מורה פרטית יפעת רויטמן

מורה פרטית יפעת רויטמן

שמי יפעת, מורה מנוסה ומקצועית, מלמדת בביתי בהוד השרון הוראה מתקנת במגוון מקצועות באווירה נעימה.

בת 58. מהוד השרון והסביבה. בוגרת אוניברסיטה - בר אילן.
 
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

שמי יפעת, מורה פרטית להוראה מתקנת, בעלת תואר שני וניסיון רב במערכת החינוך ובהוראה פרטנית, מגילאי יסודי ועד אוניברסיטה. מלמדת מתמטיקה, אנגלית, לשון ועוד באווירה כיפית ונעימה בביתי בהוד השרון. מוסמכת בהוראת יוגה לילדים ולמבוגרים ומלווה תהליכי למידה בשילוב יוגה. מכינה תלמידים לקראת המעבר לחטיבה ולתיכון וכן הכנה לפסיכומטרי. מתמחה בלימוד סטודנטים לתארים השונים. מבחינתי, חשוב מאד לעורר בלומד את חדוות הלמידה, ולכן תהליך הלמידה הוא עבורי תהליך מרתק, שבמהלכו אני מעניקה לתלמידי כלים ללמידה נכונה ואפקטיבית. אני מאמינה בהתאמת דרך הלמידה ללומד כי לכל תלמיד ניתן להגיע דרך הערוץ שמתאים לו, ולעורר בו את נקודות החוזק במטרה להביאו לחויית הצלחה. המלצות יינתנו לפי דרישה.

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

K
K

יפעת היא מורה מדהימה, מסבירה באופן ברור, ורק בזכותה הצלחתי לעבור בציונים טובים את כל הבגרויות. הגעתי אליה בבית הספר היסודי, והיא עזרה לי לשפר את הציונים וסוף סוף להצליח בלימודים. גם בחטיבה היא ליוותה אותי, ובזכותה עברתי בשלום את כל הבגרויות. אני ממליצה עליה בחום, מעולם לא נתקלתי במורה כל כך קשובה ותומכת שהאמינה בי.

21/05/2020
שתף:
I
ILANA

יפעת לימדה את בני יובל הס השנה במקצועות לעיל באופן פרטי כהכנה לבגרות. יובל פרש מתיכון בגיל 17 ובחר לעשות בגרויות לבד בשל עסק יזמות שהקים. יפעת לימדה את יובל במסירות רבה , מקצועיות גבוהה מאוד תוך שימת לב אישית . יובל סיים בהצלחה את הבגרויות השנה , והרבה בזכות שיטות הלימוד שיפעת הקנתה.

15/09/2019
שתף: