מורה פרטי רות עזרן

מורה פרטית רות עזרן

רואת חשבון- מרצה ומתרגלת בחשבונאות, הכנה לבחינות מועצת רו"ח, הנהלת חשבונות וחשבי שכר. ניסיון רב בהוראה פרטנית וקבוצות

מאשדוד - אשקלון. בוגרת מכללה - בית הספר לטכנולוגיה בירושלים.
 
₪220 לשעה בבית התלמיד
₪220 לשעה בבית המורה
₪220
 

קצת עליי

בוגרת תואר ראשון B.A בחשבונאות ומערכות מידע. מעבירה שיעורים ממוקדים בחשבונאות פיננסית המועברים בכל הרמות ומכל המוסדות. השיעורים ניתנים על ידי רו"ח בעלת ניסיון הוראה רב בהעברת שיעורים ליחידים ולקבוצות בקורסי החשבונאות לתואר ראשון, שני והכנה לבחינות מועצת רו"ח. מסבירה בפשטות ובסבלנות את החומר הנלמד. כמו כן, מעבירה שיעורים בהנהלת חשבונות עיוני ומעשי סוג 1-2-3. ומכינה לבחינות חשבי שכר. ניסיון בהוראת סטודנטים בעלי בעיות קשב וריכוז. בהצלחה רבה!

הוספת תגובה

ביקורות

ט
טל

למדתי עם רות 3 שיעורים בהם העבירה לי את יסודות החשבונאות . מדובר במורה סבלנית ,מסודרת , אדיבה, מעבירה את השיעורים בניעומות וסבלנות ובמחיר הוגן לחלוטין . הגעתי אליה אחרי חששות כבדים ופחד מטורף ממקצוע החשבונאות והיא בשיא המקצועיות הרגיעה ולימדה ולראיה ציון גבוה במבחן. ממליץ מאוד על שירותיה של רות

17/10/2019
שתף:
א
אפרת

רות מדהימה ! קשובה ,סבלנית ,עניינית ויודעת את החומר ברמה גבוהה מאוד. בנוסף ולא פחות חשוב ,מרגיעה ונותנת תחושת ביטחון לפני המבחן

17/10/2019
שתף:
ח
חגית

למדתי עם רות המקסימה למבחנים בהנהלת חשבונות סוג 3 עיוני ומעשי. זו היתה זכות גדולה ללמוד עם רות. הלימוד בסובלנות ובשיטה שבזכותה לא שוכחים את החומר. רות מורה מיוחדת במינה . משרה תחושת בטחון והצלחה. והתוצאות היו נהדרות. הציון הכי גבוה .תודה רות.

31/08/2019
שתף:
י
יהלי

מורה מדהימה ! מקצועית קשובה מסודרת ונעימה שזה לא פחות חשוב . למדנו שלוש בנות יחד והיא פשוט התאימה את הרמה לשלושתנו וכולן היו מרוצות . אין ספק שגם חשבות שכר אעזר בה.

25/08/2019
שתף:
א
אורלי

רות מדהימה ! מורה מאוד מסודרת, עניינית, קשובה, סבלנית, ומעבירה את החומר בצורה הכי מדוייקת ויעילה. רות עזרה לי להתכונן לבחינת מועצה בפיננסית, ומעבר לכך שהיא ידעה את החומר ברמה גבוהה מאוד, היה לה חשוב שאגיע למבחן עם תחושת ביטחון ורגועה. מאוד חשוב לה ההצלחה של הסטודנט !! ממליצה בחום.

25/07/2019
שתף:
מ
מורן

ממליצה על רות מכל הלב, הייתי ממש לפני כישלון בתוכנת חשבשבת לפני המבחן המעשי ואז נפגשתי עם רות והיא היתה כל כך סבלנית ואכפתית והסבירה מעולה, שולטת בחומר באופן מושלם, פשוט מורה נהדרת, מומלצת בחום

23/07/2019
שתף:
ע
ענבל

אני רוצה להמליץ בחום על רות עזרן המדהימה, הגעתי אלייך דרך אתר לימוד נעים לאחר כישלון בבחינה הנה"ח סוג 3. מורה אלופה, סופר מצויינת, מקצועית, יסודית ונעימה!!! הקפדת שנעבור על כל הנושאים, ולאורך כל השיעורים דאגת שאני אבין את הנושא הנלמד, גם אם היה צריך לחזור מספר פעמים על אותו נושא עד שהבנתי, תמיד בסבלנות ובחיוך ובאמונה שהכל אפשרי. את מועד ב' עברתי בהצלחה בציון גבוה. ממליצה בחום ואהבה :)

22/07/2019
שתף:
ש
שון

מורה מדהימה! מסבירה את בחומר על הצורה הטובה ביותר, עניינית , מסודרת ומקצועית. עברתי את המבחן בהצלחה מעל המצופה שהגעתי עם תחושה לא טובה, סידרה לי את כל החומר הנלמד במעט זמן יחסית. ממליצה בחום!

02/07/2019
שתף:
ט
טיגי

רות מדהימה,קשובה מסבירה בצורה מדוייקת בעזרתה עברתי את המבחן בהנהלת חשבונות 02. ממליצה בחום ואהבה

28/06/2019
שתף:
א
אסתי

מורה מדהימה! סבלנית שאין מילים אם צריך מסבירה כמה וכמה פעמים , נעימה הגעתי אליה חסרת ביטחון מוחלט וכבר .. בשיעור הראשון גרמה לי לביטחון ולחזור ללמוד איתה שוב ושוב .. היום אני אחרי הבחינות אם ציונים גבוהים :-) וכמובן שהכל בזכותה

02/06/2019
שתף: