דלג על הניווט

תגובות אחרונות בנושא לימוד לשון - תיכון באינטרנט

בדף זה מוצגות תגובות והמלצות תלמידים על שיעורי לשון - תיכון דרך המחשב.
תוכלו להעזר בתגובות אלו כדי למצוא מורה מתאים עבורכם ללימוד לשון - תיכון אונליין.

מורה פרטי לירן שי
30/05/19
Michael, 19
5
הגעתי אל לירן כאשר הבנתי שאת החומר שהמורה מלמדת בכיתה אני לא מבין. לירן עזר לי מאוד ונתן לי טיפים שעזרו לי מאוד בבגרות בלשון. תודה רבה לירן נהנתי מאוד. ממליץ בחום!
מורה פרטי דוד לימוד נעים א
05/05/19
נעם
5
מורה מעולה וסבלנית, ממליצה בחום (:
מורה פרטי
16/04/19
עופרקפון
5
מורה טובה מאד וסבלנית
01/02/19
תמר, 19
5
מורה מעולה, בארבע שיעורים הצלחתי להבין חומר של שנה שלמה, הכין אותי מצויין לבגרות. ממליצה בחום.
מורה פרטי פרופיל  לדוגמא
27/01/19
מיכל, 24
5
דבורה מורה מקסימה,מקצועית וקשובה לצרכי התלמיד . ממליצה עליה בחום!!
מורה פרטי דוד לימוד נעים א
09/11/18
יניר
5
אני אתחיל בזה שהילה היא מורה מדהימה ויותר מזה, בן אדם מדהים. כשהגעתי אליה בסוף כיתה י"א לא הייתה לי הבנה בחומר בכלל. הכל נראה לי כמו ג'יבריש ועומס חוקים. אחרי שהתחלתי ללמוד עם הילה היא מיד לקחה את העניינים לידיים ועבדה איתי על החומר. במקום לזכור חוקים אני יודע למה יש חוקים, בזכותה, היום אני מסתכל על הבגרות של השנה (י"ב) ואומר לעצמי שיש לי סיכוי ממש גדול לקבל בה ציון גבוה! תודה רבה!
ליאור מעביר את השיעור בסבלנות ובהשקעה יתרה. אני מאוד מרוצה מהתוצאות! מחכה לשיעור הבא. ממליץ בחום לכל מי שרוצה לשפר את רמת העברית שלו. תודה רבה :)
מורה פרטי דוד לימוד נעים א
02/09/18
נעמי
5
משה הוא מורה אדיר ונדיר! כל מה שאפשר לצפות ממורה: מקצועי, שולט בחומר, בעל ניסיון ויכולת הוראה גבוהה. בנוסף הוא גם אכפתי, קשוב לצרכים מיוחדים, ומשקיע את הנשמה. לא יכולנו לבקש מורה טוב ממנו. אני ממליצה עליו בחום!
מורה פרטי דביר  טליאס
12/08/18
ירין, 20
5
דביר היקר.. בהתראה קצרה נרתמת לעזור, עשית הכל שאצליח, גמיש בשעות הלימוד, לימדת במקצועיות ובסבלנות רבה.. ממליץ בחום לכל מי שרוצה ללמוד ולהצליח!
מורה פרטי דוד לימוד נעים א
18/06/18
לאה
5
מורה מאוד נחמדה, עוזרת ומתאימה את עצמה לתלמיד. עזרה לי כמה שעות לפני המבחן להושיב את כל החומר מסודר בראש. שולחת נספחים לעזר, קשובה ומייעצת לגבי עשיית הבגרות