מורה פרטי יונית בן שעיה

מורה פרטית יונית בן שעיה

כתבה לי אמא לתלמיד: תודה על ההשקעה האין סופית,על תשומת הלב,על הלמידה,על ההתעקשות,על העזרה ועל ההצלחה וההרגשה שהכל אפשרי

ממודיעין והסביבה. בוגרת אוניברסיטה - בר אילן.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪110 לשעה בבית המורה
₪110-150

קצת עליי

מורה מקצועית עם המון סבלנות ונסיון. הנני מורה להוראה מתקנת לכיתות יסוד (א-ו) בכל התחומים והמקצועות.בנוסף אני מלמדת אנגלית גם לתלמידי חטיבת הביניים. יש לי נסיון רב בהוראת קריאה לילדים המתקשים מאוד ברכישת הקריאה, כמו גם נסיון רב בטיפול בשטף קריאה, בקשיי כתיבה ובצמצום פערים בחשבון. את הידע שלי בהוראה מתקנת אני מביאה גם אל שיעורי האנגלית הניתנים לשם העשרה או כתמיכה בקשיי רכישת השפה. השיעורים וחומרי הלמידה מותאמים לצרכים השונים של כל תלמיד ותלמיד. עבור כל תלמיד "נתפרת" חליפה שונה שתוביל אותו לצמצום פערים,למיצוי יכולותיו ולהרגשת ביטחון עצמי וסיפוק בהישגיו. השיעורים מגוונים, משולבים משחקים ולעתים גם מחשב ככלי לקידום מטרות לימודיות.

הוספת תגובה

ביקורות

א
אילנית

לפני שנתיים חיפשתי לבני מורה להוראה מתקנת והגעתי אלייך, התחלנו את הדרך וידענו שעבודה רבה לפנינו, בני התמסר לתהליך בהבנה וברצון לפרוץ קדימה, והיום אני שמחה לומר שהשגנו את היעד לו שאפנו. אני רוצה להביע את הערכתי על המקצועיות,הנחישות,ההשקעה והנתינה האין סופית. תודה על העידוד,התמיכה והיחס הבין אישי שראוי להערכה.

25/06/2019
שתף:
ח
חגית

ליונית הגעתי עם בני בתחילת כיתה א׳ ועברנו כשנה וחצי של מפגשים עד לאמצע כיתה ב׳. לבני יש קשיי למידה והתקשה מאוד בקריאה וכתיבה ולא עמד בקצב הכיתה . יונית לימדה אותו בסבלנות רבה ואהבה גדולה , עם המון מילים חמות כל הזמן ועידוד תמידי , בני הראה שיפור מהיר וגדול מהרגע שעבדה איתו והיום הוא עומד בקצב הכיתה . תודה רבה יונית על תקופה של לימוד ותמיכה . מוקירים ומעריכים את השקעתך .

14/02/2019
שתף:
י
יוליה

יונית בן שעיה לימדה את הילדה שלי חשבון במשך שנה וחצי (כיתות ד-ה). היא התכוננה לשיעורים, הביאה דפי עבודה ועשתה מחברות לנושאים שונים, נתנה לילדה לתרגל את החומר עם משחקים מגוונים, כולל משחקי מחשב. הייתה כל הזמן עם יד על הדופק וחוזרה בסבלנות על החומר כמה נדרש. היא דאגה גם לחיזוק המוטיבציה והדימוי העצמי של הילדה. בסופו של דבר ילדה החליטה שהיא השלימה פערים ומוכנה להמשיך מכאן לבד- שזו בעצם המטרה :)!

13/01/2018
שתף: