דלג על הניווט

מורה פרטית דבורה חרובי

מורה פרטית דבורה חרובי
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1951
אזור מגורים: 
חיפה וחוף הכרמל
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - חיפה
משפט מפתח: 
מורה בעלת נסיון רב (38 שנות הוראה בבית הספר) והצלחה גבוהה בבחינות הבגרות יכולה לעזור לך להתקדם!!!
תיאור המורה הפרטי: 
מורה בעלת ותק רב, נסיון והצלחה רבה בהכנה לבחינות הבגרות. מלמדת בנועם ובהקשבה רבה לצורכי התלמיד. תלמידים רבים הגיעו אליי שפופים, מיואשים, וחסרי אמון בעצמם, ויצאו מרוצים ומצליחים!!! לימדתי בעבר בבית הספר המשותף חוף הכרמל. הייתי רכזת מקצוע ורכזת שכבה. לימדתי בקבוצות קטנות. יש לי נסיון רב בהוראת תלמידים בעלי קשיים. מסורה לתלמידיי ולתלמידותיי ומלווה אותם עד להצלחתם. הומור הוא חלק מהלמידה ועושה אותה נעימה הרבה יותר כל אחד יכול להצליח! בואו ותיווכחו
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאזרחות - תיכון
מורה פרטי להבעה - חטיבת ביניים, תיכון
מורה פרטי להוראה מתקנת - כתיבה, קריאה, יכולת כללית
מורה פרטי להיסטוריה - תיכון
מורה פרטי ללשון - חטיבת ביניים, תיכון, אקדמיה
מורה פרטי לספרות - 3 יח"ל
מורה פרטי לעברית - חטיבת ביניים, העשרה
מורה פרטי לתנ"ך - תיכון
אזור לימוד: 
חיפה וחוף הכרמל
ערי לימוד: 
חיפה, טירת כרמל, כרם מהרל, מגדים, עין הוד, עין כרמל, עתלית, צרופה, גבע כרמל, הבונים
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
שיעור ארוך יותר. התייחסות לצרכיו של כל אחד מחברי הקבוצה.
מחירון מורה פרטי
100 - אורך השיעור 60 דקות
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
03/02/2019, Dean, 31
8
דבורה מורה מקסימה, מאד נהנתי ללמוד איתה, מקצועית, חכמה ויודעת ללמד. ממליץ בחום.
5
27/01/2019, מיכל, 24
מעל 10
דבורה מורה מקסימה,מקצועית וקשובה לצרכי התלמיד . ממליצה עליה בחום!!
5
07/01/2019, אירית, 19
4
דבורה מקסימה, הייתי אצלה במהלך כיתה י"א, לקחתי קצת שיעורים לפני הבגרות בלשון וקיבלתי ציון נהדר. היא מסבירה ברור, סבלנית, נעימה. נהדרת! אני מרוצה מאד.
5
17/12/2018, אילון, 19
מעל 10
דבורה מורה מאוד טובה היא עזרה לי להבין הרבה חומר שלא הצלחתי להבין בכיתה היא הצליחה להעביר לי את החומר בצורה הכי טובה שיש שכל שיחה שלנו על החומר שכללה גם לימוד עם אירועים מהיום יום הצליח להעביר לי את החומר בצורה הכי טובה , הדרך למידה שלה פשוט אצילה אותי לעבור בציונים טובים מאוד את הבגרויות היא פשוט תותחית
5
09/12/2018, ארי, 32
מעל 10
דבורה מורה מדהימה, משלימה בדיוק את המקום שחסר לתלמידים שצריכים למידה פרטנית אחד על אחד. התלמידים מעידים על כך שהחומר הלימודים נראה פשוט וקל אחרי שיעור עם דבורה. לצד המקצועיות והבקיאות הרבה בחומר שנובעות משנים רבות של עבודה במערכת החינוך, דבורה מצליחה להחזיר לילדים את האמונה בעצמם וביכולות שלהם והתוצאות נראות היטב בשטח אצל כל תלמידיה.
5
09/12/2018, Limor, 45
מעל 10
שמה הולך לפנייה!!!, לא מוותרת לא מתייאשת ולא מייאשת מורה רצינית שעושה עבודה עם המון אמפתיה וחוכמה והכי חשוב יש תוצאת נפלאות.
5
09/12/2018, רונית, 46
מעל 10
דבורה מורה מקצועית ומדהימה באישיותה, שולטת בחומר רב, מובילה את בני להישגים גבוהים בלימודים, הלימודים באווירה ביתית חמה, אני ממליצה על דבורה בחום רב.
5
03/06/2017, שני, 33
1
התקשרתי לדבורה . ביום שבת כשאין אף אחד שיעזור לי והיא ענתה לי על השאלה ןעזרה לי מאוד מקצועית ומקסימה ממליצה לכולם להתקשר אליה ולקבוע שיעור אם אצטרך אלך אליה רק אליה
5
02/02/2017, דוריאן, 22
3
דבורה מורה מקצועית תמציתית ובהחלט מעבירה את החומר בצורה הטובה ביותר . ממליצה בחום !! הכינה אותי לשתי בגרויות בלשון א+ב ובהחלט עשתה עבודה מצוינת
5
19/03/2016, מלי, 47
מעל 10
ברצוני לציין שדבורה אחד האנשים המדהימים שהכרתי בחיי. היא לא רק מורה שיודעת להעביר ולהסביר את התוכן. לדעת ללמד זה מיומנות חשובה ביותר. ודבורה רק בזכותך אני הגעתי למקום שכעת אני נמצאת בו. הרבה פעמים החזקת אותי על פני המים. הרבה פעמים הבנתי שאת הכתובת להצלחה שלי. תודה רבה על העזרה שאת נותנת לי בתור מורה מקצועית וכאדם. אני בחום ובאהבה גדולה ממליצה עליך מורה דבורה היקרה הן בתור מורה והן בתור חברה.
5
02/03/2016, שרון, 21
מעל 10
דבורה היא מורה מדהימה שליוותה אותי 3 שנים ועזרה לי בהכנה לכל בגריות המלל עד היום. יש לה ניסיון ענק והיא נוגעת בדיוק בנושאים שאני מתקשה בהם על מנת שאוכל להצליח כמה שיותר בבגריות. בזכות הניסיון היא מעניקה לי טיפים שמקלים על תהליך הלימוד עצמו ובמיוחד עוזרים לי לחסוך זמן שחסר בבחינות הבגרות. אני באופן אישי מודה מאוד לדבורה על כל העזרה וממליצה לכל מי שמתקשה לפנות לדבורה כי היא תעזור לכם מאוד!