מאמן אישי סלי כהן

מאמן אישי סלי כהן

אני אהיה אחראי על הכל: אימוני כח, אימוני ריצה, תוכנית תזונה, ואימוני הגנה עצמית. והכל בליווי צמוד. אתם תיצרו איתי קשר (:

בן 36. מתל אביב -יפו.
 
₪250 לשעה בבית המתאמן
₪200 לשעה מיקום אחר
₪200-250

קצת עליי

שלום לך, אני סלי ואני מאמן את הגוף והנפש שלי כבר למעלה מ10 שנים. רצתי מרתון (42.2 ק"מ), רצתי חצי מרתון (21.1 ק"מ), צלחתי את הכנרת (3.8 ק"מ בשחייה), אני מאמן מוסמך מטעם מכון ווינגייט לאיגרוף תאילנדי, מתרגל איינגאר יוגה למעלה מ-5 שנים, עברתי אימוניים צבאיים בקורסים מובחרים, וקראתי ספרים רבים על תזונה ובריאות. בעל תואר ראשון בהיסטוריה ופילוסופיה, ותואר שני בלימודי קיימות. אני רץ, שוחה, מתרגל יוגה, מתאמן באומנויות לחימה באופן יום יומי. אם את או אתה, רוצים קשר עם מאמן אישי וסופר אכפתי, ורוצים להגיע למקומות חדשים עבורכם, תתקשרו אליי והשאר היסטוריה (: האימונים איתי כוללים (אפשר לבחור) - אימוני כוח - אימוני ריצה - אימוני גמישות - אימוני איגרוף תאילנדי - תוכנית תזונה - ועוד..

חוות דעת

פ
פז

סלי מאמן מצוין וסבלני , לימד אותי טכניקות טובות שעוזרות לי באימונים

10/12/2023
שתף:
א
אסף

סלי קסם של בחור, מאמן עם המון סבלנות ואכפתיות. כבר שלושה חודשים שבכל שבוע יוצא לי לפתח איתו את היכולות שלי באגרוף תאילנדי. הוא דואג שהאימונים יהיו מגוונים ויגעו בכל אספקט שקשור לאותו תחום ספורט, בין אם זה גמישות, טכניקה או כוח. ממליץ מאוד!

09/05/2023
שתף:
E
Eshay

אם אתם מחפשים מאמן אני רוצה להמליץ על סלי. סלי מאמן מאוד נחמד. יש לו הרבה ידע וסבלנות, הוא מתקן ונותן דגשים. בזכותו אני לומד אגרוף תאילנדי והגנה. הכושר שלי השתפר וזה עוזר לי מאוד בשיעורי חינוך גופני בבית הספר. אביב ב. בן 8.5

27/12/2022
שתף:
t
tirza

סלי לימד אותי להיכנס לשיטת חיים של אימונים וקשר עם הגוף דרך ריצות, תזונה ואימוני כוח. יש בו נחישות והקשבה אינטלגנטית למתאמנים שלו. אני ממליצה עליו כמאמן לכל הגילאים.

29/09/2022
שתף:
A
Abir

מאמן מעולה, מקצועי, מסור ותמיד משרה אווירה טובה. אכפתי ויסודי מאוד. בעל ידע עשיר על גוף האדם, תזונה ודרך חיים נכונה ולמדתי ממנו המון גם במישור הנפשי. ממליץ בחום לכל אחד!

17/08/2022
שתף:
S
Shaya

מורה מדהים! סופר מקצועי, קשוב, נותן מוטיבציה. קיבלתי מלא כלים ורצון להמשיך להשתפר ולהתחזק. תודה סלי! ממליצה בחום!!

17/08/2022
שתף:
ר
רני

סלי מאמן מדהים. אני מתאמן איתו מתחילת מאי ורואה תוצאות מדהימות. בזכותו עמדתי ביעד של הורדה של 5 קילוגרמים וכניסה לכושר. אחרי היעד הראשון שהושג אנחנו קבענו יעד חדש. בזכות התמיכה והידע שלו אני גם אוכל תזונה בריאה יותר. אני ממליץ ממש!

16/08/2022
שתף: