מורה פרטי תומר וקסמן

מורה אונליין תומר וקסמן

כשמלמדים פסיכומטרי 15 שנים, ואלפי תלמידים, אין ניסוי וטעייה עליכם - אני יודע מה אתם צריכים לעשות.

בן 43. משוהם.
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪200 לשעה

קצת עליי

תואר שני בחינוך, מנהל פדגוגיה והוראה באחת החברות הגדולות בעברי, מומחה לחינוך ומקים מיזם החממה לפסיכומטרי.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

O
Osnat

איזה כיף היה ב2012 בקורס פסיכומטרי שלנו! תומר מורה מדהים! אכפתי ודואג לכל תלמיד כאילו שאין לו עוד 40 תלמידים נוספים. יודע תמיד איך להכווין וללמד בצורה הטובה ביותר וכמובן שתמיד באווירה טובה ושמחה! תודה תומר!!

02/05/2021
שתף:
A
Amir

למדתי תחת הרבה מורים בבתי הספר ובאוניברסיטה, ולמדתי גם בעצמי. עד היום הזה, לא פגשתי מורה טוב יותר מתומר. תומר לימד אותי בהצלחה לפסיכומטרי ב2016. כל נושא תמיד היה מעניין איתו ותמיד הועבר בהתלהבות ובכיף. ממליץ בלי לחשוב פעמיים.

30/04/2021
שתף:
A
Atara

למדתי לקורס פסיכומטרי עם תומר בשנת 2012, ואין ספק שמדובר במורה הטוב ביותר שהיה לי. הלימוד עם תומר היה ממש חוויה!! מעבר למקצועיות, הידע הרב, שיטות הלימוד והטכניקות הרבות שתומר לימד אותנו בשיעורים, תומר הוא אדם מקסים, הוא יודע לגשת לכלל התלמידים בקורס, הוא רואה כל אחד ואחד בקורס ונותן יחס אישי מותאם לרמת התלמיד. תומר מורה כריזמטי, הוא תמיד נסך בי ביטחון שאצליח, הוא לא מוותר לאף תלמיד ונותן לכל אחד את הלושה שהוא התלמיד היחיד אצלו בכיתה. בנוסף לכל אלה תומר הוא אדם משעשע, מלא הומור, בשיעורים איתו כל כך נהניתי שבכנות הצטערתי כשהקורס נגמר:( תומר יודע לתבל את השיעורים בהומור ובחן כך שהשיעור איתו אף פעם לא משעמם. תמיד הרגשתי שאפשר לפנות אליו בכל שאלה ובקשת עזרה- והוא תמיד זמין ועונה כאילו אני התלמידה היחידה;) בקיצור- המורה הכי הכי!!

30/04/2021
שתף:
D
Dafi

תומר מורה מדהים! סבלן, חם, קורע מצחוק, נותן יחס אישי ומסביר בצורה מעולה! אני הגעתי לפסיכומטרי עם חששות רבים, ותומר הצליח להרגיע את כולם ואפילו לעזור לי ליהנות מהחומר

29/04/2021
שתף:
N
Netta

תומר מורה עולה, משקיען, מעניין, ויודע להעביר את החומר בצורה מעולה וברורה. ממליץ בחום!

29/04/2021
שתף:
Y
Yarden

מורה אלוף!!!!! סבלני, קשוב ומסביר נהדר. ממליצה בחום.

29/04/2021
שתף:
S
Sigal

תומר קשוב לתלמידים שלו, מציב איתם מטרות ומתקדם איתם לאורך כל הדרך. גם בזמן אמת תמיד ידע לכוון אותי ולדייק את המטלות שיתאימו ליכולות שלי. זכיתי בתומר כמורה שלי, אישיות ללמוד ממנה.

29/04/2021
שתף:
נ
נירית

תומר יודע לכוון את התלמיד למקום הנכון ולמצות את המקסימום שלו (לכל אחד יש מקסימום אחר) כזה מורה גם הייתי רוצה לילדים שלי תודה...

29/04/2021
שתף:
N
Netanel

למדתי אצל תומר אי שם ב2012 בקורס לפסיכומטרי. למזלי הספיק לי מועד אחד בשביל להוציא ציון גבוה ולהתקבל לרפואה, ואני נוקף חלק נכבד מכך לזכותו. קשה לי לפרט פה לגבי איכות ההוראה המאד גבוהה שלו, רק אומר שעברתי לפניו ואחריו לדעתי אצל מעל 100 מורים ומרצים, כל אחד בתחום אחר. כמובן שקשה להשוות פרופסור שמרצה לך על מחקר חדש לגבי תאים סרטניים לבין מורה לפסיכומטרי, אבל מבחינתי, מבחינת כישרון הוראה ויכולת לקדם תלמידים, תומר היה הטוב ביותר מכולם. הקורס אצלו הוא חוויה מהנה ללא קשר לדרך שבה הוא מקדם אותך ומוציא ממך את המקסימום. מאד ממליץ. מורה של אחד בדור

29/04/2021
שתף:
Y
Yochai

מורה מעולה. יודע להעביר את החומר בצורה ברורה וקולחת תוך כדי שיעור נעים ומהנה. המורה שהכי נהנתי ללמוד אצלו ובפער. לימד אותי קורס פסיכומטרי שלם וחלק גדול מההצלחה שלי הודות לתומר.

29/04/2021
שתף: