מורה פרטית נילי מנדלסון

מורה פרטית נילי מנדלסון

בעלת 15 שנות ניסיון בהוראת אנגלית בכל הרמות. מורה בתיכון ליד"ה בירושלים. השיעורים מתקיימים בביתי. באווירה נעימה וכייפית.

בת 47. מירושלים. בוגרת אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

כבת למשפחה אמריקנית שפת האם שלי היא אנגלית. יש לי ניסיון רב בהוראת אנגלית בכל הרמות, ולמגוון אוכלוסיות: מתלמידי חטיבה ותיכון שצריכים חיזוק בנוסף ללימודיהם בבי"ס, עד מבוגרים הרוצים לחזק ולשפר את האנגלית שלהם למטרות העבודה, או חיי יום-יום, ועד אנשים שמעולם לא למדו את השפה ומעוניינים להתחיל מן היסוד. שפי שאני רואה זאת, אפשר ללמוד שפה בכל גיל, ליהנות מתהליך הלימוד ומהאתגר החדש! כסטודנטית בחוג לשפה וספרות אנגלית, רכשתי MA באוניברסיטה העברית בירושלים, שם גם למדתי בחוג לחינוך ורכשתי תעודת הוראה. כעת אני מורה לאנגלית בתיכון ליד"ה בירושלים, ומעבירה קורסים למבוגרים מרמת מתחילים והלאה. שיעוריי מתנהלים באווירה נעימה, מקצועית ומעודדת.

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

ס
סימה

מורה מצויינת. מכינה את ביתי לבגרות 5 יחידות בכיתה יב. עושה עם ביתי עבודה מצויינת הן בהיבט של הביטחון העצמי והן בהיבט המקצועי. ממליצה בחום

30/01/2020
שתף:
א
אייל

מיקצועית, לעניין וחכמה. מתקן תגובה קודמת בה נתתי בטעות כוכב אחד ולא חמישה

27/07/2019
שתף:
נ
נירה

מהפן האישי נילי מדהימה וכיפית. השיעורים עוברים באווירה נעימה וקלילה ועם זאת נכנסים לעומק הדברים (דיקדוק אנגלי (;). למדתי הרבה מעבר לאנגלית והביטחון העצמי שלי השתפר מאוד. אני פחות נרתעת מלדבר עם אנשים באנגלית.

11/07/2019
שתף:
א
אייל

מיקצועית וחכמה

08/07/2019
שתף:
ב
בני

נילי יקרה, אני רוצה להודות לך על עבודה מקצועית ועם הרבה סבלנות, ואיך בפרק זמן קצר, פחות מחודשיים, לימדת אותי ואני למדתי ממך הרבה מאוד דקדוק, ולא רק באנגלית אלה זה מתחיל בעברית, וההבנה והידע שלך בשני שפות אלא נתן את האפשרות שגם אני יכול היום לדעת, את מה שלא ידעתי הרבה מאוד שנים. וכל זה נותן לי הרבה ביטחון בחיים. את מדהימה! תודה רבה לך.

14/03/2019
שתף:
א
איגור

שלום לכולם! אני עולה חדש מאוקראינה. נילי הייתה המורה הראשונה שלי באולפן עציון ירושלים. בעזרתה למדתי בסיס חשוב של שפת עברית ועליתי לרמת ב'. אני ממליץ על נילי לא רק כאישה מקצועית אלא גם כבן אדם מעולה

06/03/2019
שתף: