מורה פרטי Julle Tom

מורה פרטית Julle Tom

מורה מוסמכת לאנגלית (שפת-אם) ומתרגמת, מאוניברסיטת Cambridge לדבר בבטחון, על כל נושא ובכל מקום, מהשיעור הראשון !

מתל אביב-יפו. בוגרת בית ספר - בית ספר בחו"ל.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד
 

קצת עליי

שלום למתעניינים, מורה מוסמכת לאנגלית (שפת-אם) מאוניברסיטת Cambridge, מתרגמת מוסמכת,עם למעלה מ- 15 שנות ניסיון בהוראת השפה הדגש בשיעורים הוא על פיתוח יכולת שיחה שוטפת באנגלית ללימודים, עבודה, חברה, הגירה/נסיעות הכנה למבחני בגרות פסיכומטרי ומבחני מיון לאוניברסיטאות בארץ ובחו"ל (SAT,TOEFL, IELTS, GER אמירים/רם) הכנה לראיונות עבודה ופרזנטציות באנגלית - סימולציה הכנה לאודישנים באנגלית קורס כתיבת אי-מיילים. תירגול שיחה בטלפון תרגום, שכתוב ועריכת טקסטים,(מתרגמת חדשות עולם בעיתון ידוע) עריכת תיזות, תמלול וכתוביות. נסיון מצטבר, מקצועית וידידותית -התאמת החומר במדויק למטרות הלומד/ת בצורות לימוד שונות ויצירתיות תרגול ומשוב שלי במהלך השבוע לדבר אנגלית מהשיעור הראשון, ומהר :)

ערי לימוד

ביקורות

ג
גל

ממליצה מאוד על ג׳ול, מקבלת בתל אביב עם זמינות טובה. בעלת נסיון ללימוד IELTS והצלחתי לקבל תוך זמן קצר ציון 8! תודה!

02/09/2019
שתף:
נ
נינה

ג׳ול מורה מצוינת! מקצועית, נעימה ומהנה. הגעתי לשפר את האנגלית העסקית שלי ויצאתי עם אנגלית משופרת, הבנה של איך לגשת בצורה נכונה ללימוד ושיפור שפה ועם ארגז כלים להמשך עבודה. מומלצת מאוד!

10/07/2018
שתף:
ט
טל

אני חייב לג'ול המון. היא הצליחה להביא אותי לתוצאה מדהימה ובזכותה התקבלתי ללימודים גבוהים בחו"ל. הגעתי אליה עם רמת אנגלית טובה אבל הרבה קשיים בכתיבה ודיבור. חודשיים לפני המבחן נכנסנו לשיעורים קבועים פעם בשבוע. מההתחלה היא האמינה בי והשקיעה מזמנה בהמון אכפתיות וכוונה טובה. מיד הרגשתי את ההתקדמות שלי בזכותה ולבסוף הוצאתי ציון 103 בtoefl!!!

07/05/2018
שתף:
g
gal

הייתי אצל הרבה מורים עד שהגעתי לג'ול ולא נתקלתי במורים כאלה מקצועיים. מורה סבלנית מאוד עם נסיון וידע רב, מעבירה את השיעור בצורה מעניינת, קלילה ובאוירה טובה. עזרה לי במהלך היום יום במקום עבודתי והיתה זמינה בשבילי לכל שאלה ועזרה. ממליץ בחום!

23/04/2018
שתף:
ו
ולריה

שלום לכולם! ג'ול היא מורה מקצועית יסודית ובקיאה בחומר, היא מלמדת בצורה מדוייקת ומפורטת. תוך חודש היא לימדה אותי את כל מה שנדרש כדי לקבל ציון עובר ובזכותה קיבלתי ציון סופי של 7 במבחן IELTS. אני ממליצה בחום לכולם ללכת לג'ול. תודה רבה לך על הכל ג'ול, בזכותך קיבלתי את הציון הזה. לא הייתי מצליחה בלעדייך!

10/12/2017
שתף:
ה
הילה

ממליצה בחום לכל מי שמחפש לעבור בהצלחה את מבחן ה- IELTS ! ג׳ול היא מורה נעימה ויסודית, שהקדישה תשומת לב רבה להתקדמות הלימודית שלי. בעזרת שיטת הוראה מדוייקת וממוקדת הצלחנו להגיע לתוצאות מדהימות שבזכותן התקבלתי ללימודים גבוהים בחו״ל.

21/08/2017
שתף:
פ
פרח

כרופאה נדרשתי לציון 7 בכל חלקי בחינת הIELTS. הודות לג'ולי בזמן קצר (פחות מחודש) הצלחתי לקבל 7.5 בחלק הW , R9, L8.5,S8. שיעורים ממוקדים, דגשים חשובים לבחינה והכל בצורה נעימה וברורה. מומלץ בחום!

21/06/2017
שתף:
ר
רועי

שלום רב כחלק מהדרישות להתמחות באנגליה נדרשתי לציון מעבר של מעל 7.5 בבחינת ה-IELTS למזלי פגשתי בגולי תום שתוך זמן קצר התאימה את עצמה ליכולות האקדמיות שלי והביאה אותי לרמה הנדרשת למעבר הבחינה בפעם הראשונה . תודה רבה על המקצועיות והחכמה הרבה . ממליץ בחום. המון בהצלחה

07/04/2017
שתף:
י
ישראל

כרופא לאחר התמחות הייתי צריך IELTS אקדמי כדי להתקבל לתת התמחות. אחרי מספר מורים ומספר נסיונות שלא צלחו לעבור את הסף הנדרש הגעתי לג׳ולי. ג׳ולי מיד הפגינה מקצועיות וענייניות וידעה לתקן בדיוק את המקומות שבהם היה לי קושי. תוך פחות מחודש של עבודה איתה הצלחתי להשיג את הסף הנדרש. מורה מצויינת, ממליץ בחום רב!!!

28/02/2017
שתף:
מ
מאיה

מורה מצוינת, ממליצה בחום! בתקופה של פחות מחודש הצליחה להביא אותי מציון 6.5 בכתיבה ל8! ניסיון ומקצועיות ברורים מהרגע הראשון וטיפים שעשו לי את הציון! Reading 9, listening 8.5, speaking 8, writing 8 ציון סופי. תודה רבה על ההשקעה, המסירות והעבודה! הכול בזכותך!!

29/12/2016
שתף: