מורה פרטי שון אשכנזי

מורה פרטי שון אשכנזי

המון ניסיון בתחום ותוצאות בשטח! 14 שנה בחו"ל בוגר תואר ראשון בקינסיולוגיה ותואר שני בחינוך גופני שחקן כדורסל מקצועי:)

בן 31. מתל מונד. אוניברסיטה - מכון ויצמן למדע.
 
₪200 לשעה בבית התלמיד
₪150 לשעה בבית המורה
₪150-200

קצת עליי

מורה מאוד חיובי עובד הרבה עם ילדים עם בעיות קשב וריכוז באמת נהנה מהעבודה! מחיר מאוד נוח לשעה לכל הגילאים עזרה עם שיעורי בית, ללמוד למבחנים, תרגול כללי, וכמובן לימוד השפה דרך שיטה מאוד כיפית ושונה מבית הספר!! אפשרי גם בבית הסטודנט וגם אצלי במשרד:)

חוות דעת

ב
בנדה

מורה מדהים עם הרבה סבלנות וסובלנות ממליץ בחור אני בטוח יחזור שוב לשיעורי אנגלית

05/11/2019
שתף:
ט
טלי

שון מביא שילוב מנצח בין תקשורת וכימיה מצויינת עם הבן שלי יחד עם שיטת לימוד אפקטיבית. התוצאה היא קפיצה דרמטית באוצר מילים , שטף קריאה וגישה חיובית ללימודי האנגלית. הצלחה גדולה!

22/04/2019
שתף:
ח
חגית

שון הוא מורה ומאמן מצויין. בעל כריזמה וגישה נהדרת לילדים. העובדה שמשלב אימון כדורסל עם שיעור אנגלית גורמת לילד להיות מלא מוטיבציה, לכבד ולהעריך אותו וכך ללמוד טוב יותר בשיעור עצמו ואף להתכונן מרצונו לפני כל שיעור לפי ההנחיות שקיבל משון. באף שיעור בית ספרי לא נראתה כזו מוטיבציה לילד כמו שיש לו בשיעורים של שון. הוא מחכה לשיעורים ושמח לקראתם. אין על שון! מומלץ בחום!

11/04/2019
שתף:
ע
ענבר

מורה סבלני בעל ידע רחב באנגלית, יודע ללמד גם בקבוצה, לימד אוצר מילים ודקדוק. סיקרן את הילדים מאוד לגבי השפה החדשה. תודה רבה :-)

11/04/2019
שתף:
כ
כרמית

חייבת לציין ששון הוא מורה מעולה , אני ממליצה עליו בחום.

19/03/2018
שתף:
ק
קרן

שיעורים מאוד כפים, עוזר להבין את החומר ומאוד סבלני. ממליצה בחום באמת , המורה הכי מדהים שיש כי הוא עוזר ותורם , הוא מסביר את החומר בצורה ברורה ונותן עצות טובות !!! לא תמצאו כמו!!!

14/03/2018
שתף: