מורה אונליין עודד דגן

עודד דגן, מורה פרטי מנוסה באווירה מקצועית, נעימה ומהנה ✅

בן 24. מראש העין. אוניברסיטה - האוניברסיטה הפתוחה.
(7 חוות דעת) 141 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪100 לשעה

קצת עליי

שמי עודד דגן, מורה פרטי לכלל מקצועות הליבה ומשמש גם כמדריך פסיכומטרי. שיטת הלימוד שפיתחתי משלבת העשרות מעניינות אשר תופסות את תשומת לב התלמיד ואף מעוררות בו סקרנות עם הזמן. בנוסף לשיעור הפרטי, יוענק גם מפגש היכרות שבו אבנה יחד עם התלמיד לו''ז אשר מותאם לו באופן אישי ומשקף את יכולותיו ושאיפותיו. לו''ז לימודי זה יאפשר לתלמיד קו מנחה להתפתחותו האישית יחד עם חווית לימוד מתקנת. הגישה החינוכית שלי היא לימוד בגובה העיניים, בשיטה שבה המורה והתלמיד שניהם תורמים למהלך השיעור. אשמח לעמוד לשירותכם וליהנות יחד מתהליך לימודי פורה.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

מאמרים שנכתבו על ידי עודד דגן

חוות דעת

א
אמיר

עודד בנאדם מיוחד, קבעתי איתו שיעור בשביל עזרה בפסיכומטרי בפעם ה-5, בכמה תרגילים אך עודד החליט אחרת.. עודד החליט שהוא עושה ממני פרויקט בשביל להצליח אחת ולתמיד! אכפתיות, סבלנות, טיפים, עזרה, בצורה בלתי מתפשרת והתייחסות לתלמיד בתור העדפה הראשונית שזה מה שעושה את כל ההבדל מבין שאר המורים. כולי תקווה שיחד עם עודד אגיע להצלחה בבחינה הקרובה! אם אתם מחפשים מישהו שאכפת לו ממכם ורק רוצה שתגיעו למקום שאתם כלכך רוצים אזזזזז הגעתם למקום הנכון. רק עם מוטיבציה ורצון אפשר!

25/01/2021
שתף:
ט
טופז

אני לומד עם עודד כבר כמה חודשים ומאוד מרוצה. הוא הופך את הלמידה להנאה. העבודות וההתכוננות למבחנים מאוד עוזרים. ממש כדאי!!!

13/01/2021
שתף:
ר
רונה

עודד הביא אותי להישגים שלעולם לא חשבתי שאגיע אליהם. בזכותו התחלתי לאהוב את השפה האנגלית וחוץ מהפטור שקיבלתי בזכותו בפרק האנגלית בפסיכומטרי אני גם מסוגלת לנהל שיחה שוטפת עם ביטחון!

02/11/2020
שתף:
Y
Yonatan

וואו. איך לא היה לי מורה כזה בבית הספר? שיעורים פשוט מעולים, עזר לי לשפר בערך כל תחום שהתקשתי בו. ממליץ בחום!

20/10/2020
שתף:
S
Shay

בחור מקסים משקיע ורידים את הבן שלי משמעותית בחומר

19/10/2020
שתף:
ב
בר

התקשתי מאוד בלימוד פסיכומטרי דרך המכון, בעיקר בגלל שכל התכנים מועברים בזום ולא בכיתת הלימוד. עודד עזר לי לחדד את ההבנה ולשפר בצורה משמעותית מאוד את הטכניקה בגישה לכל הנושאים תוך שיעורים ספורים. הרגשתי שינוי גדול ועלה לי מאוד הביטחון. ממליץ מאוד!

17/10/2020
שתף:
D
Dana

שיעורים מעולים , סוף סוף כיף ללמוד !!

23/09/2020
שתף: