מאמן אישי גבע מקובסקי

מאמן אישי גבע מקובסקי

מאמן כושר ואומנויות לחימה משולבות(אגרוף, אגרוף תאילנדי, קרב מגע, ג׳יו ג׳יטסו ברזילאי) בעל 15 שנות ניסיון כמורה.

בן 41. מפתח תקווה.
 
₪350 לשעה בבית המתאמן
₪300 לשעה מיקום אחר
₪300-350

קצת עליי

קצת עליי אני מתמחה בהגנה עצמית, שיקום ומניעת פציעות, פיתוח יכולות אתלטיות, טיפול בבעיות יציבה והגדלת טווחי תנועה. יש לי ניסיון רב מעבודה עם הגיל הרך עד גיל הזהב, מאמן ספורטאים הישגיים, נשים,נשים בהיריון, נשים לאחר לידה, שיקום מפציעות. האני מאמין שלי הוא למצוא את העצימות הנכונה בהתאם לכל מתאמן בהתאם ליכולות שלו ולצרכים שלו, מאמין גדול בעבודה טכנית ומתודית עם דגש על טכניקה נכונה. התוצאות יגיעו וגם ישארו. אני מורה לפני שאני מאמן, מטרתי היא ללמד את מי שאיתי ולהעביר לו את כל הידע שרכשתי וממשיך לרכוש על מנת שיהיו לו כלים לשארית חייו. אני מתעסק בליווי תזונתי בנוסף .

חוות דעת

I
Iftah

הגעתי לגבע עם פציעה מגבילה (ומקרינה) בגב שנגרמה במהלך אימון אומנויות לחימה. בעקבות הפציעה גילו אצלי 3 בלטי דיסק. הייתי מאוד מוגבל בתנועתיות, בישיבה ובעמידה. כבר מהמפגש הראשון גבע איבחן נקודות החולשה ועבד איתי על חיזוק, פתיחה ותנועתיות בונה על מנת שאוכל הן להרגיע את האיזורים הכאבים ולהתחזק תוך יצירת תנועה הרמונית. גבע חוקר תנועה בעצמו, והוא בעל הבנה ייחודית ומקיפה. הסבריו סייעו לי רבות לשפר קשרי גוף-מוח גם מחוץ לאימונים. והשיפור ביכולות האתלטיות מורגש באופן משמעותי מאימון לאימון. מעבר למקצועיות גבע הוא אדם רגיש ואכפתי ואני ממליץ בחום לכל מי שמעוניין לצאת מכאב ולבנות יכולות אתלטיות ברמה.

14/01/2024
שתף:
T
Tomer

גבע הוא מומחה בתחום הכושר והפיזיות, והוא משלב באימונים שלו תרגילים שמתאימים ליכולות ולצרכים של אריאלה . הוא מלמד אותה טכניקות שמשפרות את הגמישות, הכוח, האיזון והתנועה שלה, ומעודד אותה להתגבר על המגבלות שלה. הוא גם נותן לה טיפים ומקפיד על בטיחות בזמן האימון. מעבר לידע המקצועי שלו, גבע הוא אדם נעים וחיובי שיודע להקשיב ולהבין את אריאלה. הוא מתחבר איתה ברמה האישית, ומשחק איתה משחקים שהיא אוהבת. הוא מצחיק אותה, מחמיא לה ומחזק את הביטחון העצמי שלה. הוא גם משתף פעולה איתי ומעדכן אותנו על ההתקדמות שלה. אני מאוד מעריך את העבודה הנפלאה שגבע עושה עם אריאלה, ואני רואה את השינוי החיובי שהוא גורם לה. היא נהנית מהאימונים שלו, ומרגישה יותר בריאה, חזקה ושמחה. אני מתכוון להמשיך להשתמש בשירותיו של גבע, ואני ממליץ לכל מי שמחפש מאמן כושר אישי מצוין לבחור בו.

12/01/2024
שתף:
S
Sean

מומלץ מאוד! כספורטאי וכמורה לאגרוף אני חייב לציין ולהודות שאתה מורה מעולה.אני לרוב לא משתמש במושג הזה עבור מאמנים כי רובם רק מדריכים ומאמנים אותך,מורה מלמד אותך לחשוב ולהתאמן בצורה טובה יותר,ניכר ממך שאתה שולט בידע ובכל מה שאתה מסביר,בלי קשר לאימונים שלנו במידה ומישהו יחפש המלצה ללא ספק אפנה אלייך! עזרת לי מאוד עם הדורבן הנוראי שמטריד אותי ברגל מעל שנה,הראת לי תרגילים מעולים לחזק את הכף רגל לאחר הנקע

23/12/2023
שתף:
ד
דודו

גבע מאמן מקצוען הגעתי אליו עם סיאטיקה שגרמה לי הקרנה של כאב לרגלים ובנוסף כאבים בכתף בעקבות כך מוגבלות מאוד קשה לבצע אימונים שוטפים וכאבים בשוטף. לאחר מס מפגשים שבהם בנה לי תוכנית לחלק גוף עליון ותחתון הכאבים כמעט נעלמו ואני מרגיש הרבה יותר טוב. גבע בן אדם מדהים אדיב סבלני ואכפתי זה מתבטא בזה שהוא נותן גם מענה לשאלות מרחוק וניתן להתייעץ איתו בכל עת. מומלץ מאוד!

16/12/2023
שתף:
R
Roee

אחרי כמעט 30 שנה של אומנויות לחימה מסוגים שונים, פניתי לגבע בשביל להעמיק בטכניקה של אגרוף. ראיתי הרבה מוריים בחיי ואין ספק שגבע הוא אחד המקצועיים והטובים שבהם. כיף ללמוד עם מורה כמו גבע.

16/12/2023
שתף:
E
Erez

קשה לתכלל במילים את הזכות שנפלה בחלקי להתאמן אצל גבע. פשוט לזכות בלוטו. בן 34, הגעתי לגבע במצב מאוד לא טוב, אחרי שבר בקרסול ושנים של ישיבה ממושכת שגררו כאבים, מגבלות תנועה חמורות, דפוסי תנועה נוראיים, ובאופן כללי פשוט לא הצלחתי להשתמש בגוף שלי יותר כמו שצריך. אפילו במנוחה - לא ידעתי מנוח. עברתי שנתיים של פיזיותרפיה פרטית, טאי צ'י, יוגה, מה לא ניסיתי. אף אחד לא הצליח באמת לעזור לי ולהגיע לשורש הבעיה. הגעתי למצב שאני צריך קנאביס רק כדי להמשיך תפקוד מינימאלי. כשהגעתי לגבע, מיד עם השיעור הראשון התחלתי להרגיש הבדל. הוא זיהה באופן מדהים ומיידי נקודות בעייתיות, ולאט לאט התחלנו לעבוד על הגוף מאפס. סוף סוף התחלתי לקבל את הגוף שלי בחזרה, את התנועות של הגוף, את התחושות הטבעיות והבריאות שאמורות להיות. מעבר לרמה המקצועית הגבוהה, הרמה ההדרכתית המשובחת, והידע שלו בעולם האנטומיה והתנועה (שבהם אין לי השגה משום שאני לא מגיע מעולם הספורט, אבל אני יודע שמתאמנים אצלו מאמני ספורט ולוחמה מובילים מתחומים רבים), מעבר למקצועיות גבע מעניק -ידיעה- שאת/ה אצל אדם שכל מטרתו היא -לעזור- לך. כמו חבר טוב עם ידע וניסיון עצום. לפי היכולות שלך, הפיזיות והמנטליות. אני נפעם כל פעם מחדש ומוצא מזור ברגישות הבלתי מתפשרת שלו, שלא מפילה כהוא זה מההובלה והדחיפה שלו אותי בנחישות למטרות שלשמן הגעתי. המסע שלי עם גבע מגלה לי מחדש את הגוף, את היכולות שלי, ומאפשר לי לבצע תנועות ולהרגיש חוזק ויציבות בתנועות שכבר לא חשבתי שארגיש בחיי. בעז'ה אני מתכנן להמשיך לעבוד איתו מעבר לשיקום וחיזוק, ולהתאמן גם באמנויות לחימה. אדם מקסים, מוביל בתחומו, שכל מי שזוכה להתאמן אצלו פשוט זכה בלוטו.

