דלג על הניווט

מורה אונליין פרינס דלל

מורה פרטי דוד לימוד נעים א
4.8
6 ביקורות
4
שיעורים שהוזמנו
120
לשעה
בן 59 מרמת גן - גבעתיים בוגר אוניברסיטה - הטכניון
רשימת המקצועות המלאה
"מורה ואיש הייטק ותיק לאנגלית עסקית, מדוברת ולבגרות "
You only get one chance to make a first impression - Oscar Wilde לאחר 30 שנה כמורה וכמנהל מכירות בעולם ההייטק הגלובלי פיתחתי שיטה מיוחדת ללימוד אנגלית, תוך כדי coaching, לאנשי עסקים ולנוסעים לחו"ל למטרה כלשהי, אשר מקנה יכולת דיבור ושיחה, מתן מצגות, קריאה והבנת הנקרא, כתיבה נכונה והגייה נכונה. שיטה זו מתאימה אף לתלמידי החטיבה העליונה ועשויה להכין אותם, מלבד למבחני הבגרות ,לעולם העסקי ולעולם ההייטק. בנוסף לשיעור יקבל התלמיד עבודות תרגול והכנה לשיעורים הבאים.

קבע שיעור אונליין

פרינס יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
17/04/2019
משה, 69
5
אני שמח להתייחס לשעורי עם המורה לאנגלית פרינס דלל. כבר מספר חודשים שאנו לומדים יחד וקצב ההתקדמות שלי הוא עצום. פרינס משתמש במגוון שיטות הוראה להעצמתי הכללית בדיבור, הבנת הנשמע והנקרא, תוך מאמץ רב ומיקוד בנקודות החולשה שזיהה אצלי. פרינס מגלה רצון עז לקדמני וכל אלו הביאו לתוצאות מקוות מבחינתי. בחודש האחרון עבדנו יחד לקראת הרצאה באנגלית שאני עומד לשאת בכנס במוסקבה. פרינס תרם לי רבות ואני ממליץ בחום
05/04/2019
תבור, 2019
4
השיעורים בסך הכל טובים. לדעתי הוא מתמקד יותר מידי באוצר מילים ( שזה חשוב) אבל אני חושב שללמד אנגלית מדוברת צריך ללמד יותר צורות דיבור ודקדוק ותוך כדי גם אוצר מילים. אני חושב שהוא מורה מצויין להבנת הנקרא אבל פחות במימוש של אנגלית מדוברת.
30/12/2018
אלדר, 2019
5
לאחר שנים של תסכול מחוסר התמצאות בשלל מדינות עקב בעיה בשפה האנגלית מצאתי את פרינס הנפלא שלימד אותי בשיטה מאד יסודית שכוללת הנאה מהאתגרים שהוא נותן בשיעור ושילוב של ביטוי עצמי שהיה לי קשה מאד לתרגם אותו לידי ביטוי בהתבטאות בשפה האנגלית בחו״ל ואחרי הנתינה מהניסיון הבלתי נגמר של פרינס אני מרגיש אחרת לגמרי!
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?