מורה פרטי שרון הדרי

מורה אונליין שרון הדרי

只要功夫深,铁杵磨成针 zhǐ yào gōngfū shēn, tiěchǔ mó chéng zhēn מסינית קלאסית: רק צריך להשקיע, וגם עלי מפלדה ישתייף לצורת סיכה.

בן 39. מכפר בלום. בוגר אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
(8 ביקורות) 202 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪150 לשעה
 

קצת עליי

בוגר תואר ראשון עם התמקצעות בשפה סינית וספרות מאוניברסיטת יונאן להוראה שבסין. כרגע גר בקונימינג שבסין! ניסיון רב בהוראה- 1. תלמידים בוגרים, קורס, ושיעורים פרטיים 2. תלמידי תיכון לבגרות לבגרות בסינית 3 יחידות לימוד ו-5 יחידות לימוד. 3. שיעורים פרטיים, הכנה לבגרות. תכנון הלימודים יתבצע ע"פ צרכי התלמידים. 4. תכנון וביצוע קורס יוצא דופן בשוק על פני חצי שנה, במסגרת זו אחראי על תכנון וביצוע הקורס יוצא הדופן על פני חצי שנה\96 שעות. 5. קליגרפייה סינית עם עט ועוד... בעל מבטא ברור מאוד, ומתמחה בהסברת רזי ההגייה בשפה עברית או סינית. מעבר לחומר לימודי שבספרי הלימוד, התלמידים יקבלו חומר שהופק על ידי המורה, כגון "כלי תקשורת להתנהלות בשיעור", ועוד קבצי תקשורת בסיסית, עם הקלטה והסברים בעברית.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

תחומי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

א
אלה

טוב מאוד

24/12/2019
שתף:
א
אוריאל

מעולה

26/11/2019
שתף:
י
יהונתן

מעולה

07/08/2019
שתף:
y
yoseph

מורה מצוין. סבלן, אדיב ונחמד מאוד. מסביר פנים ומסביר את החומר בצורה מעולה. הסברה בהירה ומובנת. בעל ידע רב, הבנה יסודית, והגייה מושלמת (לאוזני הלא ילידיות). בעל יכולת דידקטית מרשימה מאוד.

02/01/2019
שתף:
ט
טלי

שמי טלי, ואני מרכזת פרויקטים בנוער שוחר מדע בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית. השנה שרון העביר סיני לשתי קבוצות (עד 15 ילדים בכל קבוצה) במשך 6 שבועות. כל יום הייתה חוויה כיפית, מעניינת ומוצלחת! הילדים פשוט נהנו ולמדו בצורה הכי נכונה ונעימה! הוא בן אדם מקצועי ואחראי. ממליצה בחום בתור אימא ואחראית על הכנת פרויקטים איכותיים לילדים! בטוחה שתיהנו ותלמדו הכי הרבה!

18/07/2018
שתף:
ש
שירלי

שרון מלמד מידי יום קבוצה של תלמידים בעיר רחובות שפה סינית. ההשקעה של שרון בתלמידים היא מעל ומעבר. שרון מלמד את השפה ברמה גבוהה. משקיע בשיעורים, בקישוט הכיתה, מביא עזרים מגוונים מסין בלימוד אומנות לחימה. שרון קשוב לכל תלמיד. הילד שלי התחבר לצורת ההוראה המיוחדת שלו. והרמה שהכיתה הגיעה בשפה הסינית היא מדהימה. שרון מורה נעים שמתייחס לכל ילד בכבוד וברצינות ולכן אני ממליצה עליו בלב שלם

18/07/2018
שתף:
א
אושרה

בשנת 2015 לפני נסיעתי לסין התחלתי ללמוד באופן פרטי אצל מורה מאוד מיוחדת בתל אביב ועברתי באופן זמני ללמוד אצל שרון, והחלטתי להישאר תלמידה שלו באופן קבוע. התרשמתי מאוד מרמת הידע והיכולת ללמד את השפה הסינית כולל קריאה כתיבה בצורה יסודית, עם תשומת לב להגייה, כי אחרת הסינים לא יבינו אותך. מורה מעולה!!!

11/11/2017
שתף:
ד
דנה

ברצוני להמליץ בחום על שרון. מורה מדהים לסינית, במקרה שלי עם דגש לסינית עיסקית. בנוסף לשפה עצמה שרון מלמד את הסודות של התרבות הסינית כערך מוסף ומאוד מיוחד על פני מורים אחרים . איש צנוע ומאוד מוכשר. יסודי סבלני ומקצועי. ממליצה מאוד!

31/07/2017
שתף: