מורה פרטי שירן באומן

מורה פרטית שירן באומן

בעלת אהבה גדולה להוראה :) עם הצלחה רבה, נסיון רב שנים והמלצות רבות. מעבירה את השיעורים בקלות, כיף, מקצועיות וייחודיות.

בת 28. מפתח תקווה. בוגרת אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪120 לשעה בבית המורה
₪120
 

קצת עליי

מורה בעלת ניסיון של 10 שנים בלימוד מתמטיקה אנגלית לשון ופיזיקה בכל הרמות הנדרשות, החל מלימוד בסיסי בכיתות הנמוכות של תלמידי היסודי, לימוד תלמידי החטיבות, ועד להכנה מיטבית ל-3, 4 ו-5 יח"ל לתלמידי התיכון. השיעורים מועברים במקצועיות וסבלנות רבה על מנת לשפר ולחזק את יכולות התלמיד ואת אופן למידתו, תוך התאמת מהלך השיעור לצרכיו האישיים. כמו כן, בעלת ניסיון רב בקידום תלמידים בעלי לקויות למידה ובהקניית הרגלי למידה טובים המובילים לשיפור מיידי בהישגיהם הלימודיים ואף להצטיינות. החומר הנלמד מועבר בצורה מקצועית, ברורה מאוד, מעניינת ומסודרת, כך שכל תלמיד מקבל מוטיבציה ויכול להגיע להישגים מעולים! מאמינה גדולה שלימודים צריכים לבוא מתוך עניין והנאה ולא מתוך הכרח בלבד! ומעבירה זאת לתלמידיי... (:

ערי לימוד

ביקורות

ע
עדי

שירן היא מורה ממש טוב ואני ממש ממליצה עליה ! אני לומדת בחטיבה בפתח תקווה והיה לי קצת קשה כל המעבר של החטיבה ווהכל וכשהגעתי אל שירן היא ממש ממש עזרה לי והסבירה לי הכל בצורה ממש מובנת וטובה ומאז אני מאד השתפרתי והציונים שלי עלו. היא עוזרת לי גם בשיעורי בית בכללי

25/04/2017
שתף:
ש
שיר

באתי לשירן אחרי שיצא לי להיכשל במבחן אחד בפיזיקה והיה לי פער גדול בחומר, והיא העלתה אותי מנכשל ל80. החומר נקלט אצלי יותר מהר ממה שהוא היה נקלט בכיתה, והשיעורים עוברים ממש בכיף.

20/04/2017
שתף:
ר
רז

שירן מורה מעולה!! יושבת איתך ומסבירה את החומר בצורה סבלנית ונעימה וקלה להבנה. בזכותה קיבלתי 96 בבגרות במתמטיקה ופיזיקה מעולם לא הייתה קלה יותר- מציונים של 40 לציונים של 90+. ממליצה בחום!

14/10/2016
שתף:
ר
רון

מורה מצוינת, מסבירה את החומר בצורה טובה מאוד, עזרה לי להגיע מציונים פחות מ-50 במתמטיקה ופיסיקה 5 יחידות עד ל-90.

05/06/2016
שתף:
A
Arie

מורה נהדרת שמעבירה את החומר בצורה שקלה להבנה, ממולץ ביותר!

16/05/2016
שתף:
G
Gdodi

מורה טובה מאוד עם ניסיון מעבירה את החומר טוב עם הרבה סובלנות ממליץ ללמוד אצלה מאוד.

14/04/2016
שתף: