מורה פרטית רות עזרן

מורה פרטית רות עזרן

רואת חשבון- מרצה ומתרגלת בחשבונאות, הכנה לבחינות מועצת רו"ח, הנהלת חשבונות וחשבי שכר. ניסיון רב בהוראה פרטנית וקבוצות

מאשדוד - אשקלון. בוגרת מכללה - בית הספר לטכנולוגיה בירושלים.
 
₪200 לשעה בבית התלמיד
₪200 לשעה בבית המורה
₪200
 

קצת עליי

בוגרת תואר ראשון B.A בחשבונאות ומערכות מידע. ובוגרת תואר שני בחשבונאות מאוניברסיטת בר אילן. מעבירה שיעורים ממוקדים בחשבונאות פיננסית המועברים בכל הרמות ומכל המוסדות. השיעורים ניתנים על ידי רו"ח בעלת ניסיון הוראה רב בהעברת שיעורים ליחידים ולקבוצות בקורסי החשבונאות לתואר ראשון, שני והכנה לבחינות מועצת רו"ח. מסבירה בפשטות ובסבלנות את החומר הנלמד. כמו כן, מעבירה שיעורים בהנהלת חשבונות עיוני ומעשי סוג 1-2-3. ומכינה לבחינות חשבי שכר. ניסיון בהוראת סטודנטים בעלי בעיות קשב וריכוז. בהצלחה רבה!

הוספת תגובה

ביקורות

ש
שחף

רות מורה מקסימה לא חשבתי שאצליח להבין את חשבשבת בהנהלת חשבונות סוג 1+2 והיא בקלות הסבירה לי בצורה כל כך יפה ונעימה את הלימוד שהתחלתי להבין ולתרגל בקלות ממליצה בחום בחום מורה מצויינת!!!!!!

18/02/2020
שתף:
נ
נועה

מקסימה, נעימה, סבלנית- מסבירה הכל מרמת התאוריה עד רמת התרגול

11/02/2020
שתף:
ע
ענבל

רות לימדה אותי ועוד מספר סטודנטים מרתון של 5 שעות בניתוח דוחות כספיים העבירה את החומר בצורה מקצועית, הייתה סובלנית אלינו בעלת ידע רב, ממליצה בחום ❤️

08/02/2020
שתף:
א
ארז

רו"ח רות עזרן מרצה בחסד עליון.מוכשרת.רהוטה.בקיאה בחומר.מעבירה חומר לא קל בצורה נפלאה .לא נתקלתי במרצה שמביאה הבנה מצויינת לסטודנט להצלחתו במבחן.מומלץ בחום.זכות לאתר שיש לו מרצה מצויינת ומעולה יישר כוח כל הכבוד רו"ח רות עזרן .

07/02/2020
שתף:
ר
רותם

מורה מעולה ומומלצת בחום, רות עשתה מרתון בדוחות כספים לכיתה שלמה. העיברה את החמור בצורה מעולה עניינית וסבלנית.

07/02/2020
שתף:
ט
טל

למדתי עם רות מספר שיעורים להנהלת חשבונות, כבר מהשיעור הראשון הסבירה לי היטב נושאים שלא הבנתי בצורה הכי קלה שיש! רות מורה מדהימה!!! מקצועית, מעבירה את החומר בצורה ברורה! ממליצה בחום!!!!

06/11/2019
שתף:
ט
טל

למדתי עם רות 3 שיעורים בהם העבירה לי את יסודות החשבונאות . מדובר במורה סבלנית ,מסודרת , אדיבה, מעבירה את השיעורים בניעומות וסבלנות ובמחיר הוגן לחלוטין . הגעתי אליה אחרי חששות כבדים ופחד מטורף ממקצוע החשבונאות והיא בשיא המקצועיות הרגיעה ולימדה ולראיה ציון גבוה במבחן. ממליץ מאוד על שירותיה של רות

17/10/2019
שתף:
א
אפרת

רות מדהימה ! קשובה ,סבלנית ,עניינית ויודעת את החומר ברמה גבוהה מאוד. בנוסף ולא פחות חשוב ,מרגיעה ונותנת תחושת ביטחון לפני המבחן

17/10/2019
שתף:
ח
חגית

למדתי עם רות המקסימה למבחנים בהנהלת חשבונות סוג 3 עיוני ומעשי. זו היתה זכות גדולה ללמוד עם רות. הלימוד בסובלנות ובשיטה שבזכותה לא שוכחים את החומר. רות מורה מיוחדת במינה . משרה תחושת בטחון והצלחה. והתוצאות היו נהדרות. הציון הכי גבוה .תודה רות.

31/08/2019
שתף:
י
יהלי

מורה מדהימה ! מקצועית קשובה מסודרת ונעימה שזה לא פחות חשוב . למדנו שלוש בנות יחד והיא פשוט התאימה את הרמה לשלושתנו וכולן היו מרוצות . אין ספק שגם חשבות שכר אעזר בה.

25/08/2019
שתף: