מורה פרטית שרון בייטס

מורה פרטית שרון בייטס

הכנה לאמי"ר, הכרויות, לימודי השפה - מדוברת, דקדוק, עסקית, משפטית ועוד. מחירים סבירים ביותר! לימודי אמנות ברמה אקדמאית.

בת 52. מרמת גן - גבעתיים. אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪100 לשעה בבית התלמיד
₪100

קצת עליי

ילידת ארצות הברית. בוגרת תיכון 'תלמה ילין' במגמת אמנות פלסטית (ציור, פיסול, צבע, תולדות אמנות). לימודי ספרות אנגלית ואמנות כללית באונ' ת"א. בעלת נסיון של למעלה מעשרים שנה בלימודי אנגלית (בגרות, מדוברת, דקדוק ועוד), ועשור בלימודי אמי"ר, אנגלית פסיכומטרית, IELTS, USMLE, אנגלית עסקית, משפטית, הכנה לראיונות ועוד. עוסקת זמן רב אף בתרגום ועריכה אנגלית / עברית, עברית / אנגלית וזמינה לפרוייקטים בתחום. בעלת נסיון רב והמלצות. קו"ח זמינים. מחירים סבירים ביותר.אשמח ללמד אתכם! :) בשל המצב, אני מציעה גם שיעורים אונליין, דרך המחשב, באותו מחיר. להתראות ולהשתמע!

חוות דעת

י
ירדן

שרון ליוותה אותי במשך כ-5 חודשים כשחיפשתי עבודה בהייטק והייתי צריכה לשפר את האנגלית שלי ולהתכונן לריאיונות עבודה באנגלית. שרון עזרה לי להבין מה החולשות שלי ולימדה אותי את הבסיס כדי לשפר אותן. ממליצה בחום!

17/10/2021
שתף:
G
Gal

שרון, אין באמת מילים שיתארו את הערכתי ואהבתי אליך, כמות המורות שניסו ללמד אותי אנגלית בעייתי לספור על 2 הידיים. ואת? הצלחת כבר בשיחה הראשונה לגרום לי להתאהב בשפה, להכיר ולהרגיש שאני רוצה עוד את מדהימה , זכיתי בך! אוהבת אותך ומעריכה מכל ליבי גל

17/09/2020
שתף:
A
Aaron

הגעתי לשרון לאחר שמספר מורות לא הצליחו לעזור לי.

11/09/2020
שתף:
A
Adi

לשרון הגעתי במקרה דרך האתר הזה. שרון היא מורה מקצועית מאוד וחברתית מאוד. היא בעלת שיטות לימוד מצויינות ונותמת הרגשת ביטחון שכל כך חשובה בלימוד שפת האנגלית. אני מאוד מאוד ממליץ עליה וכל מי שרוצה לשפר את האנגלית שלו באוירה טובה ומאוד מקצועית שרון היא המתאימה לכך.

09/09/2020
שתף:
א
אילנה

פשוט מדהימה

07/07/2019
שתף:
נ
נופר

שרון הכינה אותי לפרק אנגלית למבחן הפסיכומטרי. היא מורה מקסימה, קשובה, יודעת למקד ולהתאים את עצמה לכל תלמיד לפי רמת הקושי ולחזק נקודות חלשות. בזכותה עליתי ברמות באנגלית, היא העניקה לי את הביטחון ואת כל הטכניקות הדרושות שאצליח! ממליצה עליה בחום רב!!

29/03/2019
שתף:
נ
ניב

שרון הכינה אותי למבחן אמירם. שרון היא מורה אנושית ישרה ומקצועית. לימדה אותי בסבלנות רבה תוך נתינת טיפים וידע מתוך הניסיון הרב בשנים. בסופו של דבר הצלחתי במבחן והרוב בזכותה!! ממליץ בחום ללמוד איתה! בהצלחה

18/10/2017
שתף:
מ
מרינה הלל

שרון היא מורה נהדרת! שילוב של מקצועיות ויחסי אנוש מדהימים! יודעת למצוא דרך ולהתאים את דרכי לימוד לסטודנט בצורה כזאת שתתרום ללמידה והבנת החומר. אמליץ עליה בחום לכל אחד שרוצה להצליח.

29/12/2015
שתף:
צ
צליל

שרון מורה שמשקיעה מכל הלב, נותנת שיטות לזכור מילים טוב יותר איך לדבר בצורה טובה יותר הכנה למבחני Unseen בצורה מצויינת יכולה להגיד מכל הלב שהאנגלית שלי השתפרה פלאים . ושלכל מי שאוכל אני אמליץ עליה בחום!

29/12/2015
שתף:
א
אביחיל

שרון מורה מדהימה! לאורך כל המפגשים וגם לאחר הבחינה הרגשתי עד כמה היא רוצה בהצלחתי, מאמינה בי ותעשה הכל בשביל לעזור לי! נותנת כבוד לכל אחד מהתלמידים והרגשה שניתן לפנות אליה בנוגע לכל נושא וכל זמן. כשהיה לי קשה ישבה איתי בפגישה אישית בזמנה הפנוי כדי לקדם אותי עוד בדרך למטרה. ממליצה בחום!!

29/12/2015
שתף: