מורה פרטי דוד לימוד נעים א

מורה פרטית אופיר לש

דוקטורנטית לפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת בן גוריון מלמדת בתחומים מגוונים עם נסיון רב בהוראה פרטנית וקבוצתית בגישה מכילה

בת 29. מפרדס חנה-כרכור. בוגרת אוניברסיטה - בן גוריון.
 
₪130 לשעה בבית התלמיד
₪100 לשעה בבית המורה
₪100-130
 

קצת עליי

אני אופיר, סטודנטית לדוקטורט, בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך, ותואר שני בפסיכולוגיה קלינית. אני מאמינה בהוראה מותאמת אישית, בגובה העיניים. מזה שנים רבות מלמדת, מנחה ומדריכה קבוצות ויחידים במסגרות שונות, ובמגוון תחומים- סטטיסטיקה, מתמטיקה, עברית, אנגלית, היסטוריה ועוד. לרובנו יצא להרגיש במהלך החיים תחושה של תקיעות. פניה לאחר על מנת לקבל עזרה מאפשרת לנו במקרים מסוימים לגייס אנרגיה מחודשת, לתת תנופה ולהסתכל על הדברים מזוויות נוספות. אשמח לפגוש אתכם במרחב הוירטואלי ובמרחב הביתי, ולנסות להראות לכם ששד הלמידה הוא לא כזה נורא ;) זמינה לכל שאלה או התייעצות.

הוספת תגובה

ביקורות

ל
ליאור

מעולה

28/04/2019
שתף:
מ
מיכל

אופיר מורה בחסד. סבלנית, אמפתית ומאוד מקצועית. הרגשתי שחשוב לה שאבין את החומר ואצליח. במהלך השיעור משרה אוירה נעימה וכיפית. משקיעה בכל תלמיד ומאוד מאוד מומלצת! :)

07/04/2019
שתף:
ז
זהר

אופיר לימדה אותי בתואר הראשון הסקה סטטיסטית והייתה סבלנית מבינה ומקצועית. עקב היותה יסודית ומקצועית הרגשתי שאני בידיים טובות וסמכתי עליה שתוביל אותי ליעד שלי... מומלצת בחום.

04/04/2019
שתף:
א
איתמר

אופיר לימדה אותי לפני כשנה, לאורך כל הדרך הייתה ברורה, נעימה, והכילה את הקשיים שהיו בדרך. חווית הלמידה ללא ספק השתפרה, וגם התוצאות! ממליץ בחום :)

04/04/2019
שתף: