תגובות אחרונות בנושא לימוד קריאה וכתיבה - הבנת הנקרא באינטרנט

בדף זה מוצגות תגובות והמלצות תלמידים על שיעורי קריאה וכתיבה - הבנת הנקרא דרך המחשב.
תוכלו להעזר בתגובות אלו כדי למצוא מורה מתאים עבורכם ללימוד קריאה וכתיבה - הבנת הנקרא אונליין.

06/05/21
ישראל
5
לאה קידמה את בני עם קשיי קריאה וכתיבה בצורה מדהימה מקצועית וסבלנית.ממליצה בחום!!
מורה פרטי תומר וקסמן
02/05/21
Osnat
5
איזה כיף היה ב2012 בקורס פסיכומטרי שלנו! תומר מורה מדהים! אכפתי ודואג לכל תלמיד כאילו שאין לו עוד 40 תלמידים נוספים. יודע תמיד איך להכווין וללמד בצורה הטובה ביותר וכמובן שתמיד באווירה טובה ושמחה! תודה תומר!!
מורה פרטי דביר  טליאס
17/03/21
יובל
5
דביר מורה מקצועי, סובלני בעל יכולת להבין את הנפש של הלומד מולו ולגרום לו לאהב את המקצוע.
מורה מקסימה נהנתי לראות איך היא מעבירה שיעור לתלמיד, כמה סבלנות וכמה היא מכילה עזרה לנו לצמצם פער של שנתיים בתקופת הקורונה
מורה פרטית איילת שנקמן
08/11/20
maayan
5
איילת היא מורה מדהימה, זכיתי ללמוד איתה במשך שנה שלמה, היא עזרה לי בכל כך הרבה מובנים. גם מבחינה לימדים וגם בדברים שהם מחוץ ללמידה. איילת היא מצטיינת דיקן בלימודים שלה הידע שלה רחב והיא שואפת למצוינות של עצמה ושל תלמידיה לא מוותרת וממשיכה להאמין ולדחוף קדימה. זו הייתה חוויה מדהימה ואני מודה לה על כל מענה שלה.
מורה פרטי רועי ראובן
10/09/20
אלה
5
מורה מצויין, מקצועי עם תוצאות מהשעורים הראשונים. מלא אמפטיה נועם, יודע לקנות את לב התלמיד, חדור מטרה ואמביציה. כשמדובר במורה פרטי רוצים תוצאות ואצל רועי מקבלים. מומלץ בחום.
ממליצה בחום על יפית. היא מורה נהדרת, מקצועית ויסודית מאוד, עם הרבה סבלנות ויחס אישי. הבת שלי נהנת בכל שיעור איתה. רואים שיפור משמעותי מאז שהתחילה ללמוד עם יפית.
מורה פרטי איתי ניניו
14/07/19
ליאת, 24
5
מורה סבלני ומקצועי מאוד, איתי הכין אותי למבחן ת.י.ל הכי טוב שרק אפשר.
מורה פרטית חגית דויטש
18/06/19
זיאנה, 51
5
מי מחפש מורה נפלאה, מקצועית ואחראית שידעת להקשיב שידעת ולעניין ,שמעבירה שיעורים מיוחדים? אני בחום ממליצה-חגית ,מורה שיודעת להעביר את חומר הלימוד במקצועיות ועושה את העבודה באהבה. רק בזכותה בני הצליח במבחנים. איתה כל ילד מרגיש בנוח. אני רוצה לומר תודה, על כל מה שעשית בהמון רצון, נתינה, אהבה, אכפתיות והקשבה .תודה גדולה עם המון אהבה!
מורה פרטית מאיה גרונדלנד
10/03/18
הדר, 44
5
מאיה מורה מעולה! לימדה את בני לאורך תקופה ארוכה עברית וחשבון, הייתה רגישה ומקצועית לאורך כל הדרך, בעלת גישה שמתאימה מאוד לילדים, ממליצה בחום!