דלג על הניווט

מורה פרטית אודיה גלבוע

מורה פרטית אודיה גלבוע
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1995
אזור מגורים: 
ירושלים והסביבה
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית
משפט מפתח: 
מורה מנוסה להוראה פרטנית, למידה באווירה נעימה עם הרבה סבלנות לתלמיד ולצרכיו. סטודנטית מצטיינת באוניברסיטה העברית.
תיאור המורה הפרטי: 
"אמור לי ואשכח, למד אותי ואזכור, שתף אותי ואלמד." בנג'מין פרנקלין סטודנטית המקבלת מלגת הצטיינות מהאוניברסיטה העברית. בעלת ניסיון כמתרגלת בתיכון הזדמנות שניה. במסגרת התפקיד הכנתי את התלמידים למקצועות הבגרות השונים כך שיש לי ניסיון רב בהכנה לבגרויות וכן בהקניית מיומנויות למידה. אוהבת ללמד, חשוב לי להתאים את הלימוד באופן ספציפי לכל תלמיד ולחשוב על דרך יצירתית שתעזור לו להצליח ולהאמין בעצמו. מצליחה לעזור לתלמידים לעבור תהליך משמעותי ולהגיע להישגים מרשימים - גם במקרים של בעיות קשב וריכוז וחוסר מוטיבציה. מנוסה הן בלמידה ממוקדת לקראת מבחן/בחינת בגרות/הגשת עבודה והן בעבודה ארוכת טווח והקניית מיומנויות למידה בסיסיות (הכנת שיעורי בית, הבנת הנקרא, כתיבת תשובות, חשיבה מתמטית, ניהול זמן וכו')
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאזרחות - חטיבת ביניים, תיכון
מורה פרטי לגיאוגרפיה - יסודי, חטיבת ביניים
מורה פרטי להבעה - יסודי, חטיבת ביניים, תיכון
מורה פרטי להיסטוריה - יסודי, חטיבת ביניים, תיכון
מורה פרטי להכנה לכיתה א - חשבון, קריאה וכתיבה
מורה פרטי לחינוך מיוחד - גן, חטיבת ביניים, יסודי, תיכון
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל
מורה פרטי לספרות - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 5 יח"ל
מורה פרטי לקריאה וכתיבה - גן, הבנת הנקרא, יסודי
מורה פרטי לשיעורי בית - חשבון, עברית
מורה פרטי לתנ"ך - יסודי, חטיבת ביניים, תיכון
אזור לימוד: 
ירושלים והסביבה
ערי לימוד: 
ירושלים
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
גמיש
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 5 תלמידים
מחירון מורה פרטי
85 - מחיר בבית המורה
100 - מחיר בבית התלמיד
תגובות: 
5
19/06/2019, מאי
מעל 10
אודיה ממש מורה מקסימה וסבלנית. עזרה לי להתכונן לבגרות ולעבור איתי על החומר ובזכותה הרגשתי שיש לי סיכוי כשבלעדיה לא הייתי בטוחה אם הייתי עוברת! ממש נחמדה ותומכת וממליצה עליה בחום.
5
17/06/2019, תמר
3
אודיה מורה מיוחדת! כבר פעם שניה שאני סומכת עליה שתכין אותי לבגרות בצורה הטובה ביותר - ולא טעיתי ההסברים שלה מביאים לרמת הבנה עמוקה ומיוחדת וכל זה תוך שיעור אחד ללא צורך לקחת קורסים שלמים התכוננתי לבגרות יחד עם אודיה וההרגשה אחרי הבחינה - שידעתי לענות נכון ולפי הדרישה של הבחינה לא כל אחד יכול לעשות זאת. תודה לך!!
5
17/06/2019, תמר
3
אודיה מורה מיוחדת! כבר פעם שניה שאני סומכת עליה שתכין אותי לבגרות בצורה הטובה ביותר - ולא טעיתי ההסברים שלה מביאים לרמת הבנה עמוקה ומיוחדת וכל זה תוך שיעור אחד ללא צורך לקחת קורסים שלמים התכוננתי לבגרות יחד עם אודיה וההרגשה אחרי הבחינה - שידעתי לענות נכון ולפי הדרישה של הבחינה לא כל אחד יכול לעשות זאת. תודה לך!!
5
17/06/2019, תמר
4
אני נבחנת אקסטרנית נודע לי תאריך הבגרות רק כשבוע לפני הבחינה והייתי בטוחה שלא אספיק להתכונן כראוי כשמצאתי את אודיה דרך האתר השתנה לי כיוון המחשבה לגמרי. בעזרת ההסברים וההכוונה הנכונה אודיה הדריכה אותי כיצד להתכונן נכון לבחינת הבגרות. ולאחר פעמיים שנגשתי לבחינה בלי לדעת כלל את החומר. הפעם שלטתי בו(תוך שבוע!!) וידעתי איך לענות נכון על השאלות. תודה לך אודיה - את היית גלגל ההצלה שלי
5
11/02/2019, מעיין, 19
6
חודש לפני הבגרות לאחר קושי במקצוע התחלתי את השיעורים עם הודיה, מיד הרגשתי שיפור! היא מסבירה את החומר בסבלנות וביסודיות, הציון מיד עלה ובזכותה קיבלתי 100 במתכונת, ממליצה בחום!
5
14/01/2019, ישראל, 34
8
נרשמתי לתואר מינהל עסקים ללא רקע בסיסי במתמטיקה. רגע לפני שהרמתי ידיים שוטטתי באתר לחפש מורה פרטי ונתקלתי בפרסום של אודיה. אודיה, בנוסף לסבלנות האין סופי והתאמת הלמידה בדיוק לפי הקצב שלי, הבהירות שהיא לימדה את החומר עם החיוך המקסים נסכה בי ביטחון ועודד אותי להמשיך הלאה ולהתקדם. בהחלט ממליץ.
5
08/10/2018, מאיה, 20
8
מורה מדהימה! מלמדת בצורה ברורה וטובה את החומר. כשלמדתי למבחן, אודיה נתנה לי לענות על שאלות ממבחנים קודמים, דבר שמאוד עזר לי להבין איך המבחן בנוי. מומלץ
5
20/08/2018, יניר, 19
מעל 10
אני אישית הגעתי לאודיה כשלא הבנתי כמעט כלום בספרות, כל החומר היה לי מעורפל והייתי תמיד נכשל במבחנים בספרות. כאשר למדתי איתה היא התנהגה באכפתיות כבוד והפגינה המון חיבה כלפיי. בעזרתה עברנו על כל החומר לבגרות לאורך השנה ובזכותה הציון שלי בבגרות היה הרבה יותר גבוה ממה שהוא היה אם לולא למדתי איתה. תודה רבה על הכל, ממליץ בחום על ללמוד עם אודיה אם אתם צריכים מהדברים הכי קטנים להכי גדולים. תודה על הכל❤
5
24/05/2018, שרה
5
חייבת לשבח את המורה אודיה, היא מורה מעולה מסבירה עם המון סבלנות,מקצועיות ונשמה
5
01/05/2018, טופז
1
מורה מצויינת! מסבירה את החומר בצורה יסודית, אדיבה, מנוסה, סבלנית והופכת הכל לפשוט יותר! מומליצה בחום
5
17/04/2018, יואב
2
מורה מדהימה סבלנית וקשובה ממש מעבירה את החומר כמו שצריך לילד מומלץ מאוד!!!