מורה פרטית יפעת רויטמן

מורה פרטית יפעת רויטמן

שמי יפעת, מורה מנוסה ומקצועית, מלמדת בביתי בהוד השרון הוראה מתקנת במגוון מקצועות באווירה נעימה.

בת 58. מהוד השרון והסביבה. אוניברסיטה - בר אילן.
 
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

שמי יפעת, מורה פרטית להוראה מתקנת, בעלת תואר שני וניסיון רב במערכת החינוך ובהוראה פרטנית, מגילאי יסודי ועד אוניברסיטה. מלמדת מתמטיקה, אנגלית, לשון ועוד באווירה כיפית ונעימה בביתי בהוד השרון. מוסמכת בהוראת יוגה לילדים ולמבוגרים ומלווה תהליכי למידה בשילוב יוגה. מכינה תלמידים לקראת המעבר לחטיבה ולתיכון וכן הכנה לפסיכומטרי. מתמחה בלימוד סטודנטים לתארים השונים. מבחינתי, חשוב מאד לעורר בלומד את חדוות הלמידה, ולכן תהליך הלמידה הוא עבורי תהליך מרתק, שבמהלכו אני מעניקה לתלמידי כלים ללמידה נכונה ואפקטיבית. אני מאמינה בהתאמת דרך הלמידה ללומד כי לכל תלמיד ניתן להגיע דרך הערוץ שמתאים לו, ולעורר בו את נקודות החוזק במטרה להביאו לחויית הצלחה. המלצות יינתנו לפי דרישה.

ערי לימוד

חוות דעת

M
Mika

יפעת מורה מעולה, מלמדת באהבה ומסבירה את החומר בצורה ברורה ומפורטת. היא בקיאה בכל תחומי הלימוד ומלמדת בדרך מסקרנת. ברורה וכיפית עם כל הלב והנשמה ותמיד עם חיוך!!!

07/08/2020
שתף:
ע
עדי

אני לומדת עם יפעת רויטמן מהזמן שלמדתי בחטיבה. המשכתי ללמוד איתה גם בתיכון, והיא עזרה לי בכל מקצועות הלימוד כולל מתמטיקה ואנגלית, גם במקצועות ההומניים וגם בהוראה מתקנת. בזכותה קיבלתי ציונים טובים מאוד בכל מקצועות הבגרות. גם בתואר הראשון באוניברסיטה נעזרתי ביפעת וקיבלתי ציונים מצויינים. עכשיו אני לומדת לימודי המשך, ושוב יפעת עם המון סבלנות ועם ידע רב ויכולת תמיכה עצומה עוזרת לי. אני ממליצה על יפעת רויטמן עם כל הלב לתלמידים ולסטודנטים בכל שלב בחיים.

19/06/2020
שתף:
K
K

יפעת היא מורה מדהימה, מסבירה באופן ברור, ורק בזכותה הצלחתי לעבור בציונים טובים את כל הבגרויות. הגעתי אליה בבית הספר היסודי, והיא עזרה לי לשפר את הציונים וסוף סוף להצליח בלימודים. גם בחטיבה היא ליוותה אותי, ובזכותה עברתי בשלום את כל הבגרויות. אני ממליצה עליה בחום, מעולם לא נתקלתי במורה כל כך קשובה ותומכת שהאמינה בי.

21/05/2020
שתף:
I
ILANA

יפעת לימדה את בני יובל הס השנה במקצועות לעיל באופן פרטי כהכנה לבגרות. יובל פרש מתיכון בגיל 17 ובחר לעשות בגרויות לבד בשל עסק יזמות שהקים. יפעת לימדה את יובל במסירות רבה , מקצועיות גבוהה מאוד תוך שימת לב אישית . יובל סיים בהצלחה את הבגרויות השנה , והרבה בזכות שיטות הלימוד שיפעת הקנתה.

15/09/2019
שתף: