לימוד סינית - מתקדמים אונליין באינטרנט, בלי לצאת מהבית, עם המורים האיכותיים ביותר!

מאגר מורים פרטיים מנוסים לסינית - מתקדמים. לכל המורים שמלמדים דרך המחשב יש פרופיל מפורט עם המלצות.

אז איך בעצם זה עובד?

 
  1. בוחרים את המורה שמתאים לכם מתוך רשימת המורים המצויינים שלנו.
  2. מזמינים שיעור אונליין במועד שהכי נוח לכם.
  3. המורה יחזור אליכם כדי להבין לעומק את הנושאים שבהם אתם צריכים עזרה.
  4. כשמגיע זמן השיעור, נכנסים לחדר הוירטואלי ומתחילים ללמוד בדרך להצלחה!

המלצות אחרונות בנושא לימוד סינית - מתקדמים אונליין

מורה פרטית ליאה  לי
20/03/20
קרן
5
ליה מורה מקצועית מאד, משקיעה במערך השיעור, מגלה גמישות ויכולת לשינויים בזמן קצר, מעבירה את החומר בצורה מובנת וברורה. הבן שלי התקדם מאד בסינית בזכותה. וחוץ מזה נחמדה ונעימה מאד!
מורה פרטי דור חגבי
06/03/20
נועה
5
דור מורה מדהים, אני דוברת סינית ברמה בנונית, במהלך השנים למדתי עם כמה מורים שונים, אני בהחלט יכולה להעיד שמוכולם דור הוא המורה הכי טוב שהיה לי עד כה. השיעורים מולו ברורים, הוא מסביר בצורה כלכך טובה והשיעור ממש זורם, הוא משקיע ואכפתי והסינית שלי בהחלט השתפרה בהרבה מאז התחלנו ללמוד ביחד. מעבר להכל אני מרגישה שהוא דוחף, גורם לך להתמיד ושאכפת לו ברמה החברית, בהחלט מורה סינית לחיים ואני לגמרי ממליצה בחום :)))
מורה פרטי שרון הדרי
02/02/20
Abraham, 46
5
אם אתה בטיול, אצל מי תעדיף להתארח? אצל תיירים זמניים או אצל מקומי שחי בתרבות זו וגם מכיר את התרבות שלך והשפה שלך? אז זהו בדיוק הסיפור שלי ושל "סיה לון לאושה" המורה שרון: אתה עובד 17 שנה בסין, ואתה רואה שלמרות שאתה חי את התרבות הסינית ומבין את המסחר טוב, בכל זאת חסרה לך השפה, אתה מבין חלק ממה שמדברים סביבך, וכל מילה שאתה יודע מועילה. אבל חסר לך את הנשמה של השפה את הניואנסים שיהפכו אותך לחלק מהחברה. העדפתי ללמוד אצל סיני אמיתי, אבל שהוא במקור יהודי ישראלי. ואת זה מצאתי בשרון. בשנים עברו נסעתי כל חודש לפחות פעמיים לסין [חמשה עד שמונה ימים בנסיעה] והצלחנו לג'נגל שיעורים בין לבין. נפגשנו גם בארץ וגם בסין. אבל זה פחות חשוב. מה שחשוב הוא שאת מה שלמדתי למדתי כמו סיני, עם הגייה מדוייקת, ואם אדם שמבין את הקשיים שלי כישראלי. כיום, מה שאני מדבר מובן לסינים, אני רואה אחרים שמנסים לדבר בסין סינית אחרי שלמדו והתגובה היחידה שהם מקבלים זה "בו מיגג ביי", הם למדו סינית, במעבדה. אני למדתי סינית בשטח. למרות שעדיין השפה לעסקים היא אנגלית, אבל הכל זורם טוב יותר, אנחנו חברים, אנחנו צוחקים ביחד, בעצם אני אחד משלהם. כיף לי ולהם לעבוד יחדיו. אני מכיר תודה מאד לשרון, ולצערי, כעת יש לי תקופה שלא עשיתי שימוש בשפה וזה קצת דועך לי וכעת לפני שאשוב כנראה אקח שיעורי תגבור. על דבר אחד אני ממש מתחרט.... שדחיתי את זה כל כך הרבה שנים. צריך ללמוד מהיום הראשון, יאללה, ביי, ורפואה שלמה לכל הסינים מהקורונה.