מורה פרטי שרון הדרי

מורה אונליין שרון הדרי

只要功夫深,铁杵磨成针 zhǐ yào gōngfū shēn, tiěchǔ mó chéng zhēn מסינית קלאסית: רק צריך להשקיע, וגם עלי מפלדה ישתייף לצורת סיכה.

בן 40. מכפר בלום. אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
(11 חוות דעת) 675 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪150 לשעה

קצת עליי

בוגר תואר ראשון עם התמקצעות בשפה סינית וספרות מאוניברסיטת יונאן להוראה שבסין. כרגע גר בקונימינג שבסין! ניסיון רב בהוראה- 1. תלמידים בוגרים, קורס, ושיעורים פרטיים 2. תלמידי תיכון לבגרות לבגרות בסינית 3 יחידות לימוד ו-5 יחידות לימוד. 3. שיעורים פרטיים, הכנה לבגרות. תכנון הלימודים יתבצע ע"פ צרכי התלמידים. 4. תכנון וביצוע קורס יוצא דופן בשוק על פני חצי שנה, במסגרת זו אחראי על תכנון וביצוע הקורס יוצא הדופן על פני חצי שנה\96 שעות. 5. קליגרפייה סינית עם עט ועוד... בעל מבטא ברור מאוד, ומתמחה בהסברת רזי ההגייה בשפה עברית או סינית. מעבר לחומר לימודי שבספרי הלימוד, התלמידים יקבלו חומר שהופק על ידי המורה, כגון "כלי תקשורת להתנהלות בשיעור", ועוד קבצי תקשורת בסיסית, עם הקלטה והסברים בעברית.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

תחומי לימוד

חוות דעת

א
איל

מורה מצוין. משקיען מנוסה ולבבי

30/07/2020
שתף:
ד
דניאלה

מעולה

27/05/2020
שתף:
A
Abraham

אם אתה בטיול, אצל מי תעדיף להתארח? אצל תיירים זמניים או אצל מקומי שחי בתרבות זו וגם מכיר את התרבות שלך והשפה שלך? אז זהו בדיוק הסיפור שלי ושל "סיה לון לאושה" המורה שרון: אתה עובד 17 שנה בסין, ואתה רואה שלמרות שאתה חי את התרבות הסינית ומבין את המסחר טוב, בכל זאת חסרה לך השפה, אתה מבין חלק ממה שמדברים סביבך, וכל מילה שאתה יודע מועילה. אבל חסר לך את הנשמה של השפה את הניואנסים שיהפכו אותך לחלק מהחברה. העדפתי ללמוד אצל סיני אמיתי, אבל שהוא במקור יהודי ישראלי. ואת זה מצאתי בשרון. בשנים עברו נסעתי כל חודש לפחות פעמיים לסין [חמשה עד שמונה ימים בנסיעה] והצלחנו לג'נגל שיעורים בין לבין. נפגשנו גם בארץ וגם בסין. אבל זה פחות חשוב. מה שחשוב הוא שאת מה שלמדתי למדתי כמו סיני, עם הגייה מדוייקת, ואם אדם שמבין את הקשיים שלי כישראלי. כיום, מה שאני מדבר מובן לסינים, אני רואה אחרים שמנסים לדבר בסין סינית אחרי שלמדו והתגובה היחידה שהם מקבלים זה "בו מיגג ביי", הם למדו סינית, במעבדה. אני למדתי סינית בשטח. למרות שעדיין השפה לעסקים היא אנגלית, אבל הכל זורם טוב יותר, אנחנו חברים, אנחנו צוחקים ביחד, בעצם אני אחד משלהם. כיף לי ולהם לעבוד יחדיו. אני מכיר תודה מאד לשרון, ולצערי, כעת יש לי תקופה שלא עשיתי שימוש בשפה וזה קצת דועך לי וכעת לפני שאשוב כנראה אקח שיעורי תגבור. על דבר אחד אני ממש מתחרט.... שדחיתי את זה כל כך הרבה שנים. צריך ללמוד מהיום הראשון, יאללה, ביי, ורפואה שלמה לכל הסינים מהקורונה.

02/02/2020
שתף:
א
אלה

טוב מאוד

24/12/2019
שתף:
א
אוריאל

מעולה

26/11/2019
שתף:
י
יהונתן

מעולה

07/08/2019
שתף:
y
yoseph

מורה מצוין. סבלן, אדיב ונחמד מאוד. מסביר פנים ומסביר את החומר בצורה מעולה. הסברה בהירה ומובנת. בעל ידע רב, הבנה יסודית, והגייה מושלמת (לאוזני הלא ילידיות). בעל יכולת דידקטית מרשימה מאוד.

02/01/2019
שתף:
ט
טלי

שמי טלי, ואני מרכזת פרויקטים בנוער שוחר מדע בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית. השנה שרון העביר סיני לשתי קבוצות (עד 15 ילדים בכל קבוצה) במשך 6 שבועות. כל יום הייתה חוויה כיפית, מעניינת ומוצלחת! הילדים פשוט נהנו ולמדו בצורה הכי נכונה ונעימה! הוא בן אדם מקצועי ואחראי. ממליצה בחום בתור אימא ואחראית על הכנת פרויקטים איכותיים לילדים! בטוחה שתיהנו ותלמדו הכי הרבה!

18/07/2018
שתף:
ש
שירלי

שרון מלמד מידי יום קבוצה של תלמידים בעיר רחובות שפה סינית. ההשקעה של שרון בתלמידים היא מעל ומעבר. שרון מלמד את השפה ברמה גבוהה. משקיע בשיעורים, בקישוט הכיתה, מביא עזרים מגוונים מסין בלימוד אומנות לחימה. שרון קשוב לכל תלמיד. הילד שלי התחבר לצורת ההוראה המיוחדת שלו. והרמה שהכיתה הגיעה בשפה הסינית היא מדהימה. שרון מורה נעים שמתייחס לכל ילד בכבוד וברצינות ולכן אני ממליצה עליו בלב שלם

18/07/2018
שתף:
א
אושרה

בשנת 2015 לפני נסיעתי לסין התחלתי ללמוד באופן פרטי אצל מורה מאוד מיוחדת בתל אביב ועברתי באופן זמני ללמוד אצל שרון, והחלטתי להישאר תלמידה שלו באופן קבוע. התרשמתי מאוד מרמת הידע והיכולת ללמד את השפה הסינית כולל קריאה כתיבה בצורה יסודית, עם תשומת לב להגייה, כי אחרת הסינים לא יבינו אותך. מורה מעולה!!!

11/11/2017
שתף: