מורה פרטי צביקה ו

מורה פרטי צביקה ו

מהנדס תוכנה בכיר ומנוסה מאוד נותן שיעורים פרטיים לסטודנטים כולל עזרה בהגשת עבודות תיכנות. גישה סבלנית מאוד ומקצועית.

מאזור השפלה והסביבה. בוגר אוניברסיטה - בר אילן.
 
מלמד בבית המורה

קצת עליי

מהנדס תוכנה בכיר ומנוסה מאוד נותן שיעורים פרטיים לסטודנטים כולל עזרה בהגשת עבודות תיכנות. גישה סבלנית מאוד ומקצועית. אוהב מאוד ללמד. ניתן לקבל שיעורים בבית המורה או דרך האינטרנט באמצעות Skype או TeamViewer.

הוספת תגובה

ביקורות

ב
בן

צביקה מורה מצוין לימד אותי שפת תכנות פייתון לפני מבחן גמר ולמדתי איתו 3 שיעורים סה"כ ובאמת שהחומר נכנס לי לראש טוב מאוד, צביקה מסביר לאט לאט עד להבנה המלאה של התלמיד והכל ברוח טובה ובכיף המון תודה צביקה היקר.

18/05/2020
שתף:
ע
עמית

צביקה מורה מקצועי, בעל ידע רחב, זמין לכל שאלה ומסור מאוד. פניתי אליו בשלב די מאוחר של הגשת פרויקט של 5 יח״ל בהנדסת תוכנה. למרות זאת, הוא מיד נרתם ועזר לי בכל מה שהייתי צריכה. הוא עזר לי לבנות, לכתוב את הקודים ואת הספר פרוייקט עצמו. הוא בעל ידע רחב במדעי המחשב, הנדסת תוכנה ותוכנות רבות. אני מאוד מרוצה וממליצה לכם בחום לקבוע איתו שיעור.

15/08/2019
שתף:
מ
מיכאל

צביקה עזר לי מאוד בבניית הפרוייקט שלי בהיקף 5 יח"ל במקצוע הסייבר בתיכון (אנדרואיד סטודיו). תמיד היה לו זמן בשבילי ותמיד עמד בזמנים שקבענו. ענה בסבלנות, מקצועיות ובנעימות. זיהה את כל השגיאות והביא רעיונות מצויינים וכמובן עזר בהוצאתם לפועל. אני ממליץ בחום על צביקה לכל תלמיד.

26/05/2019
שתף:
ג
גומא

מורה נחמד ונעים ששם דגש על הבנת הבעיה ולמידה ממנה הלאה ולא תיקון שלה בלי למידה

01/05/2019
שתף:
ל
לינוי

מורה מקצועי , אכפתי וסבלני !! עזר לי המון גם מעבר לשעות השיעור ללא דרישה בתשלום נוסף .!! עברתי המון מורים עד שהגעתי לצביקה והוא היחיד שהצליח לגרום לי להבין את החומר ולהתמודד איתו . לולא צביקה כבר הייתי נכשלת בקורס!! מומלץ בחום !!!

03/07/2018
שתף:
א
אילן

מורה מצוין, מסביר בצורה מאוד ברורה, כיף ללמוד אצלו!

22/02/2018
שתף:
ש
שני

מורה מקצועי, מגלה בקיאות רבה בחומר הנלמד, מנוסה, מזהה את נקודות החולשה ויודע להוביל את התלמיד להצלחה. מלמד את החומר בקצב התלמיד, באופן נעים, משרה אוירת ביטחון ורוגע. ממליצה בחום!!!!

29/11/2017
שתף:
נ
נועם

מורה מצוין, מסביר את החומר בצורה מובנת וברורה, עזר לי מאוד בהכנה לקראת מבחנים ובהגשת מטלות במגוון קורסים בתכנות- מונחה עצמים, c, c++, java. מעבר לחומר המקצועי שהוא מלמד, הוא נותן הרבה כלים ודרכי חשיבה כיצד לגשת לפתור בעיות מורכבות.

28/11/2017
שתף:
נ
נתי

מורה מצוין, מעביר את השיעור בצורה נוחה ונעימה מאוד, מאוד אכפתי. מצליח לזהות את הנקודות החלשות ואותם הוא מחזק. נוכחתי לדעת שהוא מקצוען בתחום.

27/11/2017
שתף:
א
אלה

פניתי לצביקה לצורך עזרה בקורס תכנות בשפת פייתון. כבר מהשיעור הראשון הרגשתי שהגעתי למורה המושלם בשבילי. מרגישים שצביקה מאוד אוהב את התחום, ומאוד אוהב ללמד. הוא מסביר הכל בסבלנות, בעניין ובכיף. יש לו ידע רב בתחום והוא תמיד עושה מעל ומעבר כדי לודא שבאמת תבין את החומר. הוא תמיד מוכן לעזור ולענות על שאלות נוספות גם לאחר השיעור עצמו, כי ההצלחה שלך באמת חשובה לו. מומלץ מאוד לכל מי שלומד מחשבים או תכנות.

24/11/2017
שתף: