דלג על הניווט
מאמן אישי איתן כץ
פרטים אישיים
שם פרטי: 
איתן
שם משפחה: 
כץ
מין: 
זכר
שנת לידה: 
1987
אזור מגורים: 
אזור המרכז
הצג טלפון
תיאור כללי
משפט מפתח: 
מאמן כדורגל עם ניסיון עשיר בהתפתחות שחקן הכדורגל בכל הגילאים. כיום מאמן כבר מספר שנים באחד המועדונים הגדולים בארץ.
תיאור כללי: 
שמי איתן, בן 30 מאיזור המרכז, מאמן במכבי ת"א ובוגר תואר ראשון בניהול ופסיכולוגיה. שיחקתי בעבר במחלקת הנוער של מ.ס אשדוד, לאחר סיום הלימודים התגייסיתי ליחידה קרבית ולאחר מכן עשיתי קורס מדריכים וכמו כן קורס מאמנים בוינגייט ובהתאחדות לכדורגל. הניסיון התעסוקתי שלי כולל את מכבי שעריים בתחילת הדרך ולאחר מכן מאמן במכבי ת"א ילדים בגילאים שונים( 6 עד 17). הגילאים אשר ציינתי הם הגילאים המשמעותיים ביותר עבור ההתפתחות של שחקן כדורגל. באימונים אני שם דגש על בניית יסודות טכניים איתנים(מסירה,בעיטה,נגיחה,כדרור,הרמה), קוארדינציה ומרכיבי כושר נוספים(אופי העבודה משתנה בהתאם לגיל המתאמן),חיזוק הצד המנטלי(יצירת בטחון עצמי,התמודדות עם קשיים,"האני" בתוך קבוצה וכו').
פרטי האימון
תחומים: 
מאמן כושר אישי - נוער, שיקום פציעות, ספורטאים
מאמן משחקי כדור - כדורגל
אזור לימוד: 
בקעת אונו, תל אביב-יפו, רמת גן - גבעתיים, פתח תקוה והסביבה, מושבים במרכז, חולון - בת ים
ערי לימוד: 
גני תקווה, גת רימון, יהוד, מגשימים, סביון, תל אביב -יפו, גבעתיים, קריית אונו, רמת גן, בת ים, חולון, אור יהודה, פתח תקווה, גבעת כח
משך האימון: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 5 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
יחס אישי לילד, קבוצות קטנות של עד 5 ילדים.
מחירון
130 - מאה שלושים שקלים לשעת אימון אישי 1*1
100 - מאה שקלים לשעת אימון בקבוצה של 2-5 ילדים
תגובות: 
5
30/11/2016, רינת, 32
מעל 10
איתן מאמן מעולה!! לבן שלי היו הרבה בעיות של חוסר בטחון וגם יכולת מקצועית פחות טובה משאר חבריו. איתן החזיר לבני את הבטחון, גרם לו להיות טוב מאוד בכדורגל ועודד אותו להאמין בעצמו. היום בוחרים את הבן שלי בין הראשונים שכל החברים משחקים כדורגל והבן נרשם השנה לכדורגל בקרית אונו שם מקבל המון מחמאות מכולם! היחס האישי והחם לא קיים בשום מקום אחר והמשכנו גם השנה את האימונים. ממליצה בחום רב!!! תודה איתן:)