מורה פרטי עידו גרינגרד

מורה אונליין עידו גרינגרד

אדריכל ובמאי, המשלב את התחומים. מלווה פרויקטים בעיצוב, בימוי ומשחק (כולל גמר) ומכין סטודנטים לקבלה למוסדות בחו״ל ובארץ.

בן 44. מתל אביב -יפו. בוגר אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
(6 ביקורות) 6 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪120 לשעה

קצת עליי

שימוש ביכולות משולבות - ריאליות, טכניות ואמנותיות כדי לייצר פרוייקטים ולשבור תבניות. אני אשמח לעזור לך לפתח את עצמך והיצירה שלך - זה המנוע שלי. מביים ומפיק הצגות, וידאו, מיצבים בארץ, לונדון ויוון. נסיון של 10 שנים כאדריכל בארץ וניו יורק ועבודה בתוכנות גרפיות, שרטוט ועריכת וידאו. בוגר תואר שני במכללת לאמנות ועיצוב בלונדון על מלגת הצטיינות, בוגר תואר ראשון באדריכלות באונ׳ ת״א. בוגר ביה״ס למשחק Neighborhood Playhouse בניו יורק. דובר אנגלית שפת אם ובעל ידע נרחב באדריכלות, עיצוב ודרמה. מעניק תמיכה יצירתית וטכנית על מנת לקדם יצירה מקצועית רב תחומית ולהגיע להצלחות ותוצר גמר. בעל נסיון והצלחות בתהליך קבלה לבתי ספר , מענקים ורזידנסיס בחו״ל. בן 43 נשוי עם 3 מתל אביב.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

ש
שלי

עידו הוא מורה מאוד מקצועי וקשוב. הוא לימד אותי עבור מבחן מעשי בלימודים ועשה זאת בדרך מעניינת עם שיטות שונות מתחום המשחק. נהנתי ללמוד אצלו.

11/02/2018
שתף:
ש
שי

חיפשתי מורה פרטי למשחק שיעזור לי לפתח אצלי תכונות אופי שחסרות אצלי, שיעזור לי עם הביישנות שלי, וייתן לי דחיפה אל עבר החיים האמייתים ע"י המשחק. הגעתי אל עידו ע"י האתר הזה, ומאז אני לוקח אצל עידו שיעורים על בסיס שבועי. נהנה מכל רגע, חווה רגעי מבוכה אך לומד מתוכם ומקבל תובנות והסתכלות שונה על החיים,עידו מסביר מהניסיון האישי הרב שלו. אני ממליץ לכל מי שרוצה ללמוד משחק או להשתפר בתור בן אדם לבוא לעידו.

08/01/2018
שתף:
א
אורית

הגעתי לעידו על מנת שידייק אותי בהגשת הפרויקט ויענה לי על שאלות ספציפיות. עידו היה מאוד מקצועי וענה על כל השאלות בסבלנות. יש לו ידע רחב הן באוטוקד והן בסקאצאפ. הוא מאוד אכפתי ואני ממליצה עליו בחום הן לשיעור חד פעמי עבור עזרה נקודתית והן לליווי פרויקט או לימוד סקאצאפ/אוטוקד בצורה מסודרת.

15/10/2017
שתף:
ע
עדי

עידו לימד אותי סקצ'אפ ויש לי רק מילים טובות לומר עליו. קסם של בחור. אוירה נעימה, חוש הומור (לי אישית זה עוזר בלימודים...) המון סבלנות וידע עשיר.

09/10/2017
שתף:
ל
לי

אני ממליצה בחום על המורה עידו. הגעתי אליו עם טקסט בלי לדעת כלל מה אני עושה ובזכות הקישורים שלו והעזרה שלו התקבלתי לבית ספר למשחק וזה לאחר שיעור אחד.

02/10/2017
שתף:
ש
שי

למדתי אצל עידו משחק והתאמנתי לאודישנים לקבלה לאוניברסיטאות בארה״ב,ואכן התקבלתי ל3 בתי ספר למשחק.עידו מורה מסור, מקצועי, משקיע ונותן את כולו בצורה מדהימה לתלמידיו,על מנת שיגשימו את חלומם.הוא נותן את הכלים הנדרשים להתמודדות בתחום שהדרך שלו היא ארוכה, קשה, ודורשת השקעה רבה,אורך רוח ונחישות.כרגע אני לומדת משחק בניו יורק, ואין לי מילים להביע את התודה הענקית שלי אליו!ממליצה בחום ובהערכה גדולה!שי פרומקין

10/12/2016
שתף: