תגובות אחרונות בנושא לימוד מנהל עסקים באינטרנט

בדף זה מוצגות תגובות והמלצות תלמידים על שיעורי מנהל עסקים דרך המחשב.
תוכלו להעזר בתגובות אלו כדי למצוא מורה מתאים עבורכם ללימוד מנהל עסקים אונליין.

אחרי שקיבלתי מקרן ליווי בעבודה עם הצוות שלי, אני ממליץ עליה במיוחד בזכות האפקטיביות שלה - חשיבה משותפת, הצעת פתרונות ויישום שלהם. שאפו!
מורה פרטית שרון ויסברג
30/03/20
מרים
5
שרון היתה מנטורית שלי בזמן הקורס שיווק דיגיטלי במיזם Up & Beyond. שרון סייעה לי רבות להבין את החומר, תוך גילוי סבלנות אינסופית. ורצון אמיתי לקדם אותי בתחום. תודה רבה שרון!!
מורה פרטי אופיר מאגדי
08/12/19
מורן, 36
5
אופיר!!! תודה רבה!!!! מי היה מאמין שאקבל 96 במימון!! אתה מקצועי שאין דברים כאלה! הסברים מובנים, הרבה דוגמאות מהחיים וים, ים של תרגולים...עשו את שלהם. תודה רבה על הכל!!!!!!
מורה פרטי אסי מור
20/07/19
איתי, 34
5
במהלך לימודי מנהל עסקים, תואר שני באונ' ת"א, הגעתי לאסי כדי לתגבר הלמידה לקורס חשבונאות (דיווח כספי ובקרה בארגונים). אסי סייע להבין את מה שנדרש באופן בהיר וברור, הכווין אותי לתרגול הנכון לאורך הלמידה, ועזר לי להתכונן למבחן - אותו עברתי בהצלחה על פי היעד שקיויתי לו. עזרו מאוד ההיכרות של אסי עם החומר ככלל ויכולתו לזהות את אופן הלימוד כפי שבוצע באוניברסיטה. הלמידה איתו באוירה רצינית ונעימה. תודה
מורה פרטי אור ביטון
08/07/19
אלמוג, 24
5
ממליצה בחום!!! סופר מקצועי, מלמד בצורה מעולה, עם המון סבלנות ואיכפתיות. בזכותו הצלחתי מאוד במבחנים שבלעדיו כנראה זה היה כישלון!
מורה פרטית יעל פינסקי
14/03/19
נטלי, 31
5
הגעתי ליעל על מנת שתעזור לי עם פרק הממצאים הסמינריון לתואר השני שלי וחייבת לשבח אותה על המקצועיות, היחס והמסירות שהפגינה. יעל דאגה בכל שלב להסביר את הנעשה. ממליצה בחום!! המון תודה
מורה פרטי שי שביט
06/02/19
שרה
5
המורה הכי טוב שהיה לי ! מורה תותח.
מורה פרטי עופר ברונר
14/01/16
אמיר, 48
5
לא רק שעופר יודע את החומר הוא מעביר אותו בצורה ייחודית ומובנת, תודה עופר.