מורה פרטית שרון בייטס

מורה פרטית שרון בייטס

הכנה לאמי"ר, הכרויות, לימודי השפה - מדוברת, דקדוק, עסקית, משפטית ועוד. מחירים סבירים ביותר! לימודי אמנות ברמה אקדמאית.

בת 50. מרמת גן - גבעתיים. בוגרת אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪100 לשעה בבית התלמיד
₪100

קצת עליי

ילידת ארצות הברית. בוגרת תיכון 'תלמה ילין' במגמת אמנות פלסטית (ציור, פיסול, צבע, תולדות אמנות). לימודי ספרות אנגלית ואמנות כללית באונ' ת"א. בעלת נסיון של למעלה מעשרים שנה בלימודי אנגלית (בגרות, מדוברת, דקדוק ועוד), ועשור בלימודי אמי"ר, אנגלית פסיכומטרית, IELTS, USMLE, אנגלית עסקית, משפטית, הכנה לראיונות ועוד. עוסקת זמן רב אף בתרגום ועריכה אנגלית / עברית, עברית / אנגלית וזמינה לפרוייקטים בתחום. בעלת נסיון רב והמלצות. קו"ח זמינים. מחירים סבירים ביותר.אשמח ללמד אתכם! :) בשל המצב, אני מציעה גם שיעורים אונליין, דרך המחשב, באותו מחיר. להתראות ולהשתמע!

הוספת תגובה

ביקורות

א
אילנה

פשוט מדהימה

07/07/2019
שתף:
נ
נופר

שרון הכינה אותי לפרק אנגלית למבחן הפסיכומטרי. היא מורה מקסימה, קשובה, יודעת למקד ולהתאים את עצמה לכל תלמיד לפי רמת הקושי ולחזק נקודות חלשות. בזכותה עליתי ברמות באנגלית, היא העניקה לי את הביטחון ואת כל הטכניקות הדרושות שאצליח! ממליצה עליה בחום רב!!

29/03/2019
שתף:
נ
ניב

שרון הכינה אותי למבחן אמירם. שרון היא מורה אנושית ישרה ומקצועית. לימדה אותי בסבלנות רבה תוך נתינת טיפים וידע מתוך הניסיון הרב בשנים. בסופו של דבר הצלחתי במבחן והרוב בזכותה!! ממליץ בחום ללמוד איתה! בהצלחה

18/10/2017
שתף:
מ
מרינה הלל

שרון היא מורה נהדרת! שילוב של מקצועיות ויחסי אנוש מדהימים! יודעת למצוא דרך ולהתאים את דרכי לימוד לסטודנט בצורה כזאת שתתרום ללמידה והבנת החומר. אמליץ עליה בחום לכל אחד שרוצה להצליח.

29/12/2015
שתף:
צ
צליל

שרון מורה שמשקיעה מכל הלב, נותנת שיטות לזכור מילים טוב יותר איך לדבר בצורה טובה יותר הכנה למבחני Unseen בצורה מצויינת יכולה להגיד מכל הלב שהאנגלית שלי השתפרה פלאים . ושלכל מי שאוכל אני אמליץ עליה בחום!

29/12/2015
שתף:
א
אביחיל

שרון מורה מדהימה! לאורך כל המפגשים וגם לאחר הבחינה הרגשתי עד כמה היא רוצה בהצלחתי, מאמינה בי ותעשה הכל בשביל לעזור לי! נותנת כבוד לכל אחד מהתלמידים והרגשה שניתן לפנות אליה בנוגע לכל נושא וכל זמן. כשהיה לי קשה ישבה איתי בפגישה אישית בזמנה הפנוי כדי לקדם אותי עוד בדרך למטרה. ממליצה בחום!!

29/12/2015
שתף:
י
יעל

מורה מקסימה בעלת יחסי אנוש מעולים, אמינה וחוויתית. בכל שיעור היה דגש על הבנה מירבית של החומר ,מתן שיטות לזיכרון טוב יותר של החומר, וירידה לפרטים בכדי לא ליפול על טעויות "קטנות". בנוסף שרון הביאה לי חומר תרגול נוסף, על חשבונה כשהייתי צריכה חומר נוסף, ועשתה הכל על מנת לעזור לי להצליח. זמני השיעור תמיד היו גמישים והיה דגש על לתת לפחות את הזמן המקורי, אך אם גלשנו מעבר בכמה דק הכל היה בסדר. אניממליצה

29/12/2015
שתף: