מורה פרטית מורן לובל

מורה מורן לובל

ניסיון של 7 שנים בהוראת אנגלית ועברית לילדים ומבוגרים. מוסמכת לקורסי וול סטריט ואקדמיה באנגלית. הוראה מתוך אהבה לתחום.

בת 34. מראשון לציון. אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
(12 חוות דעת) 19 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
₪180 לשעה בבית התלמיד
₪180

קצת עליי

אני מתחילה כל שיעור עם בירור צרכיו ורמת הידע הנוכחית של התלמיד. אם זה השיעור הראשון, אני עורכת הערכה ראשונית קצרה של יכולותיו בנושא הספציפי. לאחר מכן, אני בונה את השיעור באופן אישי ומותאם עבור התלמיד. אם הוא מתקשה בנושא מסוים, אדגיש אותו יותר בשיעור. אם הוא כבר שולט בחומר, אעבור הלאה לרמה מתקדמת יותר. שיטת ההוראה שלי ממוקדת בתלמיד. אני משלבת הסברים תאורטיים עם פתרון בעיות ותרגול מעשי. התלמיד מעורב באופן אקטיבי בשיעור, שואל שאלות ועובד על הבעיות בעצמו בהנחייתי. אני משתמשת במגוון כלים, מהסברים על הלוח ועד שימוש בדפי עבודה, מצגות וכלים ממוחשבים וטכנולוגיים. הרעיון הוא לגוון ככל הניתן כדי לשמור על העניין של התלמיד. בסיום כל שיעור אני עורכת סיכום של החומר ומניחה יסוד לקראת השיעור הבא.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

א
אורנה

ברצוני לשבח את המורה מורן, קיבלנו עליה המלצה מהמחנכת של ליבי הבת שלי. היא אכן קורצה מהחומר של מורים איכותיים שמלווים אותך לאורך כל החיים. המון סבלנות, איכפתיות ומקצועיות ראויה לשמה!

07/04/2024
שתף:
ז
זוהרית

מורה מדהימה! הכי מקצועית שיצא לי להיתקל בה :) פשוט שווה כל שקל

21/03/2024
שתף:
א
אבינועם

שיעור מעולה, מורה מדהימה!

04/03/2024
שתף:
א
אבי

שיעור מעולה, מובן ומקצועי. תודה לך מורן

19/02/2024
שתף:
א
ארבל

מורה מעולה, ממש עזרה לי להבין את כל הנושא בגיאומטריה כיתה ט, ככ הרבה זמן לא הצלחתי להבין את זה ועכשיו סוף סוף זה ברור לי

14/02/2024
שתף:
א
אולגה

מורה ממש מומלצת, מלמדת בצורה מסודרת ויעילה. תוך עשרה מפגשים הבן שלי הצליח לעלות להקבצה של 5 יחידות במתמטיקה, ואני מאוד שמחה עבורו

11/02/2024
שתף:
א
אביחי

מורה מעולה, ככ ממליץ למי שמחפש מורה מקצועית שתדע ללוות את הבן/בת שלכם להצלחה לימודית במקצועות הריאליים. אני מאוד מרוצה וכמובן שאמשיך להיות איתך בקשר מורן!

08/02/2024
שתף:
ש
שרית

רציתי להודות למורה המדהימה של בתי, מורן, על הליווי והתמיכה בלימודי המתמטיקה. הסבלנות, ההקשבה והרגישות שמורן מפגינה בכל שיעור תורמים רבות לביטחון העצמי ולהבנה של בתי. בתי כל כך אוהבת את השיעורים, ואני נרגשת לראות איך היא מתקדמת ומתלהבת מהמקצוע. מורן, יישר כוח על הליווי המסור! מקווה שעוד הרבה ילדים והורים יזכו ליהנות ממך.

04/02/2024
שתף:
ג
גילת

מורן מורה מעולה! מלמדת את הבנות שלי כבר שנתיים, הגעתי אליה בהמלצת המחנכת בכיתה של ביתי הגדולה. יודעת ללמד כמעט כל מקצוע, ובצורה ככ סבלנית ברורה ונכונה.

28/01/2024
שתף:
ה
הילה

מורן ממש עזרה לי לקראת בחינה בפיסיקה, הגעתי אליה שלא ידעתי כלום.. ובסבלנות הצלחתי להבין נושא נושא, ולפתור בעצמי! מסבירה מעולה ופשוט מלכה!

25/01/2024
שתף: