מורה פרטית ורד חלמיש

מורה פרטית ורד חלמיש

חוויית לימוד חיובית וקשר אישי תוך משחק, יצירה, סיפור ומגוון דרכי הוראה. התמחות בהוראה מתקנת ובאולפן, בסבלנות ובהקשבה.

בת 58. מאזור השרון והסביבה. בוגרת אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ.
 
₪200 לשעה בבית התלמיד
₪180 לשעה בבית המורה
₪180-200

קצת עליי

בוגרת תואר ראשון במכללת אורות ישראל בחינוך מיוחד. מורה בבית ספר יסודי. התמחות בהוראה מתקנת. התמחות בהוראת עברית כשפה שניה לילדים ובני נוער דוברי שפה זרה. נסיון בהוראה פרטנית ושעות אולפן במסגרת בית הספר. מוסמכת להוראת אומנות מטעם מכללת ורצברגר. השכלה רחבה ועיסוק בתחום האומנות. גישה ייחודית לילדים, המשלבת אומנות ושיטות לימוד יצירתיות. נתינת מענה אישי לסגנון הלמידה של התלמיד.

הוספת תגובה

ביקורות

ט
טוב

ורד משקיעה בצורה לא רגילה בכל תלמיד באופן אישי! הכנת תכנים ייחודיים המותאמים לרמת הילד תוך חשיבה יצירתית להעברתם. תלמידיה מעידים ,ובתוכם אני, שדרך תחושת החום והאהבה שלה היא מפתחת את הילד להגיע לתוצאות שאף הוא לא האמין שמסוגל לכך. כל מי שלמד איתה יזכה!

18/03/2019
שתף:
ב
בלומה

ורד לימדה את בתי מתמטיקה והבנת הנקרא. לורד גישה מכילה לילדים בכלל ולילדים עם קשיים בפרט. השעורים עם ורד משולבים ביצירה ומשחק וטכניקות שעוזרות לילד לקלוט את החומר ולזכור אותו. אין ספק שורד עזרה לבתי להאמין בעצמה וביכולותיה וקידמה אותה להצלחה. ממליצה על ורד בחום.

03/03/2019
שתף:
ה
הדר

ורד לימדה אותי כשהייתי בכתה ג'. התקשיתי בחשבון בפרט ובלימודים בכלל. ורד יצרה אצלי חוויות הצלחה שעודדו אותי וגרמו למוטיבציה שלי לעלות מאד. חלק מהשיעורים התקיימו אצלי וחלק אצלה. היום אני תלמידה בכתה י' ולומדת 4 יחידות לבגרות במתמטיקה. אין ספק כי הבסיס להצלחתי נבע מהגישה, מהנסיון והמקצועיות של ורד. ממליצה בחום. תודה רבה!

03/03/2019
שתף: