מורה פרטי שגיא סולימני

מורה פרטי שגיא סולימני

אני עובד במשרה מלאה אז אני יכול לתת שיעורים פרטיים רק אחרי שבע בערב.

בן 33. מרמת השרון - הרצליה. בוגר מכללה - אורט בראודה כרמיאל.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד

קצת עליי

שלום לכולם, שמי שגיא סולימני. אני מאוד אוהב ללמד, ולכן אני משקיע את כל כולי בהצלחת התלמיד. הייתי מרצה להנדסאי תכנה בהתמחות בסייבר במכללת עתיד. כיום אני עובד בכתנת בחברת הייטק בינלאומית. אני בעל נסיון רב (מאז 2012) בלימוד קורסי הנדסת תוכנה (מדעי המחשב), מתמטיקה ואנגלית (3-5 יח"ל). בבראודה הענקתי שיעורים פרטיים בפרויקט סיוע לימודי אקדמי. את לימודי האקדמיה עשיתי במכללת אורט בראודה, שם קיבלתי את תעודת התואר בהנדסת תוכנה. את לימודי התיכון עשיתי ב"תיכון איזורי גליל מערבי", בו קיבלתי תעודת בגרות בהצטיינות, עם הרחבה במקצועות: פיזיקה, מדעי המחשב וטכנולוגיה מוכללת. *אני מלמד גם אונליין* בהצלחה לכולם! שגיא.

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

י
ישראל

שגיא מורה מעולה. עזר לי מאוד בהשתלבות שלי במגמת מחשבים ובהכנה לבגרות במתמטיקה. הוא מאוד סבלני ונותן לתלמיד לפתור תרגילים ועוזר רק כשצריך.. ממליץ בחום לכולם!

23/10/2017
שתף:
ג
גיא

מורה ממש טוב. ממליץ. מסביר הכל בצורה הכי פשוטה.

28/08/2017
שתף:
ר
רפי

מורה מעולה! הבעיה אצלי שאני לא עומד בקצב של המרצה, ושגיא מלמד אותי בקצב שלי. יש לו הרבה סבלנות וידע.. עזר לי מאוד.. מקווה ומאמין שגם יעזור לכם..

12/08/2017
שתף:
ח
חן

מורה מדהים!! מלמד בצורה מובנת. טורח ומשקיע בהבנה העמוקה של החומר ממליצה בחום!!

16/07/2017
שתף:
י
יוסי

שגיא מורה מצויין! מסביר כל פרט חשוב ויש לו המון סבלנות, כדי להיות בקצב שלך. הוא עזר לי להגיש את עבודות הבית שלי בשפת C ושפת Assembler ולימד אותי תוך כדי. עזר לי לעבור את הקורסים בהצלחה! ממליץ בחום!!!

27/06/2017
שתף: