דלג על הניווט

תגובות אחרונות בנושא לימוד אנגלית באינטרנט

בדף זה מוצגות תגובות והמלצות תלמידים על שיעורי אנגלית דרך המחשב.
תוכלו להעזר בתגובות אלו כדי למצוא מורה מתאים עבורכם ללימוד אנגלית אונליין.

מורה פרטי
18/01/19
יובל, 23
5
בתור מישהו שמשרת בצבא ובלי הרבה זמן ללמוד בינה הכינה אותי בצורה הכי יעילה, מקצועית ואישית שיש. בינה לוותה אותי מהשיעור הראשון עד המבחן ביחס הכי אישי שיש כשאני מרגיש שאני כל הזמן בבקרה. ממליץ בחום למי שרוצה מורה רצינית שבקיאה מאוד בחומר ונותנת יחס אישי לאורך כל הדרך!
מורה פרטי
03/01/19
אדם, 24
5
בנג׳מין מורה נהדר, מדוייק ויעיל. נהניתי ללמוד איתו, אווירה טובה ואנרגתית.
הגעתי לשרה עם פער באנגלית ואוצר מילים חסר. כבר היום, לאחר שמונה שיעורים בלבד, מרגיש שהשתפרתי מאז באוצר מילים ובניסוח משפטים שלמים. בנוסף, האווירה בשיעורים כיפית ומהנה מאחר ואנחנו קבוצה מגובשת ובזכותה הכרתי חברים חדשים.
מורה פרטי פרופיל  לדוגמא
30/12/18
אלדר
5
לאחר שנים של תסכול מחוסר התמצאות בשלל מדינות עקב בעיה בשפה האנגלית מצאתי את פרינס הנפלא שלימד אותי בשיטה מאד יסודית שכוללת הנאה מהאתגרים שהוא נותן בשיעור ושילוב של ביטוי עצמי שהיה לי קשה מאד לתרגם אותו לידי ביטוי בהתבטאות בשפה האנגלית בחו״ל ואחרי הנתינה מהניסיון הבלתי נגמר של פרינס אני מרגיש אחרת לגמרי!
מורה פרטי דורון שלומי
23/12/18
אבי
5
בחור מוכשר עם הרבה ידע וסבלנות! ממליץ מאד
מורה פרטי
22/12/18
שושי, 55
5
דיוויד מורה מקצועי ומשקיען. אני לומדת ממנו הרבה ומשפרת את האנגלית שלי בצורה משמעותית. דיוויד זמין לכל בעיה ומוצא את הדרכים הטובות ביותר ללימוד של כל נושא. אני ממליצה על דיוויד בחום!
מורה פרטי Laurence  Goldman
16/12/18
תמיר, 43
5
פניתי ללורנס חודשיים לפני הבחינה ,והרגשתי שבזמן הקצר שעמד לרשותנו הוא הצליח לקדם אותי הרבה. הוא מורה מסור אכפתי וסובלני שיודע לזהות את הנקודות החלשות.
מורה פרטי
14/12/18
עמית
5
נח הוא מורה שקשה למצוא בקלות. הוא מעביר את השיעור בקלילות ומלמד את החומר בצורה ברורה. אני נהנת ללמוד אצלו ומרגישה שיפור ניכר מתחילת השיעורים שנלקחו. ממליצה בחום (:
12/12/18
ברוס, 25
5
מורה מקצועי ויודע להעביר את השיעור בכיף וממש נהנתי משיעור איתו ממליץ במיוחד
מורה פרטי שירי הירש
09/12/18
אלי, 44
5
שירי מקסימה. קשובה ומתחברת לילד בקלות. הופכת את כל העניין לחוויה שהילד מחכה רק לחזור לפגישה נוספת. התוצאות נראות מייד הן באוצר המילים והן בבטחון של הילד. מומלצת מאוד
מורה פרטי
03/12/18
אילת, 57
5
רוצה שתכניסו משוב לסימון מיכאלי, הוראת אנגלית. מורה קשוב, סבלני, לא מדקדק בקטנות, הוגן במחיר, אדיב ומנומס, ועם זאת חייכן ונעים סבר. 5 כוכבים. לא מצליחה לשלוח משוב. האתר לא נוח לשימוש מבחינה זו. תודה. אילת וולף, סתריה,
מורה פרטי
28/11/18
יאיר
5
אסיה מורה מופלאה ונהדרת! התחלתי את הלימוד ברמה בסיסית ואנו מתקדמים יחד לשלבים יותר מורכבים. לאורך כל השיעורים אסיה הייתה מקצועית מאוד, ידעה להסביר בצורה נינוחה ובהירה דקדוק מורכב באנגלית, כיוונה אותי בצורה מדויקת להבין את הטעויות שאני עושה ולהשתפר בהם, ואיפשרה לי להביא את עצמי לידי ביטוי במהלכים השיעורים בינינו בצורה בונה ומלמדת. והכל נעשה באווירה טובה ופוריה. ממליץ לכל תלמיד בכל רמה!
מורה פרטי
19/11/18
נדב, 48
5
מורה מעולה ומסביר את החומר הנלמד בצורה מעולה!!!
מורה פרטי שלומי לוי
19/11/18
איריס, 42
5
אחרי שניסינו מספר מורים לאנגלית לבתי וכמעט התייאשנו, מצאנו את שלומי דרך המלצה מחברה. אחרי השיעור הראשון בתי יצאה ואמרה שזאת הפעם הראשונה שהיא נהנתה משיעור אנגלית ! בזכות שלומי בתי מרגישה יותר טוב בשיעורי אנגלית בבית הספר, ויש התקדמות משמעותית בדיבור ובכתיבה ! אנחנו מאוד מרוצים, שלומי מורה נפלא, בעל סבלנות רבה, והצלחת התלמיד חשובה לו. מומלץ בחום !!
מורה פרטי פרופיל  לדוגמא
30/10/18
נעמי, 19
5
מאיה מורה מעולה ! יודעת לנצל את הזמן בשיעור היטב. מגיע מוכנה לכל שיעור ונותנת משימות אשר עוזרות למהלך הלמידה. השיעורים מעניינים וכיף ללמוד איתה . היא אכפתית ונחמדה מאוד. מומלצת , נעמי
מורה פרטי
27/10/18
טל, 19
5
למדתי אצל מיכל במשך כמעט שנה כהכנה לבגרות באנגלית. מיכל הייתה נחמדה, נעימה ורגישה לצרכים ולקשיים שלי, ובמקביל לכך הייתה סופר מקצועית עם הבנה של החומר והדרישות שיש לעמוד בהם. בזכות כך מיכל עזרה לי להגיע לבגרות מוכנה ובטוחה בעצמי וביכולות שלי. תמיד היה לי קושי עם אנגלית ונרתעתי מהמקצוע הזה, ובזכות מיכל הצלחתי לחוות חוויה מתקנת!
מורה פרטי לילך אלקוני
26/10/18
אמיר, 33
5
את לילך הכרתי כחלק מהכנה לנסיעה לארה״ב לתערוכה לצורכי עסקים. ב-4 פגישות ממוקדות מטרה היא מאד עזרה לי והעלתה לי את הבטחון בדיבור משמעותית(וכמובן גם את רמת האנגלית שלי). לילך מקצועית, נעימה ומאד נגישה. בנוסף, לילך עזרה לי בתרגום קורות החיים שלי לאנגלית, תוך כדי הגדלת ראש ושדרוג הקורות חיים במקומות שהיה צריך .
מורה פרטי
19/10/18
שני
5
למדתי עם בתיה למבחן באנגלית באוניברסיטה , בתיה עזרה לי המון, הכווינה אותי ועזרה לי לרכוש טכניקות לפתירת אנסינים באנגלית ובעיקר עזרה לי לצבור בטחון באנגלית . ממליצה לכם ללמוד עם בתיה, מורה משקיענית ורצינית . נהנתי מכל רגע בשיעור.
מורה פרטי
16/10/18
אדית, 43
5
נוי מדהימה , מלמדת את שני ילדי בני 12 ו 15 אנגלית. בחורה חביבה, חייכנית , נוי מלמדת בגישה נעימה המלווה בצחוק ובחיוך. סבלנית ומקפידה להסביר בצורה פשוטה ברורה וקלילה, תמיד מגיעה עם עזרי לימוד, לוח וחוברות.
מורה פרטי טל בן ישי
16/10/18
רם
5
טל מורה מקצועי, כיף ללמוד איתו , התחבר בקלות לבן שלי. מסור ומשקיע, נותן מזמנו אף יותר מששולם. מזהה את הדרך הנכונה לגשת לילד ומשם מלמד. מומלץ בחום.
מורה פרטי
06/10/18
אורלי, 30
5
פניתי לטלי שתעזור לי לחזק את האנגלית שלי. תמיד הרגשתי חסרת בטחון באנגלית בעבודה וגם כשטיילתי בחו"ל. בזכות השיעורים עם טלי האנגלית שלי ממש השתפרה! ממליצה בחום!
מורה פרטי
03/10/18
סנדרין
5
ברצוני להמליץ בחום על סולי, שעזר ותמך בי בסבלנות ובמסירות להתגבר על החשש שלי לדבר באנגלית. בזכותו עשיתי דרך משמעותית, ואני מודה לו מאוד על כך.
מורה פרטי
01/10/18
מקסים
5
פול הוא מורה נהדר,ממליץ אליו!מעביר את השיעור בצורה נכונה ומעניינת.הוא לימד אותי הרבה ואני מרגיש שהאנגלית שלי מאוד השתפרה מאז שהתחלתי ללמוד איתו!
מורה פרטי נינה סודין
02/09/18
מיכל
5
נינה ,מורה מצויינת , לימדה שנה שעברה את שלושת ילדי אנגלית. גילתה מיקצועיות רבה, סבלנות וגיוון בדרכי ההוראה. לכל אחד התאימה דרכי למידה . נינה קידמה מאוד את הילדים הציונים שלהם עלו מאוד וגם יכולת הדיבור שלהם השתפרה (ראיתי את זה כשהיינו בחול). כמובן אני ממשיכה עם נינה גם השנה.
מורה פרטי
13/08/18
ספי, 40
5
עדי מלווה אותנו בהוראה מתקנת עבור ביתנו בת התשע כבר כשנה.השיעורים מתרכזים הן בעברית (קריאה בעיקר, התחום בו הקושי שלה בה לידי ביטוי ) והן באנגלית. לעדי יש יכולת מרשימה בניתוח הקושי והנושא אותו נדרש לתגבר. לאורך השנה, העלה מספר נושאים ודרכי פעולה סל כלים שיכול לסייע בהתמודדות מול האתגרים שהיא ניצבת בפניהם. השיעורים גורמים לה להתקדם בקריאה, להעלות את הביטחון העצמי, ולהכיר יותר כלים להתמודדות.
מורה פרטי
07/08/18
אילן, 30
5
מורה מצוינת. עזרה לי מאוד
מורה פרטי
01/08/18
רותם
5
Michaela is super professional, she really helped me improve my business English, we placed the focus on verbal communication. Our conversations were interesting, profound and inspiring. I really appreciate the progress we've made. Thank you!
מורה פרטי פרופיל  לדוגמא
31/07/18
נועה, 29
5
אבישי מורה ממש מצוין! הגעתי עם שאלות שהיו לי קשות ועברנו בצורה מעמיקה ומסודרת על כל הסוגיות עד שהבנתי כיצד כדאי לפתור. בסוף כל שיעור ריכזנו את התובנות או הלקחים כך שאוכל להשתמש בהם גם לשאלות נוספות, באופן כללי. השיעורים איתו סייעו לי מאוד להגיע מוכנה הן לחלק המתמטי והן להבנת הנקרא בחלק האנגלית. מומלץ!
מורה פרטי
27/07/18
אמונה, 26
5
נתנאל מורה עם הרבה סבלנות ורגישות.רואה את המכלול של התלמיד, ומנסה לעזור במה שהוא יכול ומלווה לאורך כל תהליך הלמידה.יודע לראות איפה הקושי ולהצביע על הנקודות שצריך לשפר ולעבוד עליהם. נותן מוטיבציה,מדרבן ללמידה, להשקיע ולנסות ולא מוותר לך!ניכר שיש לו ניסיון בללמד ולתת ביטחון בלמידת אנגלית,שהוא צד מאוד חשוב להצלחה. בזכות נתנאל תוך חודש הצלחתי להוריד את חרדת האנגלית שלי ולסיים חובות אנגלית בתואר ראשון.
מורה פרטי
19/07/18
אלכס, 32
5
I do really enjoy my English classes with Tanya. She is a very patient and imaginative, just a bundle of energy, who treats you with nothing but respect. She keeps being bright, cheerful even on a very dull day. Tanya helps to learn and always gives a hand with the difficult cases. I’m happy to have her as a teacher.