מורה פרטית נילי מנדלסון

מורה פרטית נילי מנדלסון

למעלה מ-20 שנות ניסיון בהוראת שפות בכל הרמות עם מגוון רחב של אוכלוסיות. אוהבת לראות את תלמידיי מתקדמים ומצליחים !!

בת 52. מירושלים. אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
₪180 לשעה בבית המורה
₪180

קצת עליי

בעלת ותק רב בהוראת שפות (אנגלית ועברית) בשלל מקומות: תיכון הליד"ה, אוניבסיטת מינכן, האוניברסיטה העברית, מכון 'ברליץ' לשפות, אולפן עציון, מכללת עזריאלי להנדסה, בי"ס לתלמידים מחו"ל, ועוד. לאורך השנים עבדתי עם אוכלוסיות רבות ומגוונות: מתלמידי חטיבת-ביניים ותיכון דרך סטודנטים הזקוקים לפטור מאנגלית, ועד לאוכלוסיות שמעולם לא למדו אנגלית - או שלמדו בצעירותם, אך צריכים לרענן את הידע שלהם ולחזק את בטחונם בתחום השפה. לצד לימודי מאסטר בשפה וספרות, רכשתי תעודת הוראה באנגלית ובמקביל, קיבלתי הכשרה להוראת עברית באולפנים בבי"ס לתלמידים מחו"ל, האוניברסיטה העברית. שיעוריי מתקיימים באווירה נעימה ומעודדת: תלמידיי חשובים לי מאוד ואני מאמינה שבכל גיל אפשר ללמוד, להשתפר ולהגשים יעדים!!

ערי לימוד

חוות דעת

א
אלדד

היי, פניתי לנילי פחות מחודש לפני הבגרות 5 יחל באנגלית, לאחר שבפעם הראשונה שניגשתי לא צלחתי למקסם את הנק׳. הייתי נורא מבולבל בעיקר מבחינת הדקדוק וכתיבת החיבור, מהשיעור הראשון הרגשתי שהגעתי לאדם הנכון! נילי כיוונה ומיקדה אותי לנקודות החשובות שיש לשים עליהם דגש במבחן, מתוך היכרות וניסיון רב שיש לה עם החומר. בנוסף, היא הייתה קשובה ואכפתית לכל אורך תקופת הלימדה, החל מהתעניינות כללית בין השיעורים ועד עזרה סביב השעון לכל בקשה/שאלה. ללא ספק התמורה הייתה שווה כל שקל. בהצלחה לכולם!!

16/01/2022
שתף:
ש
שלמה

נילי מורה מיוחדת מאוד. לאורך השיעורים, נילי חזקה את הצדדים החזקים אצלי וידעה לשפר מה שחסר, בזמן קצר יחסית הרגשתי שעברנו תהליך משמעותי , עבדנו על כתיבה כך שבתחילה לא היה לי על כך רקע בעניין. לאחר תקופה קצרה של שיעורים אני מרגיש הרבה יותר בטוח לכתוב ולהתנסח. מהלך השיעורים היה מינוח ונעים , ממליץ בחום !

06/01/2022
שתף:
ח
חמוטל

נילי מורה מעולה ויסודית. כל שיעור שלה מבחינתי זו חוויה. היא משרה תחושת בטחון. מעבר לזה שנילי מורה בחסד היא גם בן אדם מקסים. זכיתי במורה לחיים

21/07/2020
שתף:
ס
סימה

מורה מצויינת. מכינה את ביתי לבגרות 5 יחידות בכיתה יב. עושה עם ביתי עבודה מצויינת הן בהיבט של הביטחון העצמי והן בהיבט המקצועי. ממליצה בחום

30/01/2020
שתף:
א
אייל

מיקצועית, לעניין וחכמה. מתקן תגובה קודמת בה נתתי בטעות כוכב אחד ולא חמישה

27/07/2019
שתף:
נ
נירה

מהפן האישי נילי מדהימה וכיפית. השיעורים עוברים באווירה נעימה וקלילה ועם זאת נכנסים לעומק הדברים (דיקדוק אנגלי (;). למדתי הרבה מעבר לאנגלית והביטחון העצמי שלי השתפר מאוד. אני פחות נרתעת מלדבר עם אנשים באנגלית.

11/07/2019
שתף:
א
אייל

מיקצועית וחכמה

08/07/2019
שתף:
ב
בני

נילי יקרה, אני רוצה להודות לך על עבודה מקצועית ועם הרבה סבלנות, ואיך בפרק זמן קצר, פחות מחודשיים, לימדת אותי ואני למדתי ממך הרבה מאוד דקדוק, ולא רק באנגלית אלה זה מתחיל בעברית, וההבנה והידע שלך בשני שפות אלא נתן את האפשרות שגם אני יכול היום לדעת, את מה שלא ידעתי הרבה מאוד שנים. וכל זה נותן לי הרבה ביטחון בחיים. את מדהימה! תודה רבה לך.

14/03/2019
שתף:
א
איגור

שלום לכולם! אני עולה חדש מאוקראינה. נילי הייתה המורה הראשונה שלי באולפן עציון ירושלים. בעזרתה למדתי בסיס חשוב של שפת עברית ועליתי לרמת ב'. אני ממליץ על נילי לא רק כאישה מקצועית אלא גם כבן אדם מעולה

06/03/2019
שתף: