לימוד ערבית אונליין באינטרנט, בלי לצאת מהבית, עם המורים האיכותיים ביותר!

מאגר מורים פרטיים מנוסים לערבית. לכל המורים שמלמדים דרך המחשב יש פרופיל מפורט עם המלצות.

אז איך בעצם זה עובד?

 
  1. בוחרים את המורה שמתאים לכם מתוך רשימת המורים המצויינים שלנו.
  2. מזמינים שיעור אונליין במועד שהכי נוח לכם.
  3. המורה יחזור אליכם כדי להבין לעומק את הנושאים שבהם אתם צריכים עזרה.
  4. כשמגיע זמן השיעור, נכנסים לחדר הוירטואלי ומתחילים ללמוד בדרך להצלחה!

המלצות אחרונות בנושא לימוד ערבית אונליין

מורה פרטי אביב גרובר
01/12/19
שקד, 20
5
לאביב הגעתי כשאני לא יודע את האותיות בערבית. חודש וחצי הספיק לו ללמד אותי בצורה חוויתית מהנה וממשית בשביל להשלים חומר של ארבע שנים!!! עכשיו אחרי חודשיים אני נמצא בפור על הכיתה וכל הילדים בכיתה מבקשים את המספר של אביב. בקיצור המורה הכי טוב שהיה לי מעבר לזה שהוא מורה מצויין בן אדם כל כך מעניין וכל שיעור איתו זה לצאת בהרגשה טובה. הדרך שהוא מעביר את החומר זאת דרך כל כך מעניינת ולא נשכחת.
19/07/19
איתן, 30
5
מראם מורה מעולה! היא מעבירה את השיעורים באווירה כיפית ויש לה הרבה סבלנות. בנוסף, היא מגיעה לשיעור מוכנה מראש, ויודעת לכוון את התלמיד בהתאם לשאיפותיו. תמיד ניתן לפנות אליה, ותמיד השיעורים בזמן. אני בהתחלה חשבתי ששיעורים דרך המחשב יכולים להיות קשים או בעיתיים טכנית, אבל כבר בשיעור הראשון עם מראם ראיתי איך שיעור איתה זאת פלטפורמה מעולה ללמוד ולהתקדם במינימום זמן ומאמץ. ממליץ לכל אחד!
מורה פרטית יאנה איכילוב
11/07/19
ארנה, 53
5
יאנה לימדה את שני ילדיי גם אנגלית וגם ערבית שניהם קיבלו בכל השנתיים מאיות לא פחות השיעורים התקיימו בבית או בביתה בגמישות מדהימה בין שיעור לשיעור יאנה הייתה בקשר ישיר עם הילדים ודאגה להמשיך ללמד יאנה מורה מעולה, בן אדם רגיש, ואנחנו חייבים לה הרבה מומלצת בחום!!!