מורה פרטי אריאל בדרסון

מורה אונליין אריאל בדרסון

שיעורים בקורסי חשבונאות ניהולית ופיננסית מתקדמת *שיטות מיוחדות למבחני מועצה באקסל * מאות המלצות בפרופיל !! בעל נסיון רב

בן 26. מראשון לציון. מכללה - המרכז האקדמי לב.
(98 חוות דעת) 1253 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪150 לשעה

קצת עליי

היי שמי אריאל בדרסון בעל ניסיון של מספר שנים בהעברת שיעורים בחשבונאות ואני פה בשבילכם לעזור לכם לעבור את המבחן הקרוב בדרך היעילה ביותר והמהירה ביותר !! * ניסיון רב בהכנה למבחני המועצה הסופים בפיננסית עם טבלאות באקסל לכל נושא +שילוב קורסי אונליין שערכתי במיוחד * המפגש כולל שיעור של 60 דקות + ליווי מלא בוואצפ הליווי כולל עזרה בנושאי השיעור +צילומי מסך מתרגילים , וקבלת מענה על הנושאים הנלמדו בשיעור עד להבנת הנושא בשלמותו . השיעורים נעשים במסגרת קבוצות למידה בוטיק איכותיות המתנהלות בקבוצות וואצפ מסודרות שפתחתי לפי מוסדות לימוד ולפי נושאים . העלות לשיעור בקבוצה 150 שח למשתתף . העלות למפגש איתי אחד על אחד 400 שח ל45 דקות . *יסודות המימון /חשבונאות ניהולית/ ניתוח דוחות*

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

ל
לונה

לונה אחרי שניגשתי למועד א בקורס חשבונאות ניהולית , ולא עברתי את המבחן, למזלי הטוב , היכרתי את אריאל , למדתי איתו שיעור אחד של שעה וחצי , השיעור הזה ממש מיקד לי את הדברים הכי חשובים בקורס , הכי חשוב שהצלחתי להבין איך לגשת לשאלה , וכמובן שניגשתי למועד ב , והצלחתי ובגדול , ממליצה עליו בחום

01/05/2024
שתף:
N
Natan

אני ממליץ בחום על אריאל כמורה פרטי לקורס ביסודות החשבונאות. השיעורים שלו פתחו לי עולם שלם בנושאים כמו רכוש קבוע, התחייבויות לזמן ארוך, עריכת דוחות כספיים, מלאי וכו... הוא לא רק מלמד את החומר, אלא גם מעניק כלים מעשיים ושיטות פתרון שבשיעורים בקורס נראים ממש לא מובנים. כל שיעור הוא חוויה מעשירה ומועילה, ואני מרגיש שקיבלתי יותר ממה שציפיתי. אם אתם מחפשים מורה שיעזור לכם להבין ולהצליח בחשבונאות - אריאל זה בחירה נכונה.

16/04/2024
שתף:
M
Mae

נתקלתי באריאל במהלך שירות במילואים במלחמה. שאלתי אותו טלפונית קודם והוא ייעץ לי מה עלי לעשות כדי לגשת לבחינות בפיננסית באוניברסיטה. לאחר מכן קבענו מספר שיעורים, הגיע מאוד מוכן לשיעורים וענה על שאלות בצורה טובה מאוד. הוצאתי ציון מעולה בזכות העזרה שלו. זמין מאוד לתלמידים ומוסיף ערך מוסף לשיעור.

13/03/2024
שתף:
y
yonatan

I took 6 private lesson with Ariel to finally pass my accounting exam. In the end, I didn’t just pass, but got a great grade! He has a lot of great material and gives great advice on how to study and where to put most of the effort. He explained the material in a simplified way and explained the reasoning behind it for better understanding. Thank you Ariel!

11/01/2024
שתף:
ו
ויולטה

הגעתי אליו במיקרא,כאדם שלא הבין נושא חשבונאות ביכלל ואחרי 2 קורסים של אותו מרצה במיכללה,אריאל הקשיב למטרה ויעדים שלי. יודע ללמד את החומר שלא קל להבנה תוך כדי המחשה והפשטת הנושא למושגי יום יום,ענה על כל תשובה בצורה מקצואית , אריאל יודע למקד, לבנות לוז משותף ועזר לעמוד ביעדים. הוא ממקד בדיוק למה שנדרש במיבחן,ממליצה עליו בחום

06/01/2024
שתף:
ד
דוק

לא קל למצוא מורים לחשבונאות ובטח שלא מורים שמכירים את שיטות הלימוד של כל מוסדות הלימוד ומבחני המועצה. מה שלמדתי ולא הבנתי ב-4 הרצאות השלמתי עם אריאל בשיעור אחד. מתמצת את החומר בצורה נפלאה עד שאין שום מרחב של ספק. הבנה מלאה של חומר מאוד מורכב. ממליץ מאוד

05/12/2023
שתף:
M
Mika

אריאל, בשונה ממורים אחרים - אדם ממוקד מאוד ויודע לפשט את חומר הלימוד לרזולוציות מאוד מדוייקות כך שההבנה הופכת לפשוטה וקלה (גם לאנשים שאינם מגיעים מהתחום). מקצועי ביותר, זמין לכל שאלה נוספת, מומלץ ביותר - 5 מתוך 5!

27/11/2023
שתף:
נ
נועה

אריאל מקצועי ברמות. הוא יודע לענות על כל תשובה וחוזר תמיד עם הסברים מפורטים. בנוסף למקצועיות שלו, אריאל יודע למקד, לבנות לוז משותף ועוזר לעמוד ביעדים. הוא ממקד בדיוק למה נדרש במבחן וחוסך המון זמן יקר להכנה למועצה וכל זה בשילוב של יחסי אנוש מעולים!!

14/11/2023
שתף:
נ
נועה

מתרגל תותח, אני בשנת השלמה ובסמסטר א לא עברתי מועד א, ב ו-ג ולמדתי איתו לסופיות שזה כולל גם סמסטר א ו-ב ועברתי על המועד הראשון! הוא מסביר ממש מעולה ונותן טכניקות מעולות.

22/09/2023
שתף:
k
keren

הייתי במרתון תמחיר. הוצאתי במבחן 98 בזכות הלימוד של אריאל. במהלך כל הסמסטר הייתי מבולבלת מהחומר ולמרות שהשקעתי דיי התקשתי. המרתון הועבר בצורה עניינית פרקטית ועשה לי סדר ופישט לי את כל החומר. ממליצה בחום.

13/08/2023
שתף: