מורה פרטי יובל שוהם

מורה פרטי יובל שוהם

סבלן, סימפטי ומקצועי, כ-20 שנות נסיון הוראה בבתי ספר בארץ ובצרפת. נסיון מוכח עם לקויות למידה!

בן 39. מתל אביב -יפו. אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪120 לשעה בבית התלמיד
₪120

קצת עליי

לשיפור ההשגים ולהקנית יסודות והבנה מעמיקה, בעל נסיון עשיר ומרובה שנים בהוראת יחידים וקבוצות בכל הרמות והגילים, לרבות לקויי למידה. בעברי, דוקטורנט מצטיין באוניברסיטת תל אביב, סטודנט הסורבון, פריז, רכז לימודי צרפתית בחטיבה מובילה בארץ, ומורה ל-5 יח"ל מתמטיקה בתיכון אקסטרני. מומחיותי בפרט בהוראת צרפתית, אנגלית, עברית לעולים, מתמטיקה ופיזיקה. גמישות בשעות, במקום הלימוד ובשפה בה מועבר השיעור (אנגלית/צרפתית/עברית). חשוב לי להתאים את שיטת הלימוד ללומד ולצורכיו להשגת תוצאות אופטימליות.

תחומי לימוד

חוות דעת

Y
Yigal

שמי ליאור ואני אביו של ערן. ערן מאוד התקשה באנגלית ובצרפתית בתיכון אליאנס בתל אביב ברמת 5 יח"ל (הדגש על מקצועות אלה רב ולימודי הצרפתית מקבלים במוסד זה תשומת לב מיוחדת). זאת ועוד, בפרט בהתחשב בלימוד הקפסולות ותקופת הקורונה שפקדה אותנו בשנה החולפת ללא רחם והותירה רבים מן התלמידים חסרי אונים מול המטלות, החומר הנלמד והיכולת להתמודד עם הבחינות התובעניות והדורשות בקיאות באותם רזים שנלמדו במהלך אותה עת. אמנם חלק מהמורים ניסו כמובן להקל ולגלות רגישות מיוחדת למצב וגמישות ענפה, אולם המצוקה גדולה היתה והתסכול שליווה רבים מהתלמידים ריפה את ידיהם אף של המצויינים בהם. ליובל הגענו באמצעות חיפוש באתר 'לימוד נעים' וקריאת ההמלצות החמות המככבות בכרטיסו. לא רק שלא התבדנו, כי אם הופתענו לטובה. יובל מורה סבלן, אכפתי, לבבי, אמפתי, מאוד בקיא בחומר שמעביר ומלמד בצורה יסודית ומעמיקה שנוגעת בשורש העניין ומקנה בטחון וכלים להתמודדות אמיתית עם קשיי השעה. ידיעותיו בצרפתית ובאנגלית על בוריין מעוררות השתאות, הערכה וכבוד רב. האדם פנומן בשפות והשכלתו מפליגה. מנסיוני האישי (ועברו אצלנו לא מעט מורים במרוצת השנים) יובל מורה יוצא דופן בכישוריו, בהשכלתו ובדרכו היחודית להעברת החומר הנלמד. בערן ניצתה אהבה לשתי השפות ואף בזמנו הפנוי קורא ספרים קלים בצרפתית ומאזין לרוק צרפתי. יובל הפיח בערן את רוח התרבות ואת חדוות הלמידה וכמובן שההשגים מדברים בעד עצמם. יובל היקר, אנו מודים לך בחום ובלבביות על העזרה וההשקעה האדירה שהענקת ושעודך מעניק לבננו. תודה רבה רבה ושירבו מורים דוגמתך!

31/07/2021
שתף:
m
may

חיפשנו ממושכות מורה שיוכל ללמד בצורה מקצועית ויסודית את בננו אורן מתמטיקה ופיזיקה ברמת 5 יח"ל. אורן היה תלמיד מצטיין בכיתה יא' אולם שיעורי הזום והריחוק מהחברים ומהכיתה כמו גם אופן הלמידה הוירטואלי מאוד הקשו עליו והובילו לכשלונות ולמפח נפש מאוד גדול. אורן פעם אחר פעם יצא מהבחינות בזום מתוסכל וכשביקש עזרה והסבר מהמורה או מחברים לא נענה בצורה מספקת. הפערים גדלו ואיתם המירמור ותחושות הכשלון. רגעים ספורים לפני שהוחלט בשיחה עם המחנכת ורכזת המקצוע לוותר ולהוריד את אורן לרמת 4 יח"ל הומלץ לנו לנסות את שרותיו של יובל. יובל התגייס למשימה במרץ רב והקדיש שעות על גבי שעות לטובת הבנתו של אורן והקניית כלים לסייע לו בפתרון ובהתמודדות מוצלחת עם הבעיות. יובל מנסיונו עשיר השנים הבחין מיד היכן טמון הקושי והיכן טעון שיפור ומינף את הכישורים הנעוצים באורן והחדיר בו בטחון רב שזה זמן ממושך נעדר. הודות ליובל אורן עתה לומד ברמת 5 יח"ל את שני המקצועות ובהצלחה יתרה. הוא זוכה להבנה מלאה, לסבלנות, לפרגון ולהערכה רבה ממני ומצוות המורים. אלמלא יובל כל זאת לא היה מתאפשר וזה פשוט חסד שנפלנו לידיו של מורה כה מנוסה, אדיב, מסור, מקצועי ומוכשר כיובל שבעזרתו הציל את בננו מיאוש ומנטישת מקצועות כה חשובים להמשך דרכו. בשמנו ובשם אורן -- תודתנו מקרב לב, יובל!

30/07/2021
שתף:
K
Karin

יובל מלמד את שני הילדים הקטנים שלנו (8 ו-10) הוראה מתקנת בחשבון, בשפה ובאנגלית ואסטרטגיות למידה. ההוראה של יובל מעניינת, יצירתית ומלאת רגישות וחוכמה. למן השיעור הראשון היה חיבור יוצא דופן עם הילדים. הלמידה מתנהלת בקריאה ובכתיבה, במשחקי יצירה ואינטראקציה, בשיחות, בהפעלות בחוץ ובבית. יובל מאוד קשוב לצורכי הילדים ומתאים את שיטת העבודה לקשייהם הרלוונטיים. יובל מקנה לילדים דרכים ואסטרטגיות כיצד ללמוד וכיצד להתמודד עם התכנים המאתגרים, שיטות יעילות לארגון הזמן והמטלות ודרכי ניסוח, העשרת אוצר המילים, השמת דגש על מבנה משפט תקני ותחביר נכון. טיפים כיצד לא להתייאש אל מול הקשיים וכיצד להתעמת איתם ולפרק אותם לחתיכות קטנות ופחות מאיימות :). יובל איש מקצוע מעולה ומורה מקסים והעבודה עם הילדים נושאת פרי. מלבד התוצאות בבית הספר הילדים מאוד נהנים מהשיעור וחדורי מוטיבציה ובטחון. אנחנו מאוד מרוצים שמצאנו את יובל, מורה ואדם משכמו ומעלה ואיש חינוך נדיר. תודה רבה רבה לך יובל על כל הזמן והסבלנות והמאמצים והרצון להרתם למשימה ולסייע באופן מיטבי. שאפו ענק!

30/07/2021
שתף:
נ
ניל

כאשר התחלנו ללמוד הוא ציין את ההשכלה שלו ובמיוחד את הניסיון העשיר "כביכול" שיש לו עם לקויות למידה ותלמידים עם צרכים מיוחדים. עד מהרה נוכחתי להבנה שהבן אדם שמלמד אותי חסר סבלנות, משרה אווירה לא נעימה וגורם לחוסר נוחות. יתרה על כך לא בא עם שום ידע לגבי הנלמד ומה אני צריך ללמוד על מנת להתקדם בחומר הנדרש. מבט מתוסכל על פניו וקולות ייאוש שלא מגיע לאף תלמיד לשמוע.

28/07/2021
שתף:
T
Tamar

יובל מלמד בביתנו זה כשלושה חודשים את הבן הצעיר שלנו יותם אנגלית ולשון ואת רועי, הלומד בכיתה יב', פיזיקה ומתמטיקה ברמת 5 יח"ל. הגענו ליובל בהמלצה של חברה טובה של המשפחה ואנו מרוצים עד הגג. הלימוד של יובל יסודי ושיטתי, סבלני ומקצועי מאוד. ליובל כשרון רב בלשים את האצבע במדויק על אותם אזורים בהם מתקשה התלמיד ולהעניק בידיו את הכלים הנחוצים על מנת להתגבר על אותם הקשיים ולצלוח אותם. ליובל השכלה רחבה מאוד, הן בתחום השפות (אנגלית ולשון) והן בתחומי המדעים והמקצועות הריאליים ולכן מאוד שמחנו מכשהתאפשר לנו למצוא מורה אחד שיוכל ללמד בהצלחה רבה את שני הבנים. בתום שנת הקורונה שפקדה אותנו ובמהלכה הילדים התקשו מאוד לעקוב אחר מערכי השיעורים, העזרה של יובל ברוכה ומביאה את הילדים להבנה ולבטחון ביכולתם להצליח, הם נינוחים ומאושרים יותר. הציונים של שני הבנים השתפרו בכל המקצועות המדוברים! עבודה קשה, התמדה וידיים מיומנות של מורה מצויין וסבלני כמו יובל הם המפתח להצלחה ולתיקון חלק מנזקי החינוך של תקופת הקורונה. אני והילדים ממליצים על יובל באהבה רבה וללא היסוס.

10/07/2021
שתף:
א
אופק

תחילה חשוב לי לציין מספר סיבות מדוע העבודה עם יובל יותר מאתגרת מאשר עם מורים אחרים (אולם בהחלט בהחלט שווה את זה!!!) יובל אינו מורה זול, למעשה המחיר הנגבה הינו גבוה מהמחיר המקובל בשוק. עם זאת, מאוד מאוד חשוב להדגיש! -- ההשקעה הכספית משתלמת ללא היסוס ומחשבה נוספת, בהתחשב בניסיון המקצועי רב השנים של יובל, בהשכלה ובידע שלו, בסבלנות ובכשרון המדהים שלו להעביר את החומר, בהשקעה שלו בתלמיד ובמסירות (אף מחוץ לשעות העבודה ובסופי השבוע). מלבד זה, יובל מתנייד אל התלמיד בתחבורה ציבורית. כפועל יוצא, ישנן פעמים בהן חלו עיכובים בהגעתו אלינו. מול מורים אחרים הדבר היה מעיב וחורה, אולם השיעורים עם יובל כל כך איכותיים וממצים ותחושת ההבנה שמתלווה ללמידה ממזערת את אי הנוחות הלוגיסטית, שהיא כשלעצמה יחסית מינורית ושולית שכן השיעור תמיד נמשך כפי שהוסכם מראש. יובל מורה מקסים וחם, אנושי, קשוב, מסור, מלא תבונה ועתיר ידע (עשה דוקטורט בתחומים הומניים ולאחר מכן שני תארים במקביל - בפיזיקה ובהנדסת חשמל!), פיקח ומשעשע, תמיד נכון לעזור ולנסות להתיר קושי או בעיה כדי להקל על התלמיד ושהתחושה בתום השיעור תהיה זו של סיפוק והבנה. ההצלחה של התלמיד וההבנה בראש מעייניו. כעת אגש לענין :). יובל לימד אותי ואת שתי חברותי חדו"א 1, פיזיקה 1 ופיזיקה 2. שלושה קורסים מאוד לא טריויאליים שמרבית הסטודנטים מתקשים בהם בצעדיהם הראשונים באוניברסיטה. הלימוד של יובל מאוד מתודי, פשוט. יובל לימד אותנו כיצד לגשת לשאלות, מאילו מוקשים להשמר ואיך לעקוף אותם, ולא פחות חשוב מכך כיצד לצלוח את הבחינות בקורסים מאיימים אלה. השיעורים היו מעניינים, מסקרנים ובמקום לשנן נוסחאות הגענו למצב שאנו באמת מבינות את העקרונות ואת השימוש בנוסחאות ובכללים. שלושתנו הוצאנו ציונים נהדרים בכל הקורסים בהם הסתייענו ביובל ואנו באמת אסירות תודה על כל ההשקעה האדירה והסבלנות שגייס לטובת השיעורים וההצלחה שלנו. מדובר במורה נדיר וכאמור חרף האתגר הכרוך בעבודה מולו אנו שלושתנו פה אחד ממליצות בחום רב לכל סטודנט להיעזר בשרותיו ולצאת נשכר הן ברמת ההבנה והידע (תחושת הסיפוק בהבנת ובהפנמת החומר שווה כל מחיר, לא שערנו שאשכרה נפנים את החומר ונמצא בו ענין והנאה, סקרנות) והן ברמת הציון בתואר :).

23/06/2021
שתף:
R
Riki

יובל מלמד את בתנו הצעירה פיזיקה ואנגלית, שני המקצועות ברמה מוגברת של 5 יחידות. להבדיל ממורים אחרים עמם התנסנו בעבר, ליובל דרכים יצירתיות ומעניינות להעברת החומר אשר יוצרות סקרנות, גירוי אינטלקטואלי והבנה מעמיקה של החומר. מורים קודמים העמיסו על בתנו תאוריה יבשושית וציפו להתמודדותה המיידית עם השאלות ברמת הבגרות, בעוד גישתו של יובל מתודית, יסודית, מובנית ומוליכה את התלמיד בשילוב הסברים בגובה העיניים שלב אחר שלב למחשבה, לאינטואיציה להתמודדות עם השאלות המאתגרות ולסיגול יכולות למידה עצמית. השיעורים עם יובל החלו לפני כחודש ומלבד תחושת הבטחון העצמי ההולך וגובר שהשיעורים עוררו, ציוניה של בתנו השתפרו בשני המקצועות ונמצאים במגמת עליה מתמדת. יובל פשוט גאון. מורה מוסמך ובעל הכשרה, אדיב, מקצועי מאוד, בעל ידע פנומנלי וכישורי הוראה יוצאים מן הרגיל. החומר מועבר כאמור בצורה עניינית ומעמיקה וגם אנחנו וגם הבת מאוד מאוד מרוצים. המחיר של יובל אמנם גבוה מהממוצע בשוק אולם בהתחשב ביכולותיו המקצועיות ובשיפור הניכר בהשגי ביתנו, התמורה בהחלט משתלמת ללא מחשבה שניה או היסוס.

01/06/2021
שתף:
ע
עופר

יפתח הבן שלי, הלומד בכיתה ח', אובחן בהפרעות קשב וריכוז ונזקק בדחיפות לשיעורי הוראה מתקנת, אסטרטגיות למידה ולתגבור כללי שוטף במקצועות הליבה (לשון, אנגלית, מתמטיקה). תקופה ארוכה חיפשתי עבורו מורה שיצליח לתת מענה לקשיים עמם מתמודד על בסיס יומי ויאפשר לו להדביק את הפער שנוצר עקב הקורונה ולאור צרכיו המיוחדים. מצבו של יפתח עורר בו תסכול רב ויאוש, רצון להרים ידיים ולא להתמודד עקב תחושות כשלון ואי יכולת כללית להצליח. שלושה מורים שונים ומיומנים בתחום ההוראה המתקנת עבדו עם יפתח בשנה האחרונה, אך יפתח איבד עניין ומוטיבציה מהר מאוד ומעגל התסכול והפסימיות מצדו הוסיף והחריף. חברה קרובה המליצה שאפנה ליובל שוהם, שפשוט הציל את הבן שלה בהתמודדותו עם לקויות למידה, הקניית מיומנויות נחוצות לצליחת המעבר מחטיבה לתיכון והשלמת פערים במקצועות מגוונים. הודות ליובל, בנה כעת פורח בלימודים והבטחון העצמי שלו גבוה מתמיד. יובל ניחן בהמון אנושיות ואמפתיה, סבלנות, ידע מקצועי מרשים וגישה מדהימה לילדים ולמתבגרים. לשמחתי הרבה החיבור עם יפתח היה כמעט מיידי ויובל הפך במהרה לבן בית אצלנו ומסייע ליפתח בכל המקצועות הנדרשים על בסיס קבוע. יובל שם את האצבע במדויק על הקשיים עמם מתמודד יפתח והצליח להשיב ליפתח את האמביציה, הבטחון ביכולותיו להתמודד עם החומר הנלמד וכיוצא מכך שמחת חיים. כשם שהומלץ לי לפנות ליובל ולהעזר בשרותיו, אני ממליץ בתורי כעת לכל הורה שילדיו מתקשים בלימודים וזקוקים ליד מכווינה מקצועית, סבלנית, אנושית לפנות ליובל שוהם ולהיווכח בתוצאות. שכן ירבו מורים כמותו!

23/05/2021
שתף:
א
אייל

במהלך השנה האחרונה, בנוסף לקורונה והעדרויות תכופות מבית הספר, הודיעה לי בתי הלומדת בכתה יא׳ שהיא חייבת עזרה בלימודי הלשון. ניסיתי אני לעזור לה אך המשימה היתה קשה ומורכבת ביותר. הובן לי שהיא חייבת להעזר במורה פרטי. לאחר התייעצות עם חברה (שגם לה יש בת בגילה של בתי), החלטתי לפנות אל יובל שוהם, שאת שמעו ובקיאותו הרבה שמעתי מפי הורים רבים עם המלצות חמות. יובל מיד נרתם למשימה. בסבלנות אין קץ הוליך את הבת במבוכי לימוד מקצוע הלשון ועם הכוונה נכונה והרבה השקעה מצידו - הגיעה בתי להשגים מרשימים וליכולות שיעמדו לה לעזר בהמשך לקראת בחינת הבגרות במקצוע זה. ממליצה בחום על יובל שוהם. בברכה, אמא מאושרת.

15/05/2021
שתף:
ח
חיים

בתי הבכורה מאוד התקשתה בפיזיקה ובמתמטיקה (5 יח"ל) וחיפשנו בנרות מורה שיוכל להיות קשוב וסבלן לקשיים שלה ולסייע לה בהבנה מעמיקה של החומר. לשמחתנו הרבה הגענו ליובל, אדם מקסים ומורה משכמו ומעלה (מוסמך ומקצועי מאוד) בעל ידע עשיר ובקיאות מרשימה במקצועות הנ"ל. יובל מורה זה שנים רבות, יודע להעביר את התכנים לתלמיד בצורה מובנת וסבלנית ולתת בידיו את הכלים להתמודד עם שאלות ברמת הבגרות. מעבר לכך, יובל השיב לבתי את חדוות הלמידה של המקצועות הריאליים, בטחון ביכולותיה לצלוח את הבחינות והמון מוטיבציה. ציוניה של בתי השתפרו משמעותית בחצי השנה האחרונה מאז ראשית עבודתה עם יובל. הדרך עוד ארוכה אולם סלולה לפניה. אלמלא יובל בתי היתה מורדת ל-4 יח"ל במתמטיקה ומוותרת על מקצוע הפיזיקה.

15/05/2021
שתף: