מורה פרטי יובל שוהם

מורה פרטי יובל שוהם

**מלמד באופן מקוון בימי קורונה** סבלן, סימפטי ומקצועי, כ20 שנות נסיון הוראה בארץ ובצרפת. נסיון מוכח עם לקויות למידה!

בן 39. מתל אביב -יפו. אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪120 לשעה בבית התלמיד
₪100 לשעה בבית המורה
₪100-120

קצת עליי

**מלמד באופן מקוון בימי קורונה** לשיפור ההשגים ולהקניית יסודות והבנה מעמיקה, בעל נסיון עשיר בהוראת יחידים וקבוצות בכל הרמות והגילאים, לרבות לקויי למידה. בעברי, דוקטורנט מצטיין באוניברסיטת תל אביב, סטודנט הסורבון, פריז, רכז לימודי צרפתית בחטיבה מובילה בארץ, וכן מורה ל5 יח"ל מתמטיקה בתיכון אקסטרני. מומחיותי בפרט בהוראת צרפתית, אנגלית, עברית לעולים, מתמטיקה ופיזיקה. גמישות בשעות, במקום הלימוד ובשפה בה מועבר השיעור (אנגלית/צרפתית/עברית). חשוב לי להתאים את שיטת הלימוד ללומד ולצרכיו להשגת תוצאות אופטימליות.

חוות דעת

ל
לימור

בני צלח את הבגרות בפיסיקה ברמת 5 יח"ל בציון 97 רבות הודות לעזרתו המקצועית והמקסימה של יובל. בני התקשה בפיזיקה ולא הצליח להדביק פערים ולהבין באופן מעמיק דיו את החומר הנלמד בכיתה. הדבר כמובן הוביל למורת רוח, לתסכול רב מצדו ולעגמה, עד ששקל לפרוש מן המקצוע. ממש במקרה הגענו ליובל, דרך אתר זה ממש וקריאת ההמלצות פה! זכינו בענק... מדובר במורה נדיר בעל כשרון יוצא דופן בהוראה ובהסברת החומר בסבלנות ובמקצועיות רבה. יובל סייע לבני בהדבקת הפערים ובהבנה מעמיקה של החומר ואף אהבת המקצוע. כשכולם כמעט התייאשו יובל היה שם לתמוך ולהסביר בסבלנות. אני ממליץ בחום רב על יובל כמורה.

10/10/2020
שתף:
א
אביב

פניתי אל יובל בעקבות המלצה חמה שקיבלתי מחבר טוב בעבודה, שאת ילדיו יובל מלמד מתמטיקה וצרפתית. יובל מלמד את שתי בנותי (בתיכון וביסודי) מתמטיקה, אנגלית ולשון זה כחצי שנה. הבנות מרוצות מאוד ונהנות מהשיעורים. השגיהן השתפרו משמעותית. הבת הצעירה שלי בעלת הפרעות קשב וריכוז והיתה זקוקה ליד מכוונת ולהוראה מתקנת. יובל ישב עימה בסבלנות רבה וסייע לה בהטמעת מיומנויות ואסטרטגיות למידה להתמודדות עם החומר. יובל פשוט הציל אותה. הבת הבכורה עלתה הודות לשיעורים עם יובל מ-4 ל-5 יח"ל במתמטיקה ומוציאה ציונים מעולים במקצוע. יובל סייע לה כמו כן פעמים רבות בהכנה למבחנים בלשון ובלמידה לבגרות. יובל מורה בחסד. מסודר, סבלני, מקצועי ומנוסה מאוד, בעל ידע נרחב מאוד ובקיאות מעוררת הערצה בתכנים שמעביר.

10/10/2020
שתף:
י
יפעת

יובל בעל סבלנות

13/06/2020
שתף:
Y
Yaron

יובל מלמד את התאומים שלי בני 12 חשבון ואנגלית. מורה יוצא דופן! הילדים עפים עליו וכל פעם שואלים מתי הוא כבר מגיע שוב. והכי חשוב - הציונים שלהם השתפרו פלאים (והם היו די פושטקים לפני שיובל התחיל ללמד אותם)

15/03/2020
שתף:
L
Lia

מורה יוצא דופן! מאוד מקצועי, אך קשוב במיוחד למישהי כמוני שמאוד מתקשה במקצועות הריאליים. ניכר שיש לו ניסיון רב וידע עשיר. אז נכון שישראלים יותר אוהבים להתלונן על נותני שירות למיניהם, מאשר לפרגן? :) אז הפעם החלטתי שאני חייבת לא לשכח לפרגן בתום סיום השיעורים שלנו (עברתי את חדו"א ופיזיקה בציונים גבוהים שהקפיצו לי את הממוצע!) פלוס ענק - למדנו בבית שלי (בפעם הראשונה בבית קפה), זה סופר נח וחוסך המון זמן.

10/03/2020
שתף:
ע
ערן

אחרי שלימד את הבת הבכורה שלי לבגרות באנגלית של 5 יחידות, יובל ממשיך ללמד את הקטנים שלי אנגלית וגם מתגבר אותם במתמטיקה כשצריך. מורה מקצועי ביותר שיודע ללמד בכל הרמות. אה וגם מגיע עד אלינו הביתה.

01/03/2020
שתף:
ד
דניאל

אחרי שצלחתי את חדו"א 2 עם ציון 98, המשכתי איתו לשיעורי צרפתית. עדיין לא היה את המבחן, אבל תוך 5 שיעורים עברתי על כל החומר שלימדו אותנו בשנה שלמה.

29/02/2020
שתף: