטי מוטי בן אהרן

מורה לתיכון וחט"ב עם ניסיון עשיר בלימוד אנגלית וגרמנית לכל הרמות, ליחידים וקבוצות, תרגום, וגם דרך הסקייפ!

בן 32. מרמת גן - גבעתיים. בוגר אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
 
₪120 לשעה בבית התלמיד
₪120 לשעה בבית המורה
₪120

קצת עליי

מורה לאנגלית בתיכון בת"א כמוכן מלמד גרמנית בקורסים ובאופן פרטי באוניברסיטה הפתוחה ובמקומות נוספים. הלימוד שלי מתבצע תוך כדי תרגול בשיטת שמזכירה את ברליץ תוך שימת דגש על דיבור,דקדוק והגייה. הכל ביחס אישי, מסור ועם המון סבלנות. מטרת השיעורים הפרטיים שלי הינה הכשרת התלמידים לנהל שיחה ולתקשר עם דוברי השפה. השיעורים מתאימים למתחילים ולמתקדמים, כאשר בכל שיעור אני מתאים את עצמי ליכולת, לרמה ולקצב האישי של כל אחד מכם.

הוספת תגובה

ביקורות

M
Meny

מוטי מלמד את בנותיי גרמנית כבר מספר שנים. מוטי מלמד אותן באופן יוצא מן הכלל ובעזרתו הן שומרות על רמת גרמנית גבוהה במיוחד. ממליץ עליו בחום

01/07/2020
שתף:
ב
ברק

פניתי למוטי בשביל לעבור מבחנים מקצועיים בתחום המחשבים. תוך תוך מספר שיעורים קצר מוטי לימד אותי הרבה אנגלית ושיטות מצוינות להבנת הבחינה. מוטי מורה מקצועי מאוד וגם אדם שנעים לעבוד איתו, ממליץ עליו בחום!

13/05/2019
שתף:
ד
דניאל

מורה ברמה גבוהה מאוד, יודע בדיוק לאן לכוון את חומר הלימוד בהתאם לצורכי התלמיד. למדתי אצלו תקופה ארוכה והתקדמתי מאוד בשפה שלי. מורה מאוד חברי ויחד עם זאת מקצועי, יש הרגשה נינוחה ונעימה במהלך השיעור.

22/02/2018
שתף:
ש
שלו

מוטי מורה נהדר שמדבר בגובה העיניים, הצליח לדבר בשפה שלי למרות שאני לא בגילו.... עובד על דקויות ההגייה בצורה מרשימה דבר שנתן לי ייתרון על מתחילים אחרים שממשיכים ללמוד כמוני את השפה בגרמניה. מאוד ממליץ!!

19/02/2018
שתף:
י
ילנה

מוטי מורה מצויין! לימד אותי 3 חודשים גרמנית למתחילים. מקצועי, סבלני, משקען. ממליצה בחום!

08/05/2017
שתף:
ש
שלומית

מוטי לימד אותי לאורך תקופה של כחודשיים בסבלנות רבה ובכייף. השיעורים היו גמישים ומותאמים אליי ולבקשותיי אישית. מוטי הוא מורה נהדר ואני ממליצה עליו מאוד. מבטיחה כי תלמדו בכייף!

06/04/2017
שתף:
ת
תמי

הגענו במקרה- ונשארנו. מורה מעולה, באווירה כייפית ובראש טוב. אינטליגנטי, מאורגן, שיטתי, דייקן, ולא פחות חשוב- נעים וידידותי למשתמש. מומלץ!

07/11/2016
שתף:
א
אסתי

שמי אסתי שור, ואני בת 47, התחלתי ללמוד אצל מוטי לפני כחודשיים גרמנית למתחילים. אני ממליצה בחום, מוטי מורה מצויין, יש לו גישה מאוד טובה וסבלנית.מומלץ!!!

24/08/2016
שתף:
א
אמיר

מורה עם גישה טובה לתלמידים, סבלני ומסביר מצוין. גמישות בשעות. שירות טוב !

23/08/2016
שתף:
ע
ענת

המורה מוטי מעולה. באתי אליו כי רציתי לשפר את כישורי השיחה שלי והוא עזר לי להתגבר על הביישנות והפחד. הוא מעודד אך בו זמנית מאתגר. השיעורים מעניינים וכיפיים. ממליצה בחום !

23/08/2016
שתף: