מורה פרטי יובל שוהם

מורה פרטי יובל שוהם

סבלן, סימפטי ומקצועי, כ-20 שנות נסיון הוראה בבתי ספר בארץ ובצרפת. נסיון מוכח עם לקויות למידה!

בן 39. מתל אביב -יפו. אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪120 לשעה בבית התלמיד
₪120

קצת עליי

לשיפור ההשגים ולהקנית יסודות והבנה מעמיקה, בעל נסיון עשיר ומרובה שנים בהוראת יחידים וקבוצות בכל הרמות והגילים, לרבות לקויי למידה. בעברי, דוקטורנט מצטיין באוניברסיטת תל אביב, סטודנט הסורבון, פריז, רכז לימודי צרפתית בחטיבה מובילה בארץ, ומורה ל-5 יח"ל מתמטיקה בתיכון אקסטרני. מומחיותי בפרט בהוראת צרפתית, אנגלית, עברית לעולים, מתמטיקה ופיזיקה. גמישות בשעות, במקום הלימוד ובשפה בה מועבר השיעור (אנגלית/צרפתית/עברית). חשוב לי להתאים את שיטת הלימוד ללומד ולצורכיו להשגת תוצאות אופטימליות.

תחומי לימוד

חוות דעת

R
Riki

יובל מלמד את בתנו הצעירה פיזיקה ואנגלית, שני המקצועות ברמה מוגברת של 5 יחידות. להבדיל ממורים אחרים עמם התנסנו בעבר, ליובל דרכים יצירתיות ומעניינות להעברת החומר אשר יוצרות סקרנות, גירוי אינטלקטואלי והבנה מעמיקה של החומר. מורים קודמים העמיסו על בתנו תאוריה יבשושית וציפו להתמודדותה המיידית עם השאלות ברמת הבגרות, בעוד גישתו של יובל מתודית, יסודית, מובנית ומוליכה את התלמיד בשילוב הסברים בגובה העיניים שלב אחר שלב למחשבה, לאינטואיציה להתמודדות עם השאלות המאתגרות ולסיגול יכולות למידה עצמית. השיעורים עם יובל החלו לפני כחודש ומלבד תחושת הבטחון העצמי ההולך וגובר שהשיעורים עוררו, ציוניה של בתנו השתפרו בשני המקצועות ונמצאים במגמת עליה מתמדת. יובל פשוט גאון. מורה מוסמך ובעל הכשרה, אדיב, מקצועי מאוד, בעל ידע פנומנלי וכישורי הוראה יוצאים מן הרגיל. החומר מועבר כאמור בצורה עניינית ומעמיקה וגם אנחנו וגם הבת מאוד מאוד מרוצים. המחיר של יובל אמנם גבוה מהממוצע בשוק אולם בהתחשב ביכולותיו המקצועיות ובשיפור הניכר בהשגי ביתנו, התמורה בהחלט משתלמת ללא מחשבה שניה או היסוס.

01/06/2021
שתף:
ע
עופר

יפתח הבן שלי, הלומד בכיתה ח', אובחן בהפרעות קשב וריכוז ונזקק בדחיפות לשיעורי הוראה מתקנת, אסטרטגיות למידה ולתגבור כללי שוטף במקצועות הליבה (לשון, אנגלית, מתמטיקה). תקופה ארוכה חיפשתי עבורו מורה שיצליח לתת מענה לקשיים עמם מתמודד על בסיס יומי ויאפשר לו להדביק את הפער שנוצר עקב הקורונה ולאור צרכיו המיוחדים. מצבו של יפתח עורר בו תסכול רב ויאוש, רצון להרים ידיים ולא להתמודד עקב תחושות כשלון ואי יכולת כללית להצליח. שלושה מורים שונים ומיומנים בתחום ההוראה המתקנת עבדו עם יפתח בשנה האחרונה, אך יפתח איבד עניין ומוטיבציה מהר מאוד ומעגל התסכול והפסימיות מצדו הוסיף והחריף. חברה קרובה המליצה שאפנה ליובל שוהם, שפשוט הציל את הבן שלה בהתמודדותו עם לקויות למידה, הקניית מיומנויות נחוצות לצליחת המעבר מחטיבה לתיכון והשלמת פערים במקצועות מגוונים. הודות ליובל, בנה כעת פורח בלימודים והבטחון העצמי שלו גבוה מתמיד. יובל ניחן בהמון אנושיות ואמפתיה, סבלנות, ידע מקצועי מרשים וגישה מדהימה לילדים ולמתבגרים. לשמחתי הרבה החיבור עם יפתח היה כמעט מיידי ויובל הפך במהרה לבן בית אצלנו ומסייע ליפתח בכל המקצועות הנדרשים על בסיס קבוע. יובל שם את האצבע במדויק על הקשיים עמם מתמודד יפתח והצליח להשיב ליפתח את האמביציה, הבטחון ביכולותיו להתמודד עם החומר הנלמד וכיוצא מכך שמחת חיים. כשם שהומלץ לי לפנות ליובל ולהעזר בשרותיו, אני ממליץ בתורי כעת לכל הורה שילדיו מתקשים בלימודים וזקוקים ליד מכווינה מקצועית, סבלנית, אנושית לפנות ליובל שוהם ולהיווכח בתוצאות. שכן ירבו מורים כמותו!

23/05/2021
שתף:
א
אייל

במהלך השנה האחרונה, בנוסף לקורונה והעדרויות תכופות מבית הספר, הודיעה לי בתי הלומדת בכתה יא׳ שהיא חייבת עזרה בלימודי הלשון. ניסיתי אני לעזור לה אך המשימה היתה קשה ומורכבת ביותר. הובן לי שהיא חייבת להעזר במורה פרטי. לאחר התייעצות עם חברה (שגם לה יש בת בגילה של בתי), החלטתי לפנות אל יובל שוהם, שאת שמעו ובקיאותו הרבה שמעתי מפי הורים רבים עם המלצות חמות. יובל מיד נרתם למשימה. בסבלנות אין קץ הוליך את הבת במבוכי לימוד מקצוע הלשון ועם הכוונה נכונה והרבה השקעה מצידו - הגיעה בתי להשגים מרשימים וליכולות שיעמדו לה לעזר בהמשך לקראת בחינת הבגרות במקצוע זה. ממליצה בחום על יובל שוהם. בברכה, אמא מאושרת.

15/05/2021
שתף:
ח
חיים

בתי הבכורה מאוד התקשתה בפיזיקה ובמתמטיקה (5 יח"ל) וחיפשנו בנרות מורה שיוכל להיות קשוב וסבלן לקשיים שלה ולסייע לה בהבנה מעמיקה של החומר. לשמחתנו הרבה הגענו ליובל, אדם מקסים ומורה משכמו ומעלה (מוסמך ומקצועי מאוד) בעל ידע עשיר ובקיאות מרשימה במקצועות הנ"ל. יובל מורה זה שנים רבות, יודע להעביר את התכנים לתלמיד בצורה מובנת וסבלנית ולתת בידיו את הכלים להתמודד עם שאלות ברמת הבגרות. מעבר לכך, יובל השיב לבתי את חדוות הלמידה של המקצועות הריאליים, בטחון ביכולותיה לצלוח את הבחינות והמון מוטיבציה. ציוניה של בתי השתפרו משמעותית בחצי השנה האחרונה מאז ראשית עבודתה עם יובל. הדרך עוד ארוכה אולם סלולה לפניה. אלמלא יובל בתי היתה מורדת ל-4 יח"ל במתמטיקה ומוותרת על מקצוע הפיזיקה.

15/05/2021
שתף:
M
Michael

אשתי ואני ושתי בנותינו לומדים צרפתית עם יובל שנה בקירוב (שני מפגשים מדי שבוע), במטרה לעשות רילוקיישן לצרפת לצורך לימודים שלי. למעט ידע מאוד בסיסי שרכשנו מדואולינגו ומאתרים, הגענו ליובל ללא כל ידע מוקדם. יובל מלמד את שתי הבנות הצעירות בסבלנות רבה ובאמצעים מאוד אינטראקטיביים ויצירתיים המשלבים הנאה, פיתוח הבנת הנשמע ותרגול הדיבור. הילדות מאוד נהנות מהשיעורים עם יובל. עם אשתי ואיתי יובל עובד על האזנה לדיאלוגים מחיי היומיום, הרחבת אוצר מילים והקניית חוקי הדקדוק ומבנה השפה. תוך מספר שיעורים חשנו כולנו שיפור משמעותי ביכולת שלנו לקיים שיח בסיסי ולהסתדר בסיטואציות שונות בחיי היומיום. יובל מורה מאוד יסודי, רציני, מסור ומעמיק וממש מומחה לשפה הצרפתית המאתגרת. תענוג וכבוד ללמוד ממנו ואנו מאוד שמחים שהגענו אליו.

15/05/2021
שתף:
א
איילת

כשבני הבכור עמד בפני בחינות הבגרות בפיסיקה ומתמטיקה והקשיים החלו לצוץ והיו אקוטיים עבורו, חיפשנו מורה פרטי שיעזור לו לצלוח את המשוכה בשני המקצועות. קיבלנו המלצות חמות על מורה בשם יובל שוהם והחלטנו ליצור עימו קשר. יובל נרתם למשימה בצורה הרצינית ביותר, בהבנה, הכלה והמון המון סבלנות. כבר לאחר שניים שלושה שיעורים, הבן שלנו החל לצלוח את המשימות העומדות בפניו במקצועות אלה, בצורה הטובה ביותר והכל בזכותו של יובל שהשכיל להסביר ולהוביל את הבן להבנה מירבית בשני המקצועות. תודתנו העמוקה לך יובל.

14/05/2021
שתף:
L
Lian

יובל בשלושת החודשים האחרונים עובד באופן אינטנסיבי עם יוני הבן שלנו על כתיבה והבנת הנקרא באנגלית. ליוני הלומד בתיכון אנגלית ברמת 5 יחידות הפרעות קשב וריכוז ועל אף שברשותו אוצר מילים מקיף ונרחב, הוא מאוד מתקשה בניסוח משפטים באנגלית, בהבנת טקסטים (אנסינים) ובישום נכון של כללי הדקדוק. עבודתו של יובל שיטתית וממוקדת. יובל תחילה ישב עם יוני באופן מאוד יסודי על מבנה המשפט באנגלית, כללי התחביר והקניית הבנה של אופני השימוש בזמנים השונים בשפה. לאחר שהעקרונות הובנו והוטמעו תוך כדי תרגול רב, החל יוני בעזרתו של יובל להתמודד עם טקסטים שמורכבותם הולכת ועולה, להבינם ולהיות מסוגל להשיב על שאלות בהבנת הנקרא הנוגעים לטקסטים. יובל עובד עם יוני על מטלות כתיבה באנגלית וחיבורים ברמה גבוהה כהכנה לבחינות הבגרות. הבטחון העצמי של יוני, יכולת ההתבטאות שלו באנגלית והשליטה בשפה השתפרו בצורה גורפת ומשמעותית ואני אסירת תודה ליובל על הסבלנות הרבה, ההשקעה והמסירות. יובל בוגר תיכון בריטי בחו"ל ומומחה לשפות ולהוראתן, מלבד היותו מורה מנוסה מאוד ובעל נסיון עשיר בהוראת האנגלית לבגרות ובכלל ובהתמודדות עם לקויות למידה.

13/05/2021
שתף:
א
אסנת

שוק ההוראה הפרטית מוצף מורים, עם זאת מציאת מורה טוב באמת, הקשוב לתלמיד ושיכול לחזק אותו בדיוק באותם נקודות ונושאים בהם מתקשה, היא משימה לא פשוטה כלל! החיבור בין בתי מאי ליובל היה מיידי. מאי הבת שלנו לומדת עם יובל מתמטיקה ברמת (4 יח"ל) ופיזיקה (5 יח"ל) שמונה חודשים. במיוחד בשנה החולפת עם משבר הקורונה מאי מאוד התקשתה לעקוב אחר החומר הנלמד והסברי המורים בזום וחשה די אבודה במקצועות המתמטיקה והפיזיקה במיוחד. היא פנתה פעמים רבות למורה בבקשה לעזרה וניסתה לשבת עם חברים מרחוק, אבל הפתרון הגיע עם תחילת עבודתה עם יובל. יובל פשוט גאון ובעל כשרון נדיר לפשט דברים, להסביר את החומר בצורה מעניינת, יצירתית, בהירה ואף שופעת הומור. מאי צוחקת פעמים רבות במהלך השיעור כי ליובל חוש הומור מפותח והלמידה עם יובל מהנה עבורה. יובל ממש הציל את מאי מכשלונות ומתסכול ואני מוקירה את עזרתו וממליצה בחום רב על שרותיו כמורה לפיזיקה ולמתמטיקה.

13/05/2021
שתף:
ע
עזרא

יובל מלמד פיזיקה (5 יח"ל) את שני התאומים שלי כשנה בביתנו, על בסיס שבועי. אשתי ואני לא מאמינים במרתון קדחתני לפני בחינות, אלא בעבודה שוטפת וסדורה לכל אורכה של השנה, בדיוק כמו חוג או כל פעילות אחרת בה יש להתמיד על בסיס קבוע על מנת להיווכח בתוצאות ובהשגים. והתוצאות מדברות בעד עצמן - ציוניהם של שני התאומים במקצוע הפיזיקה עלו מאז ראשית עבודתם עם יובל מ-65/70 ל-95 ובחלק מהמבחנים קיבלו אף מאיות. פיזיקה מקצוע מאתגר מאוד אך יובל הוכיח עצמו כמורה בחסד בעל יכולת מופלאה לפשט דברים ולהסבירם באופן נהיר ומקרב לבבות למקצוע. יובל מאמין אמון שלם בילדים והם ואנחנו בו. אני מרגיש שהילדים בידיים מצוינות ומיומנות בכל הנוגע לפיזיקה, ליובל נסיון מאוד עשיר (מלמד פיזיקה לבגרות זה למעלה מעשרים שנים!) וההוראה שלו מעמיקה וסבלנית. יובל פיתח בשני התאומים את היכולת לפתור שאלות בכוחות עצמם, לנתח בעיות מורכבות ולראות שבעצם השד אינו נורא כל כך. ההבנה המדעית והפיזיקלית והסקרנות של שניהם בכל הקשור למקצוע גברה ואחד מהם אף שוקל להמשיך ללימודי פיזיקה באוניברסיטה :). כל זאת רבות הודות ליובל, ישר כח!

13/05/2021
שתף:
l
lihi

לא הגיע מוכן לשיעור, לא הופיע עם משהו עליו, לא מחשב לא כלום, ככה לא מגיעים לשיעור עם תלמיד. תמיד ניתן לשאול את התלמיד על מה הוא רוצה לעבור לפני השיעור. התנשא מעל בתי. היא הרגישה כ״לא מוצלחת״ מכיוון שלא הבינה במשך כמה פעמים אחד מן הנושאים והוא הרים קצת את הקול ואמר לה ״פיסיקה זה לא כזה קשה״.. ״את סתם מסבכת פה דברים..״ צריך סבלנות עם ילדים. פיסיקה זה אחד מן המורחבים הכי קשים בתיכון ואי אפשר להתייחס ככה לילד. היה לחוץ על הזמן כל מהלך השיעור.. חוץ מזה.. שכתוב באתר שהוא לוקח 120₪ לשעה כאשר הוא לוקח 120₪ ל-45 דק׳ ועושה מינימום שיעור של שעה וחצי.. פשוט אפשר להגיד שהוא לוקח 240₪ לשעה וחצי..

06/05/2021
שתף: