דלג על הניווט

תגובות אחרונות בנושא לימוד אנגלית עסקית

בדף זה מוצגות תגובות והמלצות תלמידים על שיעורי אנגלית עסקית.
תוכלו להעזר בתגובות אלו כדי למצוא מורה מתאים עבורכם ללימוד אנגלית עסקית.

כעו"ד בתחום המסחרי בינלאומי שליטה באנגלית עסקית ברמה הגבוהה ביותר היא חובה. לשמחתי, הכרתי את סוזן שהשיעורים איתה שידרגו את השליטה והיכולת לכתוב, לקרוא והכי חשוב לדבר באנגלית עסקית ברמה הגבוהה ביותר. בזכות השיעורים עם סוזן, נחשפתי למגוון רחב של לקוחות בינלאומיים שהתרשמו מהשליטה בשפה ומה שהוביל לתקשורת מוצלחת בינינו.
13/11/2019
סיגל מקצוענית בתחומה! לקחתי שיעורים לקראת תפקיד מול לקוח חו"ל והיכולת של סיגל להתאים את עצמה לתלמיד אינה טרוויאלית בכלל. סיגל עושה זאת בצורה מעוררת השראה ומצליחה לשפר את רמתי בקצב המתאים לי ולרמה הטובה ביותר
25/10/2019
את לילך הכרתי כחלק מהכנה לנסיעה לארה״ב לתערוכה לצורכי עסקים. ב-4 פגישות ממוקדות מטרה היא מאד עזרה לי והעלתה לי את הבטחון בדיבור משמעותית(וכמובן גם את רמת האנגלית שלי). לילך מקצועית, נעימה ומאד נגישה. בנוסף, לילך עזרה לי בתרגום קורות החיים שלי לאנגלית, תוך כדי הגדלת ראש ושדרוג הקורות חיים במקומות שהיה צריך .
26/10/2018
מורה מצוינת. עזרה לי מאוד
07/08/2018
מורה מצויינת. יכולת הדיבור שלי והביטחון העצמי באנגלית השתפרו פלאים. מעולה ליזמים ואנשי עסקים שרוצים להתרחב עסקית אל מעבר למדינתנו הקטנטונת... בקיצור מומלץ!
20/07/2018
אורלי עובדת איתי בכתיבת נאומים, הרצאות בתחום העיסוק שלי, עמידה מול קהל, כתיבת מסמכים, תוכניות עבודה. העבודה של אורלי מקצועית וברמה גבהוה ביותר. אורלי תרמה לי רבות בתחום העיסוק שלי. אורלי בעלת ידע רב, מומחית בתחומה, יכולת הבנה מהירה לצרכים הנדרשים לעבודתי. בעלת כושר ביטוי, סבלנות, נעימת הליכות וגמישה ביותר. מעודד ותומכת. מחזקת ומשרה בטחון רב.ממליצה ביותר.מורה בחסד עליון
12/06/2018
5
אלעד, 2019
סולי פשוט מורה מעולה. מציע מגוון שיטות לימוד ומתאים עצמו לתלמיד באופן שהופך את הלימוד לאפקטיבי במיוחד. סייע לי רבות לחזק את האנגלית המדוברת - מהיסודות ועד דיבור שוטף. מומלץ בחום.
06/06/2018
5
ערן, 40
פניתי ללאה לשיפור יכולות האנגלית העסקית שלי וגיליתי מורה נפלאה, סבלנית ומקצועית שאפשרה לי להעצים את רמת האנגלית שלי פי כמה תוך כדי לימוד כיפי ומרתק! מאוד מאוד ממליץ !
06/04/2018
אלדד, מורה מדהים. רגוע, סבלני ומסודר. מעביר את הנלמד בצורה מקצועית מסודרת וברורה. ממליץ בחום
11/01/2018
לפני שהגעתי לדניאל הרמה שלי באנגלית הייתה גרועה. תוך זה שיעורים קצת דניאל עשה לי סדר בדברים ובזכותו היום אני יודע לדבר, לקרוא ולהבין בצורה טובה מאוד. דניאל מורה מקצועי ואני שמח שבחרתי בו מההתחלה.
17/09/2017
אני בד"כ לא נוהגת לכתוב המלצות, אבל במקרה הזה אני פשוט חייבת! אנה היא מורה מצויינת, מתאימה את השיעורים לאופי התלמיד ותחומי העניין שלו. למדתי אצלה (ואני עדיין לומדת) אנגלית עסקית והיא פשוט העבירה את השיעורים בצורה מעניינת ומגוונת. תוך זמן קצר מאד פיתחה אצלי ביטחון לדבר באנגלית (דבר שמאד היה קשה לי לפני כן). אם אתם מחפשים מורה טוב - אנה היא הכתובת!!
29/08/2017
דיויד מורה מצויין, עם הרבה נסיון וידע, שיפר לי את הדיבור באנגלית פלאים, בחור ישר וצנוע, תותח באנגלית (טוב, הוא אמריקאי!) והכי חשוב נותן מעל ומעבר לתלמידים שלו מומלץ בחום, לא תמצאו כזה בחור תותח!
06/06/2017
תמרה היא מורה רצינית ומקצועית! תמרה ידעה להתאים את התכנים בדיוק לצרכים ולעניין שלי (הנושאים, הרמה). השיעורים היו מהנים, מעניינים ואף מעשירים. שיפרתי את אוצר המילים, הניסוח ושטף הדיבור. נוסף על הכל, תמרה גמישה ואכפתית ותמיד הצליחה למצוא זמן שיתאים עבורי. ממליצה בחום!
29/04/2017
אריאל הוא לא סתם עוד מורה. הנסיון הרב שלו בא לידי בכל רגע בשיעור. הסברתי לו בשיעור הראשון לאן אני רוצה להגיע, ומה הציפיות שלי בהמשך והוא פשוט הסביר לי ונתן כלים מצויינים שאפשר להשתמש בהם. כיום, אני סטודנט שנה לחשבונאות שנה ד׳, ואני יודע שבעזרת מורה מקצועי כמו אריאל, אני אגיע ליעד שהצבתי לעצמי. ממליץ בחום רב.
28/02/2017
5
עמיר, 44
ענת בעלת נסיון אדיר עם תלמידים ואנשי עסקים, שידרגה את האנגלית שלי לפרזנטציות מול קהל דובר אנגלית. תודה
23/12/2016
5
דניאל, 32
דניאל, במקצועי מנהלת שיווק בחברה בינ"ל. הגעתי לJulle דרך חיפוש באתר. Julle מלמדת את התכנים (בכל נושא שתבחרו..) בצורה מובנת, ברורה, יסודית ומקצועית. היא מלאת סבלנות, איכפתיות ורצון לעזור וללמד. השיעורים עוברים באווירה נינוחה ונעימה. אני מרגישה כי אוצר המילים, grammar, אופן הדיבור ועוד משתפרים באופן משמעותי משיעור לשיעור. מומלצת בחום!!
23/02/2016