תגובות אחרונות בנושא לימוד אדריכלות באינטרנט

בדף זה מוצגות תגובות והמלצות תלמידים על שיעורי אדריכלות דרך המחשב.
תוכלו להעזר בתגובות אלו כדי למצוא מורה מתאים עבורכם ללימוד אדריכלות אונליין.

מורה פרטי שי בלאן
26/05/20
אודליה
5
השיעורים שלי עם שי מעולים, הסבלנות שלו מקסימה אותי כל פעם מחדש, ממש שמחה שהגעתי דווקא אליו. יצא לי מצוין. יש לו יכולות על ללמד באופן הכי ברור ופשוט שאפשר, חשוב לו שאבין הכל, לא יעבור הלאה אם משהו התפספס. נותן מעצמו מעבר לצפוי אדם נעים מאד, מחירים סופר הוגנים, גמישות בלוחות זמנים ממליצה מאאאאאד!
מורה פרטית שלי אגם
24/01/20
תמרה, 30
5
שלי מקצוענית אמיתית ונותנת ערך גבוה בכל שיעור. השיעורים מתנהלים ביעילות ואני הרגשתי התקדמות אמיתית בכל פעם, בנוסף שלי הייתה תמיד זמינה לשאלות נוספות במייל וגם התאימה את השיעורים לצרכים הספציפיים שלי. ממליצה עליה מאד!
אביגיל מורה מצויינת, יסודית וסבלנית. במהלך השיעורים אביגיל לימדה אותי הן את בסיס המקצוע והן עבדה איתי על כישורי רישום ובניית מודלים. הרגשתי שאני מקבלת הכשרה וידע נוסף, מעבר ללימוד הבסיס, דבר שעזר לי מאוד להבנת החומר ושיפר את ביצועיי. מעבר לכך שמחתי לראות שאכפת לאביגיל מההתקדמות האישית שלי. ובזכות שילוב כישרונותיה בתחום האדריכלות עם יכולת ההוראה נראתה התקדמות בעבודתי, תודה רבה.
מורה פרטי לירן  יהודר
13/04/18
עמית, 28
5
למדתי אצל לירן java כשהייתי סטודנטית שנה א. לאחר ציון נכשל של 40 במועד ראשון, שיפרתי עם לירן ל89. מורה מעולה, מסביר בסבלנות ובצורה פשוטה. יודע להבין את הצרכים של התלמיד מומלץ!
מורה פרטי חן ברזל
12/04/18
Arika, 24
5
חן מורה מעולה! הגעתי אליו במטרה להתכונן למבחני קבלה באוניברסיטאות. שיטת הלימוד כולה חוויתית, והוא מעביר את הידע המקצועי שלו לתלמיד בצורה מקצועית, מעניינת וברורה.
מורה פרטית אנבלה פוצינסקי
14/03/18
דנה, 49
5
אנבלה לימדה את בתי שלמדה בכיתת דוברי אנגלית מהתחלת בית ספר חטיבת בניין. ביניהם היה קשר מאוד טוב ועמית הייתה מחכה לשיעורים פרטיים שלה במשך השבוע. הן דיברו הרבה באנגלית עם דגש על הדיקדוק וההרכב משפט הנכונים. עמית נכנסה לבית ספר תיכון עם בסיס מצוין כדי להתמודד עם העומס שנוצר בהמשך. תודה רבה מאוד !
מאמנת אישית ענבר שפלר
21/02/18
Ahmad, 20
5
Inbar is a trainer who taught how to believe in yourself and what how to achieve anything you want. And also she is kind have the experience on how to train people. And ladt she is funny and I love to have a trainer have these qualities.
מורה פרטי עופר שמחוביץ
25/07/16
מיה, 28
5
עופר מורה סבלני, הוא מכיר את החומר מעולה ואכפת לו מהתלמידים שלו. השיעןר מועבר באווירה צעירה ולא מאיימת, הוא נותן בטחון ותחושה שהוא תמיד נמצא כדי לעזור, גם מעבר למצופה
מורה פרטית לימור בשירי
09/07/16
שני, 35
5
לימור מלמדת בצורה מובנת וסבלנית , טכניקות שעזרו לי מאוד. ממליצה בחום !!
מורה פרטי אבי אידל
24/05/16
גונן, 31
5
מורה מצויין! מגיע מוכן לשיעור, מלמד את החומר בשיטות מיוחדות המתאימות לסטודנט באופן אישי, מבצע וידוא הבנה במהלך השיעור על כל נושא חדש שנלמד(לא מעביר סתם את השיעור כפי שהוא כתוב בסיכום) ודואג לוודא כל הזמן כי החומר נכנס לסטודנט לראש. גמיש בשעות ובעל יחסי אנוש גבוהים.