07/12/2023
שתף:
א
אורטל

אליאור בן 11, פנינו לגבע בעיקר בגלל הפלטפוס בכפות הרגליים ואז הבנו שזה הרבה יותר מזה. התקדמות מדהימה בזמן קצר. אליאור התחבר אליו ממש. הבטחון שלו עלה. רגליים שהתחזקו ממש. אנחנו רק בתחילת הדרך אבל אם ימשיך ככה כנראה השמיים הם לא הגבול עבור אליאור. גבע משלב עבודה ומשחק ובאותו זמן גם לא לוותר לו. הוא עשה קישור לעולם הספורטיבי של אליאור (קפוארה) וזה יתרון .

22/09/2023
שתף:
ל
להד

גבע הצליח לחולל אצלי תוך זמן קצר התחלה של מהפכה בגוף, ובעיקר בניית עמידות בגב ובכפות ‏הרגליים לכאבים ולרגישויות שהעיקו עליי שנים רבות וכמובן ההקלה המתלווה לכך. הדברים עמדו ‏לאחרונה למבחן ב-4 ימים רצופים של עבודות לתיקון קירות וסיוד בבית, שצלחתי ללא פגע. ‏ הגעתי אל גבע כמוצא אחרון, אחרי התייעצויות עם אורתופדים, פיזיותרפיה, והתנסות עצמית עם ‏תרגילים שהכרתי (אני עצמי רכשתי עם השנים לא מעט ידע בגוף ותנועה) וכאלה שמצאתי אצל ‏מומחים רציניים ברשת. לא ציפיתי לשינוי משמעותי, אם בכלל, אבל טעיתי בגדול ואני מודה לאשתי ‏שהתעקשה לשלוח אותי אל גבע אחרי שעזר גם לה מאוד.‏ לא נתקלי באדם עם ידע כה מעמיק בגוף האדם בכללותו ויכולת לתרגם ולפרוט את הידע הזה ‏לתרגילים נקודתיים שאני לפחות אף פעם לא נתקלתי בהם. ‏ מעבר לכל אלה, גבע הוא איש טוב ומסור שאכפת לו מאוד לעזור ולתת מענה, גם בין ‏האימונים.‏

29/08/2023
שתף:
ט
טל

הגעתי לגבע דרך האינסטגרם אחרי 2 ניתוחים באותה הברך והליכי שיקום עם פיזיותרפיסט. לקחתי החלטה לגשת לשיקום מכיוון אחר- ומאז שהגעתי לגבע אני בגרף שיפור תמידי, מרוצה מאוד מהיחס ומהמקצועיות שהובילו לרמה שאני נמצא בה היום- חזק ובריא יותר מלפני כל הפציעות והניתוחים. אין מילים, מומלץ מאוד

31/07/2023
שתף:
E
Elad

הגעתי לגבע ממש במקרה דרך האינסטגרם בעקבות כאבי סיאטיקה שמלווים אותי במשך כמה שנים. גבע התאים לי אימון שתומך ביכולות שלי וברמת המסוגלות לבצע את התרגילים וחייב לציין שלאחר מספר אימונים כבר התחלתי להרגיש את הגוף מתחזק ואת זמן ההחלמה מפציעה מתקצר בצורה משמעותית. בקיצור, גבע לפני שהוא מאמן הוא גם חבר ואכפתי. אז אם אתם דואגים לבריאות שלכם אל תהססו להתחיל אצלו את האימונים!

29/06/2023
שתף: