דלג על הניווט
מורה פרטית שרון בייטס
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1970
אזור מגורים: 
רמת גן - גבעתיים
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - תל אביב
משפט מפתח: 
הכנה לאמי"ר, הכרויות, לימודי השפה - מדוברת, דקדוק, עסקית, משפטית ועוד. מחירים סבירים ביותר! לימודי אמנות ברמה אקדמאית.
תיאור המורה הפרטי: 
ילידת ארצות הברית. בוגרת תיכון 'תלמה ילין' במגמת אמנות פלסטית (ציור, פיסול, צבע, תולדות אמנות). לימודי ספרות אנגלית ואמנות כללית באונ' ת"א. בעלת נסיון של למעלה מעשרים שנה בלימודי אנגלית (בגרות, מדוברת, דקדוק ועוד), ועשור בלימודי אמי"ר, אנגלית פסיכומטרית, IELTS, USMLE, אנגלית עסקית, משפטית, הכנה לראיונות ועוד. עוסקת זמן רב אף בתרגום ועריכה אנגלית / עברית, עברית / אנגלית וזמינה לפרוייקטים בתחום. בעלת נסיון רב והמלצות. קו"ח זמינים. מחירים סבירים ביותר.אשמח ללמד אתכם! :)
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאנגלית - 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, אקדמיה, IELTS, אנגלית מדוברת, אנגלית עסקית, העשרה, מבחן אמיר, אנגלית למבוגרים
מורה פרטי לציור - כללי, אקריליק, גואש, פחם, פסטל, צבע מים אקוורל, רישום
מורה פרטי לפסיכומטרי - פרק אנגלית
מורה פרטי לקריאה וכתיבה - כתיבה אקדמית, מבוגרים
אזור לימוד: 
פתח תקוה והסביבה, רמת גן - גבעתיים, תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
גבעתיים, קריית אונו, רמת גן, פתח תקווה
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 10 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
מוכנה ללמד קבוצות קטנות למבוגרים (20+), לימודי אמי"ר ואנגלית פסיכומטרית בלבד. תיאום, סיכום תנאים ותעריף מראש. תודה!
מחירון מורה פרטי
100 - מאה שקלים לשעה עגולה, לא כולל דמי נסיעות.
תגובות: 
5
07/07/2019, אילנה, 56
מעל 10
פשוט מדהימה
5
29/03/2019, נופר, 22
מעל 10
שרון הכינה אותי לפרק אנגלית למבחן הפסיכומטרי. היא מורה מקסימה, קשובה, יודעת למקד ולהתאים את עצמה לכל תלמיד לפי רמת הקושי ולחזק נקודות חלשות. בזכותה עליתי ברמות באנגלית, היא העניקה לי את הביטחון ואת כל הטכניקות הדרושות שאצליח! ממליצה עליה בחום רב!!
5
18/10/2017, ניב, 27
10
שרון הכינה אותי למבחן אמירם. שרון היא מורה אנושית ישרה ומקצועית. לימדה אותי בסבלנות רבה תוך נתינת טיפים וידע מתוך הניסיון הרב בשנים. בסופו של דבר הצלחתי במבחן והרוב בזכותה!! ממליץ בחום ללמוד איתה! בהצלחה
5
29/12/2015, מרינה הלל, 29
10
שרון היא מורה נהדרת! שילוב של מקצועיות ויחסי אנוש מדהימים! יודעת למצוא דרך ולהתאים את דרכי לימוד לסטודנט בצורה כזאת שתתרום ללמידה והבנת החומר. אמליץ עליה בחום לכל אחד שרוצה להצליח.
5
29/12/2015, צליל, 26
9
שרון מורה שמשקיעה מכל הלב, נותנת שיטות לזכור מילים טוב יותר איך לדבר בצורה טובה יותר הכנה למבחני Unseen בצורה מצויינת יכולה להגיד מכל הלב שהאנגלית שלי השתפרה פלאים . ושלכל מי שאוכל אני אמליץ עליה בחום!
5
29/12/2015, אביחיל, 29
מעל 10
שרון מורה מדהימה! לאורך כל המפגשים וגם לאחר הבחינה הרגשתי עד כמה היא רוצה בהצלחתי, מאמינה בי ותעשה הכל בשביל לעזור לי! נותנת כבוד לכל אחד מהתלמידים והרגשה שניתן לפנות אליה בנוגע לכל נושא וכל זמן. כשהיה לי קשה ישבה איתי בפגישה אישית בזמנה הפנוי כדי לקדם אותי עוד בדרך למטרה. ממליצה בחום!!
5
29/12/2015, יעל, 26
מעל 10
מורה מקסימה בעלת יחסי אנוש מעולים, אמינה וחוויתית. בכל שיעור היה דגש על הבנה מירבית של החומר ,מתן שיטות לזיכרון טוב יותר של החומר, וירידה לפרטים בכדי לא ליפול על טעויות "קטנות". בנוסף שרון הביאה לי חומר תרגול נוסף, על חשבונה כשהייתי צריכה חומר נוסף, ועשתה הכל על מנת לעזור לי להצליח. זמני השיעור תמיד היו גמישים והיה דגש על לתת לפחות את הזמן המקורי, אך אם גלשנו מעבר בכמה דק הכל היה בסדר. אניממליצה
Sheli Helifax
המורה הכי מדהימה שיש! נותנת הרבה יותר ממה שהיא חייבת ועושה את זה מכל הלב? תמיד משקיעה מהזמן הפנוי שלה כדי לאפשר לכל תמיד להצליח בקצב שלו! ממליצה ממליצה ממליצה!!!
29/12/2015
Yarden Kaplan
מורה מדהימה. האכפתיות שלה היא מעבר לכל צפייה. יחס אישי וחם, מקצועיות שאין שנייה לה. אמינה, אכפתית, גם לאחר המבחן נותנת עזרה ומחכה לשמוע את הציונים. אין כמוה. ממליצה בחום ובאהבה גדולה
29/12/2015
Smadar Yanay
שרון היא מורה מדהימה לאנגלית אקדמאית. אכפתית, נעימה. לא משנה כמה סטודנטים בכיתה, זה הרגיש מאוד אישי ופרטי. דוחפת להצלחה באמצעות שיטות לימוד ייחודיות ויעילות. מעניקה ביטחון כשקצת קשה. בדרוג של 1-10 , שרון בהחלט 10. ממליצה בחום!!!
30/12/2015