דלג על הניווט

תגובות אחרונות בנושא לימוד אדריכלות באינטרנט

בדף זה מוצגות תגובות והמלצות תלמידים על שיעורי אדריכלות דרך המחשב.
תוכלו להעזר בתגובות אלו כדי למצוא מורה מתאים עבורכם ללימוד אדריכלות אונליין.

אביגיל מורה מצויינת, יסודית וסבלנית. במהלך השיעורים אביגיל לימדה אותי הן את בסיס המקצוע והן עבדה איתי על כישורי רישום ובניית מודלים. הרגשתי שאני מקבלת הכשרה וידע נוסף, מעבר ללימוד הבסיס, דבר שעזר לי מאוד להבנת החומר ושיפר את ביצועיי. מעבר לכך שמחתי לראות שאכפת לאביגיל מההתקדמות האישית שלי. ובזכות שילוב כישרונותיה בתחום האדריכלות עם יכולת ההוראה נראתה התקדמות בעבודתי, תודה רבה.
מורה פרטי פרופיל  לדוגמא
12/12/18
עדן
5
אתחיל בלסכם- מורה מדהימה! החומר מועבר בצורה רהוטה, ברורה ומוסברת בשלבים עד הפרט האחרון. הספקנו המון בשיעור והלמידה הייתה לא פחות יעילה מלמידה פרונטלית. ושלי זמינה כל הזמן לשאלות לאחר השיעור, דבר שעוזר מאוד כאשר מגיעים לפרקטיקה!! קיבלתי ממנה סיכום של הפקודות שלמדנו כך שתמיד יש לי איך לשנן את הנלמד. תודה, כן ירבו כמוך! מומלץ בחום (סטודנטית שעברה לפני כן לא מעט שיעורי רביט)
מורה פרטי שי בלאן
23/10/18
שירן, 28
5
שי הוא מורה ממש מעולה!! שיטת הלימוד שלו יחדוית שגורמת לזכור ולהנות מתהליך הלמידה. נותן מעצמו את המירב עד שהתלמיד מבין ומרוצה! יכולה להעיד שקיבלתי מענה גם בשעות הקטנות של הלילה. בזכות שי אצליח לסיים את פרויקט הגמר! מומלץ ביותר!!
מורה פרטי
19/02/16
אורנית, 41
5
גילי מורה רצינית מאוד, קשובה, אחראית ומסורה לתלמיד. בעלת ידע רב בעיצוב ונסיון בתוכנות מחשב רלוונטיות לתחום, מה שעושה את הלימוד מעניין, מגוון ולא מונוטוני. גילי עזרה לי להגיע בדיוק למה שרציתי באופן מושלם. מבינה ענין, מומלצת מאוד!
מורה פרטי רועי נ
15/01/16
ר, 38
5
תגובה לבדיקה mail