מורה פרטי שגיב דוד

מורה פרטי שגיב דוד

בוגר תואר ראשון במדעי המחשב, סטודנט לתואר שני למנהל עסקים ומימון,בעל ניסיון רב בלימוד יחידים וקבוצות עם הצלחה מוכחת!

מאזור ירושלים. אוניברסיטה - בר אילן.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

סיימתי תיכון בהצטיינות עם ממוצע של 111.5 בוגר 5 יח"ל מתמטיקה ו-5 יח"ל אנגלית. י"ג בתוכנה בהצטיינות. מסלול ממר"ם של הצבא בתחום פיתוח התוכנה. בוגר תואר ראשון במדעי המחשב. סטודנט לתואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון באוניברסיטת בר אילן. בעל ניסיון בשיעורים פרטיים, עם דגש על יעדים, מטרות וכלים בנוסף ללימוד המקצועי. בעל גישה לתלמיד. דגש לדרך ושיטת הלימוד. אין דבר שעומד בפני הרצון... המחירים משתנים בהתאם לשיעור המבוקש

חוות דעת

O
Ohad

מורה מצוין!! השתפרי מאוד בחומר לאחר 2 שיעורים בלבד!

15/02/2022
שתף:
ח
חן

מורה מעולה !!! מעביר את החומר בצורה ברורה ועניינית. בזמן קצר הספקתי להשלים פער גדול בזכותו. תודה :)

01/08/2021
שתף:
נ
נתנאל

קבעתי איתו והוא דפק ברז בשליחת הודעה שהוא לא מגיע בדקה 90.

27/07/2021
שתף:
פ
פפה

שגיב לימד את בתי, כיתה יא' ובני, כיתה ז' במשך שנתיים מתמטיקה - 5 יחידות ובחצי השנה האחרונה הוספנו שיעורי תכנות. לא ניתן לתאר עד כמה השיעורים עם שגיב יעילים ובעלי ערך עבור הילדים שלי, הן מבחינת הידע שהם רוכשים והן מבחינת ההתמודדות עם אתגרים לימודיים, התמדה ומחויבות לתהליך. קשה למצוא אנשים מוכשרים כמו שגיב שמוכנים להשקיע בילדים. אנחנו ברי מזל שהכרנו אותו!

03/09/2019
שתף:
פ
פפה

שגיב מלמד את שני ילדי למעלה משנתיים. את בני שגיב מלמד תכנות מאז שהוא היה בכיתה ד'. הם התחילו כמעט מאפס. שגיב מעביר את תכני הלימוד בצורה מרתקת, בשיטתיות, בסבלנות ובהתאמה. היום בזכות השיעורים של שגיב יש לבן שלי ידע סולידי במספר שפות ויכולות תכנות ברמה גבוהה מאוד.

03/09/2019
שתף:
E
Emily

מורה מצויין ! העלה לי את הציונים באופן משמעותי. מסביר את החומר מעולה וממש כיף ללמוד איתו.

04/07/2019
שתף:
ר
רעות

תותח על!! מסביר את החומר בשיטה שמביניםםםם הכללללל!!

04/07/2019
שתף:
ד
דלית

את שגיב הכרנו מהמלצה בפייסבוק ומכאן הסיפור מתחיל...שגיב הכין את הבן שלי להשלים ל4 יחידות, ב"ה קיבל ציון מעולה. כמובן שגם את הבן השני שבכיתה יא, שלחתי לתגבור אצל שגיב, השקעה, יחס, זמינות וכמובן מקצועיות הביאו לכך שב"ה הבן עבר השנה את הבגרות, ללא שגיב לא בטוחה שזה היה קורה. ולסיום...הבן, מיוזמתו, ביקש להמשיך עם שגיב במטרה לגשת למועד ב' ולשפר,אומר הכל על שגיב.ב"ה ניפגש עם שגיב גם שנה הבאה..בהצלחה!

04/07/2019
שתף:
נ
נטע

הגעתי לשגיב דרך האתר כשהייתי בתחילת כיתה י"א. שגיב ליווה אותי עד שסיימתי כיתה י"ב. במהלך השנתיים הוא לימד אותי מתמטיקה 5 יח"ל ומדעי המחשב. שגיב מקצועי, יודע את החומר עד לפרטים הכי קטנים ומעבר לכך יודע להעביר אותו בצורה מעניינת וטובה. שגיב סבלני מאוד ומדרבן ללמידה. ממולץ מאוד!

03/07/2019
שתף:
מ
מאי

לא הגעתי כל השנה לשיעורים! והגיע הזמן שלי ללמוד לבגרות ואני מגיעה עם 0 ידע. שיעור אחד והוא גרם לי לדעת את כל החומר כולו! לימד אותי שיטות שעבדו מצויין וקיבלתי 113!

03/07/2019
שתף: