דלג על הניווט
מורה פרטית נילי מנדלסון
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1972
אזור מגורים: 
ירושלים והסביבה
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית
משפט מפתח: 
מורה לאנגלית בתיכון הליד"ה, בעלת MA ותעודת הוראה + מורה לעברית בכל הרמות. נסיון מעל 10 שנים בעבודה עם מגוון אוכלסויות.
תיאור המורה הפרטי: 
גדלתי בבית דובר אנגלית, להורים אמריקנים. שפות האם שלי הן אנגלית ועברית. סיימתי את לימודי התואר הראשון והשני שלי בשפה וספרות אנגלית, תוך לימודי הוראה בבי"ס לחינוך, האוני' העברית בירושלים. כיום אני מורה לאנגלית בתיכון הליד"ה. בנוסף למקצוע האנגלית, התמחיתי גם בהוראת עברית באולפן. הייתי מרצה לעברית מודרנית באוניברסיטת מינכן, גרמניה (LMU), שם לימדתי סטודנטים מרמת מתחילים ועד רמת דוקטורט. בשובי לארץ הצטרפתי לאולפן עציון הוותיק ולימדתי עולים חדשים מכל העולם. השיעורים שלי מתנהלים באווירה נעימה ומעודדת תוך הבנת צורכי התלמיד/ה וחיזוק הביטחון העצמי שלו/ה. בין אם אתם צריכים לחזק דקדוק, לקרוא יחד טקסטים או לתרגל דיבור, שאיפתי היא לקדם אתכם באווירה נעימה ומאתגרת! msnili@gmail.com
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאנגלית - 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, אנגלית למבוגרים, העשרה
מורה פרטי לעברית - העשרה, עברית לעולים
אזור לימוד: 
ירושלים והסביבה
ערי לימוד: 
ירושלים
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
50 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
בקבוצה אנחנו עובדים על דיאלוגים, שיחה, צפייה בסרטונים והאזנה ע"מ לשפר את יכולותינו לתקשר בשפה ולפתח את הבטחון העצמי !! אווירה נעימה, הנאה ותרגול !
מחירון מורה פרטי
150 - מחיר בבית המורה
תגובות: 
5
11/07/2019, נירה, 30
מעל 10
מהפן האישי נילי מדהימה וכיפית. השיעורים עוברים באווירה נעימה וקלילה ועם זאת נכנסים לעומק הדברים (דיקדוק אנגלי (;). למדתי הרבה מעבר לאנגלית והביטחון העצמי שלי השתפר מאוד. אני פחות נרתעת מלדבר עם אנשים באנגלית.
1
08/07/2019, אייל, 19
8
מיקצועית וחכמה
5
14/03/2019, בני, 54
8
נילי יקרה, אני רוצה להודות לך על עבודה מקצועית ועם הרבה סבלנות, ואיך בפרק זמן קצר, פחות מחודשיים, לימדת אותי ואני למדתי ממך הרבה מאוד דקדוק, ולא רק באנגלית אלה זה מתחיל בעברית, וההבנה והידע שלך בשני שפות אלא נתן את האפשרות שגם אני יכול היום לדעת, את מה שלא ידעתי הרבה מאוד שנים. וכל זה נותן לי הרבה ביטחון בחיים. את מדהימה! תודה רבה לך.
5
06/03/2019, איגור, 26
מעל 10
שלום לכולם! אני עולה חדש מאוקראינה. נילי הייתה המורה הראשונה שלי באולפן עציון ירושלים. בעזרתה למדתי בסיס חשוב של שפת עברית ועליתי לרמת ב'. אני ממליץ על נילי לא רק כאישה מקצועית אלא גם כבן אדם מעולה