דלג על הניווט

מורה אונליין מיכאלה עמיאל

מורה פרטי פרופיל  לדוגמא
5
12 ביקורות
258
שיעורים שהוזמנו
125
לשעה
בת 34 מאשדוד - אשקלון בוגרת בית ספר - בית ספר בחו"ל
רשימת המקצועות המלאה
"מורה בעלת 10 שנות ניסיון - ילידת בריטניה בוגרת אוניברסיטת קיימברידג', בוחנת לשעבר למבחן IELTS "
בעלת ניסיון הוראה של 9 שנים,בעלת תעודת הוראה מטעם משרד החינוך, משתמשת בשיטות לימוד חדשניות ואלטרנטיביות חושבת מחוץ לקופסה, מתאימה את שיטת הלימוד לתלמיד, נותנת יחס אישי לכל תלמיד גם אם השיעור מתבצע כקבוצה. מכינה למבחני בגרות ומבחני פסיכומטרי (לתחום האנגלית בלבד)

קבע שיעור אונליין

מיכאלה תיצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
07/06/2018
רוית, 2018
5
ברצוני להמליץ על מיכאלה כמורה לאנגלית. אני לומדת אצל מיכאלה כמעט שנה על מנת לשפר את הדיבור. מיכאלה מורה איכותית, סבלנית וסובלנית. ממליצה בחום! רוית
06/06/2018
מלכי, 2018
5
מהשיעור הראשון עם מיכאלה הרגשתי שהגעתי למורה נדירה ואיכותית! ברוך השם,זכיתי להכיר אישיות.אני נהנית במיוחד מ:רמת לימוד גבוהה ומאתגרת,הסבר מפורט של כללי ההגיה והדיקציה,הבנה של צרכי הלימודיים והתאמתם אלי באכפתיות יוצאת דופן,בסבלנות וברגישות.מיכאלה איננה 'עוד מורה',אלא היא ייחודית- באופן הגשת החומר ולכל אורך הדרך אני מקבלת ממנה הרגשה שטובתי מול עיניה,בזכותה- התאהבתי מחדש באנגלית,ממליצה בחום!!!
01/06/2018
אנדריי, 2018
5
אני לומד עם מיכאלה כבר חצי שנה, כדי לשפר את רמת הדיבור. זאת מורה עם תשוקה מיוחדת ללמד - סבלנות אינסופית, יכולת להקשיב, הבנה מה בדיוק צורך התלמיד באותו הרגע. השיעורים תמיד עוברים בצורה קלילה ונעימה, כאילו אני מנהל שיחה עם חברה, אך יחד עם זאת ניכרת ההשכלה האקדמית שלה בתחום הבלשנות וההסברים על השאלות שלי שנוגעות לדיקדוק, מילון ומבנה המפשט תמיד נענות ברמה של מורה ולא סתם דובר אנגלית.
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?