דלג על הניווט

תגובות אחרונות בנושא לימוד מתמטיקה באינטרנט

בדף זה מוצגות תגובות והמלצות תלמידים על שיעורי מתמטיקה דרך המחשב.
תוכלו להעזר בתגובות אלו כדי למצוא מורה מתאים עבורכם ללימוד מתמטיקה אונליין.

מורה פרטי נדב לוי
13/02/19
יאיר, 28
5
מורה מצוין מסביר את החומר באופן ברור ובסבלנות, הצלחתי להוציא ציונים גבוהים בזכותו, הגיע עד אלי ממליץ בחום.
מורה פרטי kobi palombo
08/02/19
אדיר, 25
5
קובי הכין אותי לבגרות באנגלית מ4 ל5 יחידות .שיפר אותי ברמה שלא האמנתי שאצליח , ועכשיו אני משפר איתו גם 5 יח מתמטיקה . מורה מעולה ! בעל מוטיבציה ורצון לשפר , עם ידע רחב , נותן יותר וגורם לתלמיד להאמין בעצמו !מעביר את השיעור עם שיטות הוראה ייחודיות , קולט את הקושי בצורה יוצאת דופן ושם עליו את הדגש . ממליץ בחום !!
מורה פרטי שי קמחי
03/02/19
נוגה
5
מורה בחסד!, לא כל יום פוגשים מורה כזה ובפרט במקצועות הראליים. הוא סופר סבלני, פתוח, קשוב, מסודר, אכפתי וכל זאת מהול בהומור ואופטומיות שלא נגמרת. מעבר לכך, הוא מאוד מקצועי; הוא מלמד איך לגשת לשאלות, ממה להיזהר ואיך להסתכל על השאלה בצורה רחבה יותר. הוא באמת דמות להשראה הן כמורה והן כאדם. תשמרו עליו, זכיתם!!.
מורה פרטי
30/01/19
מקסים, 24
5
אלי מורה מעולה! מסביר את החומר בצורה מאוד ברורה ובאווירה טובה. משקיע ומתעניין גם אחרי שהסתיים השיעור. מומלץ ביותר!
מורה פרטי שוקי  צדוק
29/01/19
אלירן, 27
5
הגעתי לשוקי אחרי קורס שבו היה לי קושי לעמוד בקצב הלימוד.ובתוך כחודשיים אביא אותי מוכן לבחינה ונתן לי טיפים שעזרו לי מאוד בלעבור את הבחינה.
מורה פרטי דביר  טליאס
27/01/19
אורית
5
דביר ליווה את ילדיי בחודשים האחרונים במסגרת שיעורים פרטיים בהוראה מתקנת. יכולתו של דביר למצוא את הדרך המתאימה לכל ילד, סבלנותו הרבה, הבנה ופתיחות תוך הצבת יעדים ברורים ללימוד החומר, אפשרה לכל אחד מהילדים להתקדם משמעותית בחומר הנלמד ולצבור את הבטחון העצמי הדרוש להתמודד עם אתגרים לימודיים נוספים. תודה לך דביר על האמון בכוחם של הילדים, האכפתיות וההתמדה.
מורה פרטי
27/01/19
חיה
5
הייתי יום לפני הבגרות וחלי לא וויתרה שנצליח לילמוד ,בסבלנות מרובה ניסתה לעזור בכל האמצעים הנידרשים על אף הקושי והתקלות הרבות לתיקשורת באתר ,לא ניתקלתי עדין בסבלנות ואורח רוח המרובים כשלך ,כולי התפעלות והערכה ,תודה !
מורה פרטי
26/01/19
אלון
5
למדתי עם איתמר במשך מספר חודשים עבור הקורסים המתמטיים שלי באוניברסיטה, והוא עזר לי להבין נושאים מורכבים באופן מקיף, יסודי עם המון סבלנות ועזרה. כל מה שנראה לי פעם מסובך, הפך להיות נורא פשוט בזכותו. ההשקעה הכי טובה שלי.
מורה פרטי
20/01/19
ליה, 62
5
שחר הוא מורה מצויין עם הרבה סובלנות הוא עזר לבן שלי ללמוד חשבון ואנגלית לכיתה ז' (עם הפרעות ריכוז), בצורה סיסטמטית ואיכותית. ממליצה ביותר!
מורה פרטי
19/01/19
הדר
5
איציק ידע להסביר דברים בצורה ברורה וקלה להבנה יחד עם השפה המקצועית של המקצוע, היה סבלני מאוד ולא נח עד שלא היה בטוח שהבנתי את כל הנושאים שעברנו עליהם.
מורה פרטי דוד  גורן
14/01/19
אגם, 19
5
מורה מעולה. מסביר מאוד טוב, בסבלנות, ברוגע, אם לא מבינים שואלים והוא עונה ומסביר שוב עד שמבינים. סבלני ורגוע, יודע מאוד טוב את החומר, מקצועי. בקיצור מומלץ מאוד!
מורה פרטי חן לוי
14/01/19
הודיה, 27
5
חן בקיא בחומר ומעביר את השיעור בצורה איכותית מסודר, ענייני ומקנה כלים רבים להתמודדות עם החומר והבנה מעמיקה, דבר שלי אישית היה חשוב ורק אצלו מצאתי. מעבר למקצועיות משרה אווירה טובה וסבלני. ממליצה בחום!!
מורה פרטי שי בורנשטיין
14/01/19
אופיר, 19
5
הגעתי אליו בעקבות המלצה, הייתי לפני מבחן בוקטורים, הוא עזר לי להבין את החומר בצורה מצוינת וקיבלתי ציון גבוה
מורה פרטי אביב בינדר
13/01/19
רוי, 19
5
המורה מעביר את התוכן ברור, ובקצב הנדרש, השיעור היה מעולה, כל החומר שלמדנו הבנתי,
מורה פרטי מור  חכם
11/01/19
עידן
5
מורה מצוין, מסביר את החומר בצורה ברורה וסבלנית.
מורה פרטי
09/01/19
לירז, 19
5
הגעתי למרום לפני יותר משנה, מורה מצויין, סבלני, חייכן משרה אווירה ממש טובה ומסביר את החומר ברור לפי הקצב שלי . מאז שהתחלתי ללמוד אצלו הציונים שלי עלו בצורה משמעותית . מומלץ מאוד
מורה פרטי
06/01/19
עדן
5
מורה אלוף, נותן את כל הלב בשיעור מסביר כמו שצריך , סבלני , נחמד , בא לקראת התלמיד בצורה הכי טובה שיש ! ממליץ בחום לכולם בתור אחד שמתקשה עם הלימודים והוא גרם לי לשינוי משמעותי .
מורה פרטי
01/01/19
איליי
5
מורה סבלני ואנושי. הצליח להסביר בנועם בנושאים השונים. מלווה גם מעבר לשעת הלימוד און ליין - מומלץ בחום!
מורה פרטי
30/12/18
נועה
5
סבלני, חברותי ודואג להבנה מלאה של החומר
מורה פרטי
24/12/18
אוקסנה, 41
5
תודה רבה ללאה האלופה. בחורה אחראית, משקיענית, איכפתית. הצלחת לעשות סדר ב"בלאגן", ולהסביר לבתי נושאים מורכבים בכימיה ומתמטיקה תוך מספר מצומצם של שיעורים. כל הכבוד!
מורה פרטי
20/12/18
יסמין
5
הרגשתי שאני בפער בחומר והייתה לי עבודה להגיש. אורי עזר לי והסביר לי סעיף סעיף בסבלנות. אם לא הבנתי הוא חזר על עצמו בצורה ברורה ובכיף. יצאתי עם הרגשה שהבנתי את החומר.
מורה פרטי ניב כהן
18/12/18
ירדן
5
מורה מצויין!! עזר לי עם פרויקט מאוד גדול במטלב. לימד את החומר בצורה מאוד ברורה ומעניינת והסביר את כל הנושאים לעומק. הוא סבלני מאוד, אכפתי והיה חשוב לו לראות שבאמת הבנתי. ממליצה עליו מאוד!
מורה פרטי מיכאל יעיש
13/12/18
יהלי, 20
5
אני לומד עם מיכאל כמה חודשים ואני מרגיש שהשתפרתי מאוד במתמטיקה, אני מבין יותר וגם הציונים שלי השתפרו מאוד. מיכאל מורה מצויין, מלמד ומסביר טוב ואכפתי. ממליץ מאוד.
מאוד קשובה השיעור מועבר בצורה נעימה וברורה נהניתי מאוד!
מסביר את החומר בצורה ממש טובה ובסבלנות. הגעתי בזכותו לציונים שרציתי. ממליצה בחום
מורה פרטי רז משה
06/12/18
יפית
5
מורה מעולה, מקצועי ואמין. חזר אלינו מיד לאחר שנתנו את הפרטים באתר. הבין מיד איפה הבעיה ועזר בצורה מושלמת! היה מקצועי, נתן לנו הרגשה טובה וחיזק. מומלץ בחום!
מורה פרטי דן מרדכי כץ
04/12/18
עופרי
5
מורה מצוין, מסביר מעולה את החומר, מעודד תלמידים ללמידה.
מורה פרטי פרופיל  לדוגמא
14/11/18
יונתן, 19
5
בזכותך עברתי 5 יחידות בהצטיינות (96!!!) תודה רבה לך!
מורה פרטי
12/11/18
אורי
5
הייתי ממש מתקשה, היה לי מלא סיבוכים במתמטיקה ואני הייתי בטוח שאני יכשל במקצוע הזה ,והייתי צריך לחפש מקצוע אחר. ניסיתי ללמוד אצל יקיר ותקשיבו .. ואני לא אומר סתם הבחור הזה פשוט הרים אותי לרגליים לימד אותי מהייסוד שביותר ובאמת בחור מאוד סבלני ואני באמת מציע לכולכם שלפחות תנסו שיעור אצלו ותבינו על מה אני מדבר, רוצה להגיד לך המון תודה אחי שלא ויתרת עלי כמו המורי שקל האלו, ושיהיה לך המון בהצלחה בהמשך!
מורה פרטי
12/11/18
דן, 23
5
מורה נהדר! אכפתי, מסביר בפשטות את החומר והופך את הלמידה לקלה יותר. נתן לי המון ביטחון בעיקר לפני מבחנים ובמרתונים. גמיש וסבלני, מומלץ בחום!