מורה פרטית עדי   רם

מורה פרטית עדי רם

מנהלת Ulpan Adi לילדים ולמבוגרים. שיעורי עברית בדגש על תקשורת בקבוצות קטנות לפי גילאים ורמות. השיעורים מתבצעים דרך זום.

מתל אביב -יפו. אוניברסיטה - בן גוריון.
 
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

שמי עדי, מנהלת Ulpan Adi לילדים ולמבוגרים. אני מביאה איתי שנות ניסיון רבות בהוראת עברית באולפנים של משרד החינוך. גם לא פחות אהבה למקצוע. באולפן שלנו אנחנו מאמינים כי השפה היא מפתח להצלחה בחיים, ליצירת קשרים והתחברות. מלמדים לפי שיטת "המפתחות" הייחודית לנו, בדרך קלה ומעניינת המשיגה תוצאות מצוינות תוך זמן קצר. צוות המורים שלנו מקצועי ומסור. כל תלמיד זוכה ליחס אישי, הכולל ליווי שלי כמנהלת האולפן, להתייעצות ולבניית מסלול לימוד אישי , מותאם לבחירתכם. כשתפנו אלינו, אני אדבר איתכם , אשמע בקשתכם ואציע לכם ממגוון הקורסים ומסלולי הלימוד שלנו. אבדוק יחד אתכם מה נחוץ לכם. לאחר שיחתנו, תיצור אתכם קשר מורה לקביעת השיעור הראשון שלכם. תרצו לשאול שאלה נוספת? תוכלו למצוא אותנו גם ב fb מחכים לכם !

חוות דעת

A
Anna

מורה מצוינת, דקדקנית וסבלנית. לימוד מהנה, מקצועי ופרקטי! ממליצה מאוד!

20/05/2022
שתף:
y
yhuda

השיעור באולפן עדי היה מצוין, מקצועי ביותר ומעניין. המורה הבינה בדיוק מה אני צריך והתאימה את השיעור לרמת העברית שלי . ממליץ בחום ללמוד באולפן עדי . ולשפר את העברית שלכם . שיטת הלימוד מצוינת , מלמדים את הדקדוק העברי בצורה קלה ומובנת .

20/05/2022
שתף:
ת
תמר

עדי מורה עם ניסיון של שנים, עם ידע עצום בעולם החינוך. כמו כן, יודעת ללמד יסודות הלשון בצורה ברורה גם ללקויי למידה. יודעת להכין טוב לקראת מבחני גמר בלשון בתיכון ומכללות לחינוך. עזרה לי מאוד בלימודי האקדמיים בעריכת עבודות, רפלקצויות, וללמוד למבחן גמר בלשון. ממליצה לכל מי שרוצה ללמוד ולהגיע להפנמת הידע שלו מעבר ללמידה ללמוד עם עדי.

19/05/2022
שתף:
ג
גלית

עדי מרצה עם המון ידע, השיעורים של עדי מעניינים ומועברים עם המון יחס ואהבה.

19/05/2022
שתף:
C
Claudia

השיעורים הכי ייחודים, מעניינים ומשמעותיים. אני ממליצה בחום!

18/05/2022
שתף:
א
אחמד

אט

02/11/2020
שתף: