מאמן אישי גבע מקובסקי

מאמן אישי גבע מקובסקי

מאמן כושר ואומנויות לחימה משולבות(אגרוף,אגרוף תאילנדי,קרב מגע,ג׳יו ג׳יטסו ברזילאי) בעל 14 שנות ניסיון כמורה.

בן 38. מפתח תקווה.
 
₪250 לשעה מיקום אחר
₪250

קצת עליי

יש לי ניסיון רב מעבודה עם הגיל הרך עד גיל הזהב,מאמן ספורטאים הישגיים,נשים,נשים בהיריון,נשים לאחר לידה,שיקום מפציעות,אני המאמין שלי הוא למצוא את העצימות הנכונה בהתאם לכל מתאמן בהתאם ליכולות שלו ולצרכים שלו,מאמין גדול בעבודה טכנית ומתודית עם דגש על טכניקה נכונה,התוצאות יגיעו וגם ישארו. אני מורה לפני שאני מאמן,מטרתי היא ללמד את מי שאיתי ולהעביר לו את כל הידע שרכשתי וממשיך לרכוש על מנת שיהיו לו כלים לשארית חייו,אני מתעסק בליווי תזונתי בנוסף .

חוות דעת

ש
שגיא

גבע מאמן מקצוען אמיתי!!! ולא פחות חשוב איכפתי בצורה קיצונית. מתייחס לילד כאיחו הוא האחד והיחיד שהוא מאמן ורואים את זה בשיפור הפיזי וגם בהתחזקות הביטחון.

23/09/2021
שתף:
b
ben

גבע מאמן מדהים, תמיד דוחף קדימה עד קצה היכולת ,בעל ידע עשיר ונרחב בפיזיולוגיה של הגוף , מעבר לאימונים העשירים הוא יודע לתת הכוונה תזונתית ומעניק המון ידע לגבי אימון נכון ובריא .

25/08/2021
שתף:
J
Josh

גבע מאמן מדהים, סובלני, אכפתי ובעל המון ידע בתחום. אני בוחר להגיע מרחוק שזה כבר אומר משהו על ההתקדמות וההנאה שלי מהאימונים. ממליץ מאוד!

16/08/2021
שתף:
Y
Yoav

גבע מאמן מדהים ונשמה מדהימה!! אני הגעתי לגבע עם מגבלת תנועה בקרסול אחרי תקופה שניסיתי לסדר אותה בעצמי ללא הצלחה. תוך שבועיים כבר ראיתי שיפור אדיר בזכות כלים שהוא נתן לי ועד עכשיו השיפור ממשיך! בתור מאמן בעצמי, אני לומד מגבע המון והוא מאסטר אמיתי בכל הקשור לכושר ואומנויות לחימה, גישה מחוץ לקופסא שעוד תהפוך לדוגמה בהמשך לכולם!

16/08/2021
שתף:
נ
נווה

אלוף עולם , שיעורים מלאי תוכן מעניין והכי חשוב מועיל

05/07/2021
שתף:
פ
פלג

מורה אמיתי ! אכפתי ברמות לא רגילות. בעל רגישות גבוהה מאד ותשומת לב לפרטים. מתאים לכל סוגי הרמות - התחייבות מילת המפתח. השינוי מגיע !

17/06/2021
שתף:
א
אורי

מורה ברמה הכי גבוהה שיש. בעל תשומת לב רבה לפרטים ותשוקה ענקית למקצוע. בין אם אתם מתחילים או מתקדמים אני ממליץ בחום על גבע ! מאושר שהגעתי אליו

15/06/2021
שתף:
N
Nathanel888

יש לו הרבה ידע והוא יודע להסביר ממש טוב גם שאתה לא מבין . השיעורים איתו מוסיפים הרבה ביטחון עצמי.

18/05/2021
שתף:
א
אנדרי

מתאמן אצל גבע מזה כחודש בתחום אומנויות הלחימה. כבר באימון הראשון אתה מבין שאתה אצל מאמן לא שגרתי. כמות עצומה של ידע! שיטת אימון מתודולוגית שבונה אותך מאפס עם דגשי ביצוע שלצערי לא פגשתי בשום מקום בארץ. אימון אחרי אימון אתה מרגיש את ההתקדמות שלך. ממליץ לכולם בכל תחום כושר גופני.

15/03/2021
שתף:
O
Omer

כבר מהשיעור הראשון התחלתי להרגיש הבדל משמעותי גבע מדריך אותך להקשיב לגוף ומלמד תוך כדי על כל החלקים בגוף שצריכים יחס מיוחד אחד המדריכי כושר הטובים שיהיו לי בשנים האחרונות

25/02/2021
שתף: