מורה פרטי איתי דנון

מורה אונליין איתי דנון

הצלחה בדרך שלך – הוראה מותאמת אישית תוך שיפור אסטרטגיות למידה באופן יעיל, מקצועי וחוויתי כאחד. בדגש רב על הבנת החומר.

בן 30. ממודיעין-מכבים-רעות. אוניברסיטה - בן גוריון.
(28 חוות דעת) 106 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪120 לשעה

קצת עליי

מסור, מנוסה וקשוב לצרכי התלמיד. מחויב ואחראי לתוכנית לימוד אישית הכוללת חומרי לימוד וסיכומים מקיפים של כלל החומר, העמקת יכולת ההפרדה בין עיקר לטפל ולמידה נעימה ואפקטיבית. ניסיון רב בתחום החינוך המיוחד ובפרט בהפרעות קשב וריכוז. מומחיות מלאה בלימוד פרונטלי ואונליין. אופציה ללימוד בבית התלמיד. מחיר השיעור 120 שח עבור 60 דק'. נכון לסייע בכל עת למען שמירה על איכות הלמידה והטמעת החומר באופן מיטבי.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

א
אריאל

מעולה

26/01/2022
שתף:
ש
שרון

כל מילה שאיתי כתב על עצמו הבת שלי מרגישה איתו כל שיעור מחדש. כל תלמיד שילמד אצל איתי יזכה !

19/01/2022
שתף:
O
Ori

שיעור מעולה הכין אותי לבגרות באנגלית בצורה מושלמת

09/01/2022
שתף:
А
Анна

היה סבלני מאוד, מסביר במקרה ולא מבינים משהו, מעניין, למדתי הרבה.

29/12/2021
שתף:
ל
ליה

שיעור מצוין, עם סבלנות אכפתיות ומקצועיות, בהתאם לקצב התלמידה, אנחנו מרוצים וממליצים מאד. תודה

19/12/2021
שתף:
g
ginat

הגענו לאיתי לאחר המלצה שקיבלנו ולא התאכזבנו. איתי יודע להתאים את דרך הלימוד, קשוב ותומך, מלמד אסטרטגיות ללמידה שמסייעים מאוד בתהליך ההבנה והפנמת החומר. מומלץ ביותר!!

10/12/2021
שתף:
נ
נורית

איתי בחור מקסים איתו למדתי למבחן ברמת 5 יח"ל . מכיר את הפה כשפת אם , אירגן לי את החומר.סייע לי בהבנה בזכותו הצלחתי מומלץ בחום

10/12/2021
שתף:
צ
צופיה

הגעתי לאיתי בהתחלה עם אפס ביטחון עצמי באנגלית. הוא ידע איך להקנות לי ביטחון, תמיד עודד ותמך.הוא ידע בדיוק איך להתאים את הלמידה אלי. עזר גם אחרי שעות לימוד שואל איך הולך ועונה על כל שאלה. מלכתחילה ויתרתי על אנגלית הפיסכומטרי חשבתי שזה אבוד מראש וחבל להתמקד בזה... ואיתי הראה לי שזה אפשרי. ממליצה בחום

10/12/2021
שתף:
L
Lior

פניתי לאיתי בבקשה לשיעורי הכנה למבחן אמיר. השיעורים התנהלו בזום ומספר פעמים באופן פרונטלי. איתי מורה מקצועי, רציני, אחראי, קשוב מאוד ואמפתי. היתרון המהותי בלמידה עם איתי הוא החשיבות הרבה שמקנה לשמירה על ״רוח התלמיד״ בזמן הלמידה ובין שיעור לשיעור. תהליך למידה אינטנסיבי יכול להוביל לתסכול ולחצים הפוגעים ביכולות ובתוצאה הסופית. קיבלתי מאיתי לווי, זמינות מקסימלית, מענה לכל שאלה בכל שעה ובצורה הטובה ביותר ואלה בחיוך רחב ומכל הלב. לתלמידים המאובחנים עם הפרעות קשב וריכוז אני יכולה להמליץ על תמיכה שתואמת את הצרכים תוך תרגול שיטות וטכניקות כדי להתגבר על קשיים. אני שמחה מאוד שיצא לי ללמוד עם איתי וכמובן ממליצה בחום !

09/12/2021
שתף:
ע
עדי

הלמידה עם איתי הייתה הטובה ביותר שיצא לי לפגוש בתחום הפסיכומטרי. פניתי לאיתי לאחר שני מבחנים שכבר עשיתי,ואיתי הסביר לי דרכי חשיבה והסתכלות שונה על התרגילים,משהו שאף מקום אחר לא הסביר לי ברמה שלו. השיעורים התנהלו דרך הזום ולמרות החשש שהיה לי מהתנהלות בזום,השיעורים היו איכותיים ביותר. ממליץ ביותר!

06/12/2021
שתף: