מאמן אישי גבע מקובסקי

מאמן אישי גבע מקובסקי

מאמן כושר ואומנויות לחימה משולבות(אגרוף,אגרוף תאילנדי,קרב מגע,ג׳יו ג׳יטסו ברזילאי) מנוסה מאוד,מוסמך ווינגייט כ-12 שנים.

בן 37. מפתח תקוה והסביבה.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד

קצת עליי

יש לי ניסיון רב מעבודה עם הגיל הרך עד גיל הזהב,מאמן ספורטאים הישגיים,נשים,נשים בהיריון,נשים לאחר לידה,שיקום מפציעות,אני המאמין שלי הוא למצוא את העצימות הנכונה בהתאם לכל מתאמן בהתאם ליכולות שלו ולצרכים שלו,מאמין גדול בעבודה טכנית ומתודית עם דגש על טכניקה נכונה,התוצאות יגיעו וגם ישארו. אני מורה לפני שאני מאמן,מטרתי היא ללמד את מי שאיתי ולהעביר לו את כל הידע שרכשתי וממשיך לרכוש על מנת שיהיו לו כלים לשארית חייו,אני מתעסק בליווי תזונתי בנוסף .

הוספת תגובה

ביקורות

א
איתי

מקצוען אמיתי, אחלה עקומת אימון ומדהים בזיהוי נקודות חולשה ועבודה על שיפור שלהן. והכי חשוב מדייק בזמנים!

07/11/2019
שתף:
ד
דור

מאמן נפלא, מקצוען אמיתי, עזר לי לחזור לכושר, להוריד הרבה משקל ולהשתפר באומנויות לחימה!!!

07/11/2019
שתף:
ל
לידורלוי

קבעתי עם גבע לאימון לאחר הרבה מאמנים שעברתי הכרתי מנטור לחיים ידע נרחב על גוף האדם ברמה לא רגילה. נוגע בידיוק בנקודות הנכונות למתאמן מומלץ בחום

07/11/2019
שתף:
ד
דוד

חשוב לקרוא, אני בן 34, עובד רוב היום בעבודה משרדית, ללא פעילות גופנית, התחלתי להתאמן עם גבע, וכל אימון, הוא שיעור שלם המקיף אימון פיזי וידע רב, מאמן שבאמת יודע, מקצועית איך לעבוד ועל מה לשים דגש, עובד בהדרגה ובסבלנות רבה, מדקדק על תנועה נכונה בכל תרגיל. כל מי שרוצה מאמן שיבנה אותו מהתחלה ועד הסוף זה הכתובת, וגם מי שכבר נמצא בשלב יותר מתקדם עם גבע יש לו המון להתקדם, בכושר באומנויות לחמיה והמון ידע

23/07/2019
שתף:
ל
לירון

מורה פגז, לומד איתו המון טכניקות ומקבל הרבה ידע על התחום, אני מגיע כל הזמן למקסימום בכל אימון ומרגיש התקדמות בכל פעם מחדש.. ממליץ באהבה!

09/07/2019
שתף:
א
אלי

גבע מקובסקי, מדריך את הבן שלי באיגרוף קלאסי, (אני אישית בא מעולם פיתוח גוף מקצועי) ולדעתי ולפי ההתקדמות של בני גבע מקצוען במה שהוא עושה ובצורה בה הוא מעביר את היידע. ממליץ עליו בחום רב!

24/04/2019
שתף:
ט
טל

ממליץ בחום! מדריך שלא מוותר וגורם לעבוד קשה ובצורה נכונה. אימונים מעולים. שמח שהגעתי אליו.

14/04/2019
שתף:
י
יפעת

חייבת לפרגן לגבע שמאתגר אותי פיזית כל מפגש מחדש, אף פעם לא משעמם לי. אני נהנית באימונים שתמיד מלווים בשיחה טובה והרבה הומור.... ממליצה באהבה לכל מי שמחפש את הערך המוסף מהמאמן.... ומהאימון.

13/04/2019
שתף:
ד
דניאל

מספר 1, מתחשב ודואג עונה על כל הצרכים.

29/11/2018
שתף:
S
Sahar

מאמן תותח ובן אדם יקר בעל ידע עצום מביא אותי כול אימון לקצה עברתי שיפור גופני ענק בזכותו

29/11/2018
שתף: