דלג על הניווט

מורה אונליין שרון הדרי

מורה פרטי שרון הדרי
5
5 ביקורות
55
שיעורים שהוזמנו
130
לשעה
בן 38 מכפר בלום בוגר אחר - מוסד אקדמי בחו"ל
רשימת המקצועות המלאה
"只要功夫深,铁杵磨成针 zhǐ yào gōngfū shēn, tiěchǔ mó chéng zhēn מסינית קלאסית: רק צריך להשקיע, וגם עלי מפלדה ישתייף לצורת סיכה. "
בוגר תואר ראשון עם התמקצעות בשפה סינית וספרות מאוניברסיטת יונאן להוראה שבסין. כרגע גר בקונימינג שבסין! ניסיון רב בהוראה- 1. תלמידים בוגרים, קורס, ושיעורים פרטיים 2. תלמידי תיכון לבגרות לבגרות בסינית 3 יחידות לימוד ו-5 יחידות לימוד. 3. שיעורים פרטיים, הכנה לבגרות. תכנון הלימודים יתבצע ע"פ צרכי התלמידים. 4. תכנון וביצוע קורס יוצא דופן בשוק על פני חצי שנה, במסגרת זו אחראי על תכנון וביצוע הקורס יוצא הדופן על פני חצי שנה\96 שעות. 5. קליגרפייה סינית עם עט ועוד... בעל מבטא ברור מאוד, ומתמחה בהסברת רזי ההגייה בשפה עברית או סינית. מעבר לחומר לימודי שבספרי הלימוד, התלמידים יקבלו חומר שהופק על ידי המורה, כגון "כלי תקשורת להתנהלות בשיעור", ועוד קבצי תקשורת בסיסית, עם הקלטה והסברים בעברית.

קבע שיעור אונליין

שרון יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
02/01/2019
yoseph, 28
5
מורה מצוין. סבלן, אדיב ונחמד מאוד. מסביר פנים ומסביר את החומר בצורה מעולה. הסברה בהירה ומובנת. בעל ידע רב, הבנה יסודית, והגייה מושלמת (לאוזני הלא ילידיות). בעל יכולת דידקטית מרשימה מאוד.
18/07/2018
טלי, 35
5
שמי טלי, ואני מרכזת פרויקטים בנוער שוחר מדע בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית. השנה שרון העביר סיני לשתי קבוצות (עד 15 ילדים בכל קבוצה) במשך 6 שבועות. כל יום הייתה חוויה כיפית, מעניינת ומוצלחת! הילדים פשוט נהנו ולמדו בצורה הכי נכונה ונעימה! הוא בן אדם מקצועי ואחראי. ממליצה בחום בתור אימא ואחראית על הכנת פרויקטים איכותיים לילדים! בטוחה שתיהנו ותלמדו הכי הרבה!
18/07/2018
שירלי, 39
5
שרון מלמד מידי יום קבוצה של תלמידים בעיר רחובות שפה סינית. ההשקעה של שרון בתלמידים היא מעל ומעבר. שרון מלמד את השפה ברמה גבוהה. משקיע בשיעורים, בקישוט הכיתה, מביא עזרים מגוונים מסין בלימוד אומנות לחימה. שרון קשוב לכל תלמיד. הילד שלי התחבר לצורת ההוראה המיוחדת שלו. והרמה שהכיתה הגיעה בשפה הסינית היא מדהימה. שרון מורה נעים שמתייחס לכל ילד בכבוד וברצינות ולכן אני ממליצה עליו בלב שלם
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